Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58

Thread: Разсъждения и чатче относно Италфест 2006

  1. #1
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default Разсъждения и чатче относно Италфест 2006

    Я вижте какво открих във Фиат-форума:
    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtop...?p=27779#27779
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  2. #2
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default Re: Италфест 2006

    Quote Originally Posted by Crusader
    Я вижте какво открих във Фиат-форума:
    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtop...?p=27779#27779
    Колега, това беше дискутирано и преди феста
    Много от рано започва подривната дейност
    Естествено, че Италфест не е собственост на някой от 3-те клуба

    п.с. Някои хора няма да пораснат никога ....

  3. #3

    Default

    Аз мога само да ви гарантирам, че въпросния Митко няма да има нищо общо с Италфеста!!!...

    @Митко---мите това недоносче което ти създаде аз не го броя за клуб...надявам се скоро истинските любители на Фиат да си направят техен клуб. И още нещо, след като ти направи всичко възможно да съсипеш италфест2005, сега с кой очи искаш да участваш в Италфест2006. Или пък с кой очи ти говориш от името на Фиат, след като се скрихте като плъхове, за да създадете някакво недоносче. От кой се плашите бре...от собствените си фенове ли....защо ли???...ми защо вие не сте такива.

    @Додо има тема и в ланча форума:

    http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_1813_0.html

    И там съм писал следното:

    Аз вече няколко пъти ходя до пистата край Калояново и съм доволен от мястото. За догодина там ще има още подобрения, говорих и със собственика на писта и сме в много добри отношения с него.

    Спането ако го правиме там ще е в Хисаря най-вероятно...там станций и хотели много...при следващото ходене до там ще гледам да мина и от там да видя какви са условията.

    Като гледам резултатите от гласуването проведено след таз годишния фест, ще трябва да го правиме Септември месец....някоя събота. И при положение, че има доста хора които ходят на почивка през първите две седмици на септември...май ще трябва да избираме между 23 или 30 септември.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Аз мога само да ви гарантирам, че въпросния олигофрен Митко няма да има нищо общо с Италфеста!!!...

    @Митко---мите това недоносче което ти създаде аз не го броя за клуб...надявам се скоро истинските любители на Фиат да си направят техен клуб. И още нещо, след като ти направи всичко възможно да съсипеш италфест2005, сега с кой очи искаш да участваш в Италфест2006. Или пък с кой очи ти говориш от името на Фиат, след като се скрихте като плъхове, за да създадете някакво недоносче. От кой се плашите бре...от собствените си фенове ли....защо ли???...ми защо вие не сте такива.

    @Додо нали олигото трябва да си задовили бедната душичка за коледа и нова година като подразни някой.

    Иначе има тема в ланча форума:

    http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_1813_0.html

    И там съм писал следното:

    Аз вече няколко пъти ходя до пистата край Калояново и съм доволен от мястото. За догодина там ще има още подобрения, говорих и със собственика на писта и сме в много добри отношения с него.

    Спането ако го правиме там ще е в Хисаря най-вероятно...там станций и хотели много...при следващото ходене до там ще гледам да мина и от там да видя какви са условията.

    Като гледам резултатите от гласуването проведено след таз годишния фест, ще трябва да го правиме Септември месец....някоя събота. И при положение, че има доста хора които ходят на почивка през първите две седмици на септември...май ще трябва да избираме между 23 или 30 септември.
    Явно 2006 година ФИАТ ще ходят на 2 срещи, а времето ще покаже на коя среща ще има повече коли от тази марка.

  5. #5

    Default

    НЕ ГОВОРИ ОТ ИМЕТО НА ФИАТ

    не знам ти и твоята свита къде пак ще си правите тайни вечери и тайни срещи...НО АКо си мислиш, че пак ще можеш да плюеш и да лъжеш най-нагло хората, за да ги накараш да не идват жестоко се лъжеш...

    Трили те мнения на хората които писали, че ще дойдат на феста...

    Някои хора съжеляваха, за това че не са дошли, защото са се повлияли от простотиите ти и от гадната ти маниполация на личния ти форум...то толква писане триене, редактиране, баннове и още не знам какво не съм срещал по нито един форум....но може би защото другите форума не са лични.

    такива индивиди като тебе рядко се срещат...Друг не познавам, който да може да лъже толкова нагло хората.

    Айде със здраве....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Русе
    Age
    52
    Posts
    96

    Default

    Ама освен оня пост, то във форума се появиха и:

    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3486
    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3487
    http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=3489

    Защо не казахте нищо за тях?
    Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369

  7. #7
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Абе не знам да е отказано на някой, който е искал да помогне за организирането на феста. Да трябва в организирането да участват хора и от трите клуба. Ама какво разбираш под организиране от трите клуба. Например кой клуб ще плати за мястото, полиция, община и .т.н.т освен това за спонсорите трябва да се изготвят платежни документи - доказващи платените от тях суми и позволяващи отчитането им. Та трябва да се знае кой ще подписва договори за спонсорство - всички едновременно ли, или всеки ще намери спонсор и ще се оправя с него-да ама тогава ще има сърдити- що аз не съм основен спонсор, що единия клуб лансирал повече един спонсор и по-малко друг и все едни такива въпросчета. Това разбира се ако искаме да направим Италфест по масов и с това да изпълним една от основните цели на клубовете-популяризиране на италианските автомобили. Едно е ако се събират шепа ентусиясти-тогава поляната е по атрактивна, да обаче ако хората са много трябва организация-иначе ще се разделят на едни малки групички и ще си лафят пак само тези който се познават, после ще се разотидат и следващата година Италфест пак със сто човека и се почва отначало, без да изпитваме удовлетворение че сме направили нещо за любимата марка и за имиджа и сред обществото. Ей такива въпросчета ми се въртят в главата и е добре да се даде отговор и да се премислят нещата отвсякъде и разбира се мислите да се изкажат публично-затова си изливам мислите и се надявам и други да го направят за да стане дискусия

    това е поста ми от форума на фиат!!!
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Аз мога само да ви гарантирам, че въпросния Митко няма да има нищо общо с Италфеста!!!...

    @Митко---мите това недоносче което ти създаде аз не го броя за клуб...надявам се скоро истинските любители на Фиат да си направят техен клуб. И още нещо, след като ти направи всичко възможно да съсипеш италфест2005, сега с кой очи искаш да участваш в Италфест2006. Или пък с кой очи ти говориш от името на Фиат, след като се скрихте като плъхове, за да създадете някакво недоносче. От кой се плашите бре...от собствените си фенове ли....защо ли???...ми защо вие не сте такива.

    @Додо има тема и в ланча форума:

    http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_1813_0.html

    И там съм писал следното:

    Аз вече няколко пъти ходя до пистата край Калояново и съм доволен от мястото. За догодина там ще има още подобрения, говорих и със собственика на писта и сме в много добри отношения с него.

    Спането ако го правиме там ще е в Хисаря най-вероятно...там станций и хотели много...при следващото ходене до там ще гледам да мина и от там да видя какви са условията.

    Като гледам резултатите от гласуването проведено след таз годишния фест, ще трябва да го правиме Септември месец....някоя събота. И при положение, че има доста хора които ходят на почивка през първите две седмици на септември...май ще трябва да избираме между 23 или 30 септември.
    Г-н председател на КАРБ. Тея правила трябва да се спазват:

    1.3 Да уважава другите потребители на форума. Всякакви обидни думи и преки характеристики/заплахи ще се считат за грубо нарушение, като резултат постът ще бъде редактиран или отстранен от темата. Никовете на особено напористи с обиди/заплахи участници ще бъдат деактивирани. Нецензурните думи ще бъдат замествани със символа "*".

  9. #9
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  10. #10
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    лелееии тука станало мазалото

  11. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas
    Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда
    Мнението беше поправено, за което благодаря.

  12. #12
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Mitko
    Quote Originally Posted by BatVas
    Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда
    Мнението беше поправено, за което благодаря.
    Верно ли бе а стига
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #13
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    трябва ли да ви обясня, че игнорирането на подобни екземпляри, е най-добрата политика ?
    той бил искал, той имал "мнение", ами ние неговото вече го знаем, кво ви пука дали лае наоколо ?!
    кервана, сами знаете какво прави ...

    фест ше има и митко ще е зрител, простичко е
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  14. #14
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София
    Posts
    7

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Mitko
    Quote Originally Posted by BatVas
    Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда
    Мнението беше поправено, за което благодаря.
    Верно ли бе а стига
    Необходимо ли е всички да знаят защо и как е било променено едно мнение. Аз помолих KGB а го промени, защото според мен тона му беше доста обиден. Помолих го на лична. Той промени поста си, всеки един малко по-грамотен администратор може да разбере кога е променян едимн пост. Айде провери или запитай KGB да ти обясни.

  15. #15
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by deqnak__
    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by Mitko
    Quote Originally Posted by BatVas
    Аз не виждам някакво неуважение към потребител на форума Виждам по конкретен отговор който все пак е критичен и обоснован относно критичния си тон. Къде точно обижда
    Мнението беше поправено, за което благодаря.
    Верно ли бе а стига
    Необходимо ли е всички да знаят защо и как е било променено едно мнение. Аз помолих KGB а го промени, защото според мен тона му беше доста обиден. Помолих го на лична. Той промени поста си, всеки един малко по-грамотен администратор може да разбере кога е променян едимн пост. Айде провери или запитай KGB да ти обясни.

    А стига бе и що така
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •