Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 91 to 105 of 128

Thread: Адреси на сервизи и магазини за авточасти

  1. #91
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Quote Originally Posted by ODPleven View Post
    Здравейте,
    Моля препоръчайте ми сервиз в Плевен където да закарам колата от подписа че нещо не върви като преди. Пък и ми се иска хората на които я дам да са пипали Алфа преди това...
    Благодаря предварително...
    Италбулком !!! Ако е за мотор , ходова част ,въобще механиката търсиш Пламен , ако е за ел.инсталация , компютърна диагностика и т.н.Венци.Хората се занимават предимно с италианки и са напълно в час.Частите са също добри-рикамби оригинали или качествени алтернативи и то от утвърдени италиански , а не незнайни производители.Собственика, Франко е италианец и е официален вносител за доста неща.Сервизът е голям ,с канали , подемници и всичко необходимо , а не тип гаражен с "майстори" дето са "корифеи" на голфове и астри и като видят алфа , фиат или ланча и почват да гледат умно и да ръсят простотии.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  2. #92
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Силистра
    Age
    32
    Posts
    46

    Default

    Колеги моля да ми кажете адрес на сервиз в Русе за нашите коли. По възможност и някой номер за връзка със самия сервиз. Може и човек да препоръчате без значение. Само да разбира от колата от подписа и да свърши работата.
    Благодаря.
    Алфа Ромео 147 ТС 1.6 120 к.с. 2001г. "ГИ-Ловато"

  3. #93
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by Nyagolov View Post
    Колеги моля да ми кажете адрес на сервиз в Русе за нашите коли. По възможност и някой номер за връзка със самия сервиз. Може и човек да препоръчате без значение. Само да разбира от колата от подписа и да свърши работата.
    Благодаря.
    колега скокни до Варна при Ивайло / Пинифарина/, колкото и да ти е чудно аз там ходя, нищо че съм от Русе.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  4. #94

    Default

    До всички колеги,ако имате нужда от сервизна помощ в Бургас и региона това е правилното място: http://veltran.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&dflid=3
    Не се колебайте и потърсете контакт на място или по телефона, code e на среща.
    AR 156 2.0 TS еx
    AR 159 jts 2.2

  5. #95

    Default

    Аз бях взел стартер от тези момчета - fransizkup.bg - Доволен останах, но тъй като купувам за първи път такова нещо, дали цените им не са високи? На мен ми го препоръча един приятел.

  6. #96
    Пай се ... Zlobich's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Location
    София
    Posts
    1,048

    Default

    Малко скъпичко взимат,но можеш да оставиш и своя за ремонт. На пежо 306 искаха 160лв за рециклиран,свалих моя и го занесох и ремонта му излезе 80лв.

    --- Имаш ли течност за чистачки?
    --- Ще има сажди...
    Две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост, и аз не съм сигурен за Вселената.

  7. #97

    Default

    Купих от тях стартер рециклиран от Валео и съм доволен, до момента перфектна работа, колата пали за секунди. Цената беше 100 лв.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #98
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    makedonija
    Posts
    2

    Default комп.диагност в Софија

    Здравеите,ве молам за совет,
    реших да купам алфа мито колата е в Софија ,молам да ми кажите каде би ми препорачале да направам проверка пред да ја купам,молам за конкретен адрес и телефон ,от Македонија сам.
    МЕРСИ

  9. #99
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Sofia, Ovtcha kupel
    Age
    39
    Posts
    433

    Default

    Здравей колега.
    Препоръчвам ти да прегледаш темата с форумни сервизи: http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=26

    Там има контактите им. Лично аз бих ти препоръчал Лисан сервиз , Вентура гараж или Екстрийм сервиз - просто от другите форумни сервизи нямам лично впечетления.
    Успех с покупката !
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm, SW, Lancia Delta II 1,6
    ".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "

  10. #100
    Бад Мадър Факър SandoOne's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    1,516

    Default

    Магазин в люлин Бл.820 партер от странанта Панчо Владигеров ТН кар
    Алфа Ромео 156 1.8 ГИ T.S 98 г.by The Cleaner (Радко шарниро избивача , човека с големия чук!!!)
    Фиат Пунто 1.1 6 спид Агу Ex.

    И да не забравим да сложим бяла роза върху кубчето скраб което ще остане някой ден от алфати ни ...
    Ramstein - Benzin
    https://www.youtube.com/watch?v=SEGLhUZRZdY

  11. #101

    Default Ем Комплект Дружба с два автосервиза и магазини за авточасти

    Ем Комплект разполага с 20 работни места в автосервизите си в Дружба:
    - ул. Димитър Пешев №15 тел. 0884333262
    -бул. Цветан Лазаров №85, 0884333261
    за обслужване на автомобили Audii

  12. #102
    започва да се пристрастява petio26's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    31

    Default

    .
    Last edited by petio26; 19-04-2016 at 21:55.

  13. #103

    Default Магазинът на Стамболийски (София)

    Купих два "оригинални" тампона за стаб щанга на 156. Първо такова чудо няма - стаб щангата е само комплект в оригинал. Второ - сега в студа тия тампони замръзнаха и щангата си клопа ли клопа. Как да ида пак в тоя магазин, а?

  14. #104
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,785

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Купих два "оригинални" тампона за стаб щанга на 156. Първо такова чудо няма - стаб щангата е само комплект в оригинал. Второ - сега в студа тия тампони замръзнаха и щангата си клопа ли клопа. Как да ида пак в тоя магазин, а?

    Така са ти ги направили, затова ти тропа

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  15. #105

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Така са ти ги направили, затова ти тропа
    Иво, не говори глупости. Стегнаха ги, даже ги капнаха черупките с телоподаващо. Въртеше трудно преди да окачим магарето и нямаше никакъв луфт. А сега откачих едната биалетка и щангата играе. Тампоните са на кокъл. Като се постопли, поспира тропането

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •