Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 136 to 150 of 175

Thread: Благодарности към работата на Румен

  1. #136

    Default

    Здравейте приятели,

    желая да изкажа най-искрените си благодарности към Румен и неговия екип за следното накратко:

    както си шофирам и килата звучат на колоните, а стрелката на оборотомера рязко преминава все по-близо към червената зона....на таблото изписва грешка "Motor control system failure". Следва телефоно обаждане към Румен, колата се приема по спешност в сервиза и след един час GT-то излиза в перфектно състояние.
    Благодаря на Румен и екипа за светкавичната реакция, точната преценка при локализирането на проблема и бързата работа по отстраняването му. Сладките приказки повреме на работата също се оценяват с висока оценка!
    Желая му успех!

  2. #137
    започва да се пристрастява nikkysix's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Age
    50
    Posts
    84

    Default

    От днес не е д-р Румен, а Магьосника! От някъде измагьоса турбомаркуч в извънработно време и ме спаси мен от безсънни нощи, а Белла от не ща и да знам от какви щети!
    155 2,0ts 8v '93 ex;Crosswagon '05

  3. #138

    Default

    Наложи ми се и на мен да отида при него :Д изключително доволен! изгубих половината му ден да ми проверява цени комплекти глупости . Мега точен Другия път ще стоя при него като ремонтира да ме учи :Д

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  4. #139

    Default

    Quote Originally Posted by Grishata View Post
    Наложи ми се и на мен да отида при него :Д изключително доволен! изгубих половината му ден да ми проверява цени комплекти глупости . Мега точен Другия път ще стоя при него като ремонтира да ме учи :Д

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
    Ще ти вземе двойно

  5. #140
    Младши алфист Prankzt3r's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    София
    Posts
    21

    Default

    Здравейте колеги, понеже не видях никъде, с какво работно време е сервиза на Румен, че Алфонсо нещо се е разхлопал, разтропал, разщракал и ще трябва да го водя на специалист, пък после ще трябва и по двигателя да се гледа, че и аз страдам от сутрешно гадене и силни контракции. Абе общо взето ще има какво да се прави. Проблема ми е че съм от сутрин до вечер и събота до 13:00 на работа. Но в краен случай ще се освобождавам някакси.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 98' 155 к.с.

  6. #141

    Default

    Доколкото знам от 9 до 6, метрото на Г. М Димитров е на 5 минути пеша, ако имаш станция близо до работа може да я оставиш сутринта, аз така правя.



  7. #142
    Младши алфист Prankzt3r's Avatar
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    София
    Posts
    21

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Доколкото знам от 9 до 6, метрото на Г. М Димитров е на 5 минути пеша, ако имаш станция близо до работа може да я оставиш сутринта, аз така правя.


    Ми аз работя в студентски така че ще видим как да стане, май ще е най-добре да му звънна да се разберем. Мерси за отговора колега


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Alfa Romeo 156 2.0 TS 98' 155 к.с.

  8. #143

    Default

    Quote Originally Posted by Prankzt3r View Post
    Ми аз работя в студентски така че ще видим как да стане, май ще е най-добре да му звънна да се разберем. Мерси за отговора колега


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    По-добре направо отиди на място

  9. #144

    Default

    Колеги, дали знаете Румен дали бачка тия дни

    Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

  10. #145
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,295

    Default

    Поредното Благодаря.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  11. #146
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    Редактирам мнението си, с оглед спазването на правилата във форума. Смятам, че публикувайки тази информация тя би помогнала на други хора при избора им на майстор. Силно съм разочарован от майстора Румен, т.к. многократно сменяше датата, на която да отида и в крайна сметка така и не дойде моят ред. Признавам, че ходейки и на други майстори за предишните си коли ми се е случвало понякога да ме отложат, за друг ден,но никога толкова дълго и най-лошото тук е, че така и не дойде моят ред. Ето редактираната история:
    Значи на 17.11.2017г му се обаждам за обслужване на една бензинова 159-ка,вика му Румене кажи кога да докарам колата за обслужване смяна на вериги (ангренажна и маслена) масла и филтри! Казва ми той много съм зает най-рано след 15 дни ако те устройва докарвай колата направо на 4.12 (понеделник 9,00ч.) за два дни ще е готова записвам те. Викам му ОК не бързам токова ще почакам но си запиши номера ми, че не съм от София ако нещо се обърка да ми се обадиш да не пътувам напразно! А той няма какво да се обърка направо на 4.12 идвай и оставяш колата!
    Пожелах ми лека и дотук всичко добре! Но какво се случва след това, два дни преди уречената дата ми звъни мои познат и ми вика обади ми се Румен, че ти нямал номера да не идваш, че не може да те вземе най добре му се обади да се разберете!?! Звъня аз на Румен да го питам какво се случва, а той почва да ми се обяснява като как бил закъсал с колите и не можел за 4.12 да вземе колата! Викам добре кажи кога като си мисля, че ще каже 2-3 дни забавяне което може да възникне непредвидено и е разбираемо. Той ми вика обади се в сряда на 6.12. Звъня аз в сряда и се почва едно офлянкване, как имал мн. коли и не можел скоро и най рано на 17.12 ама пак не било сигурно! Казвам му Румене нали ме записа, аз се досещам какво се е случило дошли са ти други коли след мен и ти си ги взел и са ме предредили или стари клиенти или приятели на които не можеш да откажеш, а той почва да пелтечи и да се обяснява, че не било точно така!!?? Казва му може човек да забави 2-3-5 дни ама 2 седмици е супер не коректно!
    Да беше казал веднага още първият път щом му се обадих, така и така няма да мога, търси си други варианти, това е човешко, а той ме накара да го чакам 20 дни и така и не дойде моят ред!При положение че му казах изрично веднага, че имам срок защото колата е нов внос и трябва да я регистрирам преди да изтекат временните номера.А той ми обеща че няма да има проблеми и до тогава колата ще е готова!! Споделям мнението си, защото смятам, че така ще помогна на други хора да направят по правилен избор при избора си на майстор. Ако аз знаех, че ще ме отлага повече от няколко пъти нямаше да губя толкова време, а щях да се насоча към друг майстор.
    Last edited by talaz; 22-12-2017 at 13:13.

  12. #147

    Default

    Не го познавам, никога не съм бил там, но това е нормално общо взето за всички натоварени сервизи, можеше да те накара да си оставиш колата и да стои с дни там, както правят повечето. Щом не бързаш можеше да се договорите след празниците без ексцесии, когато ще е по- леко. Сега всички бързат.
    Last edited by lordliness; 18-12-2017 at 14:00.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #148
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Добре де... Защо не отиде на 4-ти когато ти е било уш "писано" да идеш!?
    Отиваш си с колата, оставаш ключовете и толкова!
    По телефона да се обяснявате е едно, а като идеш на място е друго!
    Нормално е да те "избутват" други хора защото те отиват там на място и тои се хваща с каквото е налично...
    Last edited by thecleaner; 23-12-2017 at 14:13.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  14. #149
    започва да се пристрастява talaz's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    94

    Default

    Колега mimouzunov ти четеш ли какво съм написал??!!Как ще ида като ми се обаждат 2 дни преди уречената дата, и ми казват да не ходя защото е невъзможно?? Ти мислиш ли като приказваш?? Ако съм от София да ида ама да пътувам 350 км отиване и връщане без нищо сигурно?
    Нещо не си в час май?
    Last edited by talaz; 18-12-2017 at 19:18.

  15. #150
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by talaz View Post
    Колега mimouzunov ти четеш ли какво съм написал??!!Как ще ида като ми се обаждат, и ми казват да не ходя защото е невъзможно?? Ти четеш ли какво пишеш?? Ако съм от София да ида ама да пътувам 350 км отиване и връщане без нищо сигурно?
    Нещо не си в час май?
    Прочетох аз добре всичко...
    На мен ми стана ясна картинката.
    Колко съм в час няма да коментирам.
    Познавам доста от клиентелата му и имам мнение по въпроса!
    За теб тои не е добър маистор и тн, търсиш друг.
    Лесно е.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •