Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 128

Thread: Адреси на сервизи и магазини за авточасти

  1. #31
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default сервиз "Бош" в Пловдив

    За Бога, колеги, никога, ама НИКОГА не ходете в сервиз "Бош" в Пловдив /на "Кукленско шосе/. Там са ебаси некадърниците. 2 /ДВА/ часа ми диагностицираха колата /ламбда сондата/ и накрая казаха, че не могат да ми дадат точен отговор дали е наред или не.
    Отгоре на всичко са и ужасно груби!!! Накараха ме следващия ден да ида в 8ч., за да съм първи и да имат време за по-обстойна профилактика???? Харно, отидох им в 8, записаха ме, дойде приемчика къде 8,30 /надут пуяк до немай къде/ казах му за проблема, но той упорито не искаше да си спомни, че вчера 2 часа я гледаха и каза "всичко наново". ОК викам действайте и той - ОК, почваме я първа, да можем да я пробваме после, да я покараш и ако има нещо да има време да я оправяме. Ти си оди и мини към обяд. Отивам аз към обяд - Алфата както я оставих така си стои и никой не я пипа. Бачкат си по другите коли пичовете. Викам ало, приятел, кво става? А тоя ми се пра`й на засегнат и вика "тук е така, кат` не ти харесва - прекъсваме". Взех си ключовете и повече да умирам, няма да стъпя там.
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  2. #32
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Александър Ауто имат ли сервиз в Пловдив? Голям проблем ми стана диагностицирането в Пловдив - искам да взема 166 2.4jtd, но мненията за сервизи, като Динекспрес и сега гледам и за Бош на кукленско никак не са ласкави та съм в задънена улица, а без диагностика не искам да взимам нищо. Един клонинг на Бобо ни трябва - бях при него миналата седмица точно за диагностика на потенциална покупка и 40лв. с кеф си ги дадох.
    166 2.4 JTD

  3. #33
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    След перипетиите със сервиза на Бош отидох при Пламен. Това е изхода на Пловдив към Карлово. Като излизаш, точно преди да започне мантинелата /срещу бившото КПП/ завиваш на ляво срещу движението. Малко е забранено, ама ще се оправиш. Вижда се табелата. Пише сервиз, диагностика, части втора употреба и др. Останах доволен ОПРЕДЕЛЕНО!!! Компетентен е и софта му е добър много. Няма да стане от първия път, щото има бая коли, но поне ще си уговориш час и ще бъдеш сигурен, че ще го спази.
    Препоръчвам ти го. Предай му поздрави от Румен с червената Алфа 146 и го подсети, че ми е сменял ламда сондата.
    Успех!!!
    П.П. На моя комшия с Ауди А4 също му пламна главата от тоя сервиз на Бош в петък. Пълна обърквация.)))
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  4. #34
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Вчера сменяхме с профа въздушния ми филтър. Изключително неприятна изненада беше факта, че при предишната смяна във Ванто са ми сложили по-малък по размер филтър и колата ми не малко километри е смукала какви ли не гадости.
    Сега съвсем пък няма шанс да отида пак при тях.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  5. #35
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    АВТОГАЗ СЕРВИЗ в София , жк. Стрелбище на ул. Нишава 110 ако имате въпроси отговарям на тел. 0887263878- Роби
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  6. #36
    Cuore sportivo lyuli's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София
    Posts
    428

    Default

    добро списъче с автоморгите в и около София

    http://morgi.avtoportal.bg/index.php?so ... e=1&type=2
    Alfa Romeo Crosswagon Q4 ex ones: Alfa Romeo 166TS, Alfa Romeo 147 1.9JTD & 145 1,6 boxer

  7. #37

    Default

    "АЙ ДЖИ ТИ" ООД
    Предлага гуми за леки автомобили, лекотоварни автомобили, товарни автомобили, автобуси, високопроходими автомобили, земеделска техника, индустриална техника, специализирана техника.
    Нови и регенерат. 24 месеца гаранция. Голям избор от марки и модели - MICHELIN, CONTINENTAL, KORMORAN, BARUM, EUROTEC, SPORTIVA, KLEBER, SEMPERIT, BFGOODRICH, GENERAL TIRE, KRAIBURG - в наличност и по поръчка. Бързо и качествено обслужване. Сериозни отстъпки за количества.
    За контакти: 0888 807 444 - Кирил.

    Уважаеми колеги, моля запитвания относно налични размери и цени на гуми да се правят САМО на посочения фирмен телефон!!!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  8. #38
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default Re: сервиз "Бош" в Пловдив

    Quote Originally Posted by hollyman_R
    За Бога, колеги, никога, ама НИКОГА не ходете в сервиз "Бош" в Пловдив /на "Кукленско шосе
    Сервиза реално се казва Авел. Навремето са имали големи майстори но са избягали и сега работят само най-големите некадърници и тези които не могат да се реализират другаде. Мой приятел много страда от този сервиз ...
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  9. #39
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    АУТО ИТАЛИЯ - Оторизиран сервиз
    Град: 1592 София
    Адрес: бул. Христофор Колумб 43 (пътят за летището)
    Тел.: 02/ 462 11 22
    Факс: 02/ 462 11 65
    e-mail: service@autoitalia.bg
    www.fiat.bg

    АУТО ИТАЛИЯ - Магазин рез. части
    Град: 1592 София
    Адрес: бул. Христофор Колумб 43 (пътят за летището)
    Тел.: 02/ 462 11 33
    e-mail: shop@autoitalia.bg
    www.fiat.bg

  10. #40
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,087
    Blog Entries
    1

    Default

    Ето един хубав магазин само за Алфа Ромео.намира се на ул"Цар Симеон" и телефоните 0897848812 и о2/8310856. И един магазин в който стъпвайте само в краен случай или по добре никога! AUTOPARTNER ул."Цар Симеон" 170. Не стрижат,а направо дерат!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  11. #41
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    СОФИЯ
    Posts
    38

    Default магазин в СОФИЯ за части за Италянски коли

    Нов магазин в СОФИЯ за части за Италянски коли
    ЖК "ЛЮЛИН "3 блок 362 лу"Добринова скала "
    тел GSM 0878/800482 и 02/ 9250089
    на фирма
    http://axm-auto.com/
    Last edited by kluchar; 26-09-2008 at 11:18.
    РЕКЛАМАТА В ПОДПИСИТЕ Е ЗАБРАНЕНА!

  12. #42
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Нов магазин на T&N Car в гр.Русе
    бул. Мидия Енос 8 бл.Тотлебен (до автостъкла Кобра)
    0893454343 и 082/823965
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

  13. #43
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    1

    Smile

    Здравейте,
    не че аз също като колегата се връзвам в тематиката на рубриката, но от 2 часа чета...чета...
    Дори се регистрирах, иначе няма да мога да си задам въпросчето, така пишеше
    Откакто се сдобих и аз с мойта .... Радка (това не е моя реплика!) ходя в Мотоексперт. Не мога да кажа, че не съм доволна, напротив, но не са специализиран сервиз. Тук доста почетох, и въпреки това не успях да разбера къде точно да отида за да си реша проблемчетата, няма кой да ме упъти, сама си решавам...Не е като да няма приятели наоколо, но като никой не разбира от италиански дизел ... ако някой има идеи, нека ми пише, много е дълго за обяснение ..., нека ми пише на скайп, мн ще съм благодарна!!!

  14. #44
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    3

    Default

    Колеги още един добър магазин в София имат всичко на добри цени ето линка: http://skaiauto.com/index.html

  15. #45
    Болен алфист cvetelin's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ruse
    Age
    40
    Posts
    1,678

    Default

    Quote Originally Posted by vas_gt View Post
    Колеги още един добър магазин в София имат всичко на добри цени ето линка: http://skaiauto.com/index.html
    тея само като има видиш сайта.... падаш
    ех. AR 166 FL 2.0 TS еx. AR 164 2.5 TD Super ex. AR 75 2.0 TS ex. AR 146 BOXER

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •