Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 151 to 165 of 175

Thread: Благодарности към работата на Румен

  1. #151
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by talaz View Post
    Колега mimouzunov ти четеш ли какво съм написал??!!Как ще ида като ми се обаждат 2 дни преди уречената дата, и ми казват да не ходя защото е невъзможно?? Ти мислиш ли като приказваш?? Ако съм от София да ида ама да пътувам 350 км отиване и връщане без нищо сигурно?
    Нещо не си в час май?
    Приятелче, ти нещо не си в час

    Това не е магазин за хранителни стоки, на ти 20лв. дай ми тенекия сирене!!! Това е СЕРВИЗ. И не може майстора винаги да планува коя кола, колко ще е счупена, какво ще се обърка с ремонта, кога ще я свали от крика и т.н. А когато отиваш в сервиз с толкова много клиенти записани за следващите 15-20дена(защото има защо ), верижната реакция не е приятна за никого. Още повече, че и колегите ти казаха. Днес майстора е болен, утре детето е на училище и т.н. и т.н...


    Опитвай се да уважаваш хората и тяхната работа и не използвай толкова остри думи за да не се излагаш и пред останалите колеги от форума.

    Сполай ти...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  2. #152

    Default

    Такива изказвания тип "фесйбук" са крайно грозни.
    При Румен съм бил един път и тоя човек не пи вода цял ден при +40 градуса,само и само да свърши работа ,защото пътувах следващите дни за чужбина...а ми махна клапите на колектора,всички знаят колко е приятна работата при 5 цилиндъра. Междувременно идваха закъсали колеги и той буквално стана на татко барба,но оправи всичко,че имаше даже и драма с моя ЕГР,което не влизаше в сметките....човека го оправи и него,даже не го и таксува тоя един час разправии и ядове.

    Малко са такива хора останали....респект.
    Да не повтарям колегите отгоре....случило се е и толкова,причини хиляди.

    Румката е пич и крайно свестен мъж....когато се запознахме,вече имах чувството,че го познавам от 15 години.

    Много съм доволен от него и не мога да не го защитя

    На недоволния колега ще кажа да свали малко топката,не сме на война.....всяко зло за добро.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #153

    Default

    Здравейте.
    Забелязвам някои противни недомислици:
    - съфорумецът е на Х км от Сф, но иска да си лекува Алфата при Румен. Значи изборът не е случаен и направо нарочен.
    - съфорумецът има само 2 публикации. Значи се е регистрирал и разбрал къде и как ще му се получат нещата.
    - съфорумецът, в крайна сметка, не е навъртял празни километри, нито си е загубил времето.
    След като някой не може да се пласира при Румен то не е от неговото нежелание. Напротив - иска да свърши работа на колкото се може повече алфисти /и не само/.
    Никой на сила не е отишъл при Румен.
    Следващият път опитай преди Великден, Гергьовден, 24 май или изобщо когато има най-малко зор по сервизите. Опитай във фирмения сервиз.
    Всеки има право да изрази лично мнение, но без обидни квалификации.
    Нелепо. Защото нито едно добро не остава ненаказано.
    Поздрави.
    Every tool has a hammering side. (Eric O. SMAR)

  4. #154

    Default

    Румен е много точен пич. Бил съм свидетел няколко пъти и то с моята кола- започва да прави нещо по нея, а аз седя там и си лафим, идва женичка и приплаква, че е от еди къде си, но колата прави еди какво си и не може да се прибере- заебава моята кола и почва нейната. Моята кола също седи на паркинга при него по цяла седмица, дори да е за нещо дребно, просто е супер натоварен и постоянно идват закъсали хора, истински закъсали.
    А заплахите ти...., абе наблегни повече на мозъчни тренировки, стига си вдигал тежко.
    Last edited by pakumba; 20-12-2017 at 08:50.

  5. #155

    Default

    О я не се впрягайте, идва коледа. От 2009 година никой лоша дума не е казал, сега се появява някой дето бърза и вече майстора бил еди къв си.
    Като искаш качествено обслужване плащаш и чакаш, това е.
    Не го познавам Румен ама знам кво е плаца да е пълен и жена ти да звъни в 23 часа да пита кво става. А на мен ми е само хоби.

  6. #156
    Старши алфист XaBu4ko's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Бургас / София ( Младост )
    Age
    34
    Posts
    527

    Default

    Хо Хо Хо ...

    Аз на това му казвам естествен подбор

    п.с. Даже на майстора заради който ми падна двигателя на пътя не съм казвал боклук и т.н. ....

    За този ЖеТеЕс , вариантите са 2 - качествен ремонт за 2 пъти повече пари от колкото Румен му е казал .... или алфите са боклуци , повече няма да си купя никога ....

    Наздраве и със здраве....
    Alfa Romeo 155 1.8 8v '95 - Ex ... Alfa Romeo 156 2.0 TS '99 - Ex ...
    Alfa Romeo 156 SW Facelift 2.4 JTD M-JET 20v '04 +++
    Alfa Romeo GTV Phase 1 2.0 20v Тurbo '95 + Още едно 2.0 ТС ....

  7. #157
    Болен алфист Scrapera's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    София
    Posts
    1,268
    Blog Entries
    3

    Default

    Наблюденията ми за последните няколко години сочат, че Румен е прекалено съвестен и точен човек.
    Изключително възпитан, нещо неприсъщо, за масовият монтьор.
    Определено е и по-ерудиран от човекът, написал гневния пост.
    Не съм чул Румен да обиди някой, независимо, колега или клиент.
    Опитах да бъда обективен в поста си.
    Весели празници!
    1996 164 Super TS LPG | 1997 164 Super TS

  8. #158
    Газта е здраве LYBRAtor's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    236

    Default

    Като добавим и факта, че се чака по 2-3 седмици да си запише човек час, това си е атестация, че Румен си го бива. Аз преди ползвах услугите му, но за момента нито Мерцедеса нито 147цата имат нужда от нещо, което не мога да направя сам и не съм ходил отдавна
    '05 E-class 3.0 24v LPG, '05 C-class 1.8 16v Kompressor Sportcoupe, '09 A-class 1.5 8v
    Ex:'07 147 1.6, '07 159 1.9 JTDm, '00 Lybra 1.9 JTD, '86 Delta GT 1.6, '04 C2 1.6, '97 Vectra 1.8, '97 Dedra 1.6

  9. #159

    Default

    Още един глас от мен за Румен и сервиза. Много съм доволен.Перфектно отношение към клиента и автомобила.

  10. #160
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Аз пък отидох до там след като се бяхме разбрали кога да бъде отиването ми, при което ми каза че имало много работа в момента и да си карам така..
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  11. #161
    scarico diretto bobi1997's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Location
    София
    Age
    26
    Posts
    375

    Default

    Странно се е получило така колега. Аз 3 пъти съм карал колата там и съм повече от доволен от отношението и работата му - голям пич! Да, вярно е, че се налага да си запазиш час за минимум 2 седмици напред, а понякога и повече, но определено има защо да бъде така и си струва търпението
    Alfa Romeo 145 1.6 i.e. Boxer -Ex
    Alfa Romeo 146 1.3 i.e. Boxer -Ex

  12. #162
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    240

    Default

    Аз пък отидох и занесох една бутилка уиски ей така да пийнем. И румбата уж човек ама на, няма време и така си остана неотворена бутилката.
    Само едно не му харесвам - прави неалфа бангии, сякаш 20-те алфи дето са нахвърляни навсякъде покрай сервиза са му малко
    ааа и си купих втората алфа заради него - като се научи да прави джулиите ще си взема и 3-та алфа
    Last edited by Bottata; 22-06-2018 at 16:26.
    ALFA 156 1.9JTD '98 ex
    ALFA 159 2,4JTDM Q4 2007

  13. #163
    незнаещ но предполагащ
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    sofia
    Age
    47
    Posts
    101

    Default

    Quote Originally Posted by Bottata View Post
    Аз пък отидох и занесох една бутилка уиски ей така да пийнем. И румбата уж човек ама на, няма време и така си остана неотворена бутилката.
    Само едно не му харесвам - прави неалфа бангии, сякаш 20-те алфи дето са нахвърляни навсякъде покрай сервиза са му малко
    ааа и си купих втората алфа заради него - като се научи да прави джулиите ще си взема и 3-та алфа

  14. #164
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Скоро може да му се наложи да прави Алфа под прикритие. Ама ще се похваля наживо, мисля да мина да пием по някоя бира.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  15. #165
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Огромно благодаря. Много точен, всичко стана както се бяхме разбрали, страхотно отношение, спечели ме.
    146 1.6TS CF1 '98


Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •