Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 131

Thread: Толерантни ли сме?

  1. #31
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    А ако цял живот не са те взимали на работа заради етническия ти произход?
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  2. #32
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    А вие замисляли ли сте до колко те са толерантни към нас .Най - лесно е да си толерантен към такива, с които нямаш вземане-даване, например колко от вас мразят ескимосите да речем ....
    Alfa 155 2.0 16v

  3. #33
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Предполагам, че много цигани мразят българите.
    Нормално, бих казал, при положение, че от малък, ако се разхождаш, те псуват и бият на етнически принцип.
    И се събираме пак с другата тема. Насилието, ако отвръщаш пак с насилие, се завърта. И око за око, зъб за зъб; око за око, зъб за зъб.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  4. #34
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by dimo View Post
    А вие замисляли ли сте до колко те са толерантни към нас....
    Това няма никакво значение. Темата е дали ние сме толерантни.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  5. #35
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Не сме толерантни Работата е там , че и те ни мразят . Така че , всичко е 6 .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  6. #36
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Как да ги толерирам като ми свиха тасовете на колата мангустите.
    ...ония "хубавите" ли?
    чак мене ме яд..но все пак крадеца е бил толерантен към теб, знаеш защо!!!...не и отиваха!
    Last edited by Бобби; 23-01-2009 at 08:17.
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  7. #37
    ОнаЗи лУдатЪъ Pebles's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Милано
    Age
    37
    Posts
    253

    Default

    Аз не харесвам циганите-има цигани който си работят и си изкарват прехраната по честен начин.Но повечето са отвратителни-държат се нагло и са толкова много че ние българите съвсем скоро време,ще сме гости в собствената си държава.Наскоро едно дете с майка си вървят пред мен и дете вика:мамоооо циганин и майката : -Тихо да не те чуят....Мисля че повечето българи се страхуват от циганите.
    Към турците кво да кажа има хора и хора.....Но като се сетя колко години сме били под тяхна опека и днес пак ни управляват.Та ние държава ли сме управлявани цял живот от турци.........И после що ги мразим....ами всеки си има няква причина......
    Last edited by Pebles; 23-01-2009 at 16:56.


    ALFA 145 1.6 ТS `97
    & ALFA 156 1.8 TS '99

  8. #38
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    ...толерантни ли сме..
    Не, и не искам да бъда!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by Коки View Post
    П.П. Досега нито един катун не е паркирал пред нас. Но мнозина българи са паркирали просташки и безогледно и ме дразнят точно толкова, колкото и ако бяха цигани.
    Това със сигурност се дължи на факта че около вас жибеят повече бледолики предполагам......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #40
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Това със сигурност се дължи на факта че около вас жибеят повече бледолики предполагам......
    А ти да не живееш в Лозенец?
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  11. #41
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Васил Левски е бил толерантен, този който е живял по време на турското робство, както и всичките ни възрожденци.Не съм чел един ред с обратното мнение.Да сте чули след Освобождението да има погроми на турци, Куклусклан в български варинат?Не, защото не е имало нужда, имало е държавност.Когато се повяват много банди, се приема закон в тази насока /по времето на Стамболов май/ и бързо се ликвидират, но няма закон против турците, джамиите и т.н.
    Комунистите, през 20 и 30 те години на миналия век, под влияние на руската ком партия прокарват тезата за "братско сътрудничество" и многонационалните общества,които комунизма ще обедини.На практика обаче са правили точно обратното.Плод на тази политика е и македонската нация, както винаги в тоя мит участват много българи, като най известния например е Георги Димитров, така наречения още Жоро Тарабата, дефакто национален предател.По времето на Живков турците се приемаха с предимство в БКП, университета, на работа, имаха вестник на турски /Нов живот или Нова светлина ли, нещо такова беше/.Като обаче се появят проблемите, най лесно е да посочиш някои виновен за проблемите-в Германия евреите по времето на Хитлер, у нас пък турците, по времето на бай Тошо, след 1975 г.
    Сега, както по времето на Хитлер, много комунисти издигат националистическата нишка, за да могат да обират гласовете на баламурниците, такава е и Атака, псевдо опозиция.ДПС е придатък на БКП, както и АТака.
    Иначе аз съм за толератност, но както е казал Левски-всички да спазват законите, а законите не се спазват и от българите, както и за държава, основана на принципите на християнството, като морал и поведение.Защото съвременните западни общества според мен подценяват големи мюсулмански маси, които се населват в ЕВропа от десетилетия и не могат да се идентифицират с европееца.
    Last edited by fred; 24-01-2009 at 22:27.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  12. #42
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    сори за спама ама,хора замисляли сте се дали и към нас са толеранти другите държави от Европейския съюз,ми според мен за тях ние сме циганите дошли от неква си България.Е верно има много кадърни хора(БЪЛГАРИ)дето са се реализирали тук там, но като цяло май това е отношението им към нас.
    Както казал един работодател дошъл в България - "абе тука много индианец беее".Това истина,между другото.

  13. #43
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Ст.Загора
    Posts
    5

    Default

    Работех до скоро в т..ска фирма и там т..ците мразеха циганите, че били прости, циганите ги мразеха на свой ред по същата причина, 1-те им викаха "кафеви", ония пък анадолци .. аве българите бяхме над тея глупости и им гледахме сейра ..факт е, че ромски или т..ски учен няма..

  14. #44
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Quote Originally Posted by soulfly View Post
    ..факт е, че ромски или т..ски учен няма..
    Глупости на търкалета.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  15. #45
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Накой да гледа снощи ОФ?
    Как ще обясните на дядо Христо, ветеран от войната, фелдшер, 40 години работил за тая държава, та ще му обясните ли кво се случва с къщичкат му в с. Мечка Плевенско?
    Ще съм толерантен когато към, семейството ми, нацията ми и расата ми са толерантни, не ми пука дали ще ме наречете нацист, шовинист, или каквото там се сетите...мангалите или ще станат примерни граждани на тая държава или ще мрат!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •