Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Халогени

  1. #16
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Да направя едно допълнение за фаровете Depo. С такива съм вече повече от година, никакви забележки и най-важното светят, единственото дразнещо са лайсните, които се обелиха. Тези обаче фарове не са като оригиналните и без лайсни изглеждат супер, така че ако някой си купува фарове да ги разлепя веднага на моя отговорност Свалих ги да ги боядисвам и в момента в който ги свалих повече не ги сложих. Някой със 166-ца ако му трябват лайсни ще му ги подаря, по Еконт няма да пращам щото не ми се занимава
    Лявата лайсна замина . .

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  2. #17
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Много е качествено затова има цели теми как да си го направим да свети пълен боклук.
    Подкрепям напълно. Вече година карам с ляв фар депо. Сега ме е яд защо не смених тогава, като ми беше рушната колата и десния, който е оригинален валео на 10+години.
    С депото единствено имах лек проблем с крушката на габарита но я застопорих някак си. Фара свети отлично бих казал почти два пъти по добре от десния и съвсем ясно се очертава линията на светлината като осветя някоя стена.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

  3. #18

    Default

    Явно са ги понагласили, но ще следим с интерес колко дълго ще запазят качествата си, а за сравнението с Валеото е необходимо по-дълъг период от време.
    Аз също съм много доволен от Валеото след отваряне на фаровете и карам вече 2г. след тази интервенция.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  4. #19
    Старши алфист iveli's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    СЛИВЕН
    Posts
    851

    Default

    Мисля че всеки защитава това което има Ако някой е пращал в стрелча рефлектори и после е карал с депо нека той даде мнение Не сравнявайте новото депо със старото нерициклирано валео Това валео е на 10 и повече години Как ли ще е депото на тази възраст Не подкрепям валеото въпреки че съм с него и то рециклирано защото не съм карал с депо за да направя сравнение Просто като съм карал само с валео то ми харесва
    ALFA ROMEO 166 2.4JTD 98 136НР бивша, 2.4JTD 2002 150НР настояща

  5. #20

    Default

    Най-добре ще бъде някой който е карал с рециклирано Валео и с ново Депо да даде мнение по отношение на светенето, а за дълготрайността ще видим.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  6. #21
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Според мен всичко е качество/цена. Неможе продавачи-моргаджии включително и форумни да ми продават фар от морга за 150 лв и да ми казват колко струва нов. Ало, това е морга... дори за 100 лв пак ще избера нов фар за 160лв. За 40-50 мога да се замисля за моргаджийско валео... Така стоят нещата Според мен..
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  7. #22
    Запален алфист to_lose_HEART's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Гълъбово
    Age
    42
    Posts
    473

    Default

    Депо даже се намира под 140 лева.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •