Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 193

Thread: Фарове GTA

  1. #136
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by diapper View Post
    А дали ще светят добре ? Иначе браво много добре са станали
    С ксенон съм, ама утре ще ги вържа, защото реално погледнато и аз засега не знам дали ще светят добре , хубавото е че самите рефлектори се открояват много хубаво и това ме обнадеждава, че ще светят доста прилично, а утре ще направя и снимки леко странично на фара, защото така изглеждат направо уникално.

    Следваща стъпка от утре е разглобяване стоповете и габаритите за леко ъпдейтче и на тях, ще ви държа в течение!!!

  2. #137
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    Не съм се изразил точно в предния си пост ... исках да напиша, че имам мерак да боядисам сърцето и маската в черно... някой правил ли го е ?
    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

  3. #138
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Quote Originally Posted by GoPlay View Post
    Не съм се изразил точно в предния си пост ... исках да напиша, че имам мерак да боядисам сърцето и маската в черно... някой правил ли го е ?
    еми ето
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Picture 022.jpg   Picture 023.jpg   Picture 024.jpg  
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  4. #139
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    браво Влади ти ще я реконструираш
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  5. #140
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by lubo_red View Post
    еми ето
    А това мислех да е следващата стъпка, обаче трябва първо да видя какъв цвят ще е, защото на мойта сива птица, това черно не се знае дали ще и отива

  6. #141
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    Quote Originally Posted by lubo_red View Post
    еми ето
    Пффффф батенце лудница е.... определено ще играе спрея и по мойта
    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

  7. #142
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Оооо и аз мислех това да правя.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  8. #143
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Дайте идея моята дали да я направя така??? Или поне какъв цвят да боядисам сърцето???

  9. #144
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Дайте идея моята дали да я направя така??? Или поне какъв цвят да боядисам сърцето???
    най-добре да е цвета на купето според мен
    купува6 си такава боя и лак и на компресор я пръска6
    преди това задължително 6курка
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  10. #145
    Младши алфист Mitaka3228's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Ruse
    Posts
    17

    Lightbulb

    Браво, наистина много й ходи така както е боядисана исках да попитам понеже видях че спомена за ксенони по-горе, имаше ли някакви проблеми при поставянето на късите? Защото при мен "шапчицата" която е вътре пречеше на крушката да влезе изцяло и трябваше да ги надя малко.. за стандартните фарове имам предвид
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 2000

  11. #146
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by Mitaka3228 View Post
    Браво, наистина много й ходи така както е боядисана исках да попитам понеже видях че спомена за ксенони по-горе, имаше ли някакви проблеми при поставянето на късите? Защото при мен "шапчицата" която е вътре пречеше на крушката да влезе изцяло и трябваше да ги надя малко.. за стандартните фарове имам предвид
    Същото е и при мен, шапчицата, която обръща светлината на крушката към рефлектора опира леко в самата ксенонова крушка, ама засега не съм имал проблеми с това!!!(да чукна на дърво), че как всичко е тръгнало на зле не се знае как ще свърши!!!
    Сега имам две лентички, които много приличат на хартиени, обаче светят в син цвят и обмислям къде да ги боцна вместо габарит??? А ето и снимки от днес на светло:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Изображ.019.jpg   Изображ.022.jpg   Изображ.023.jpg   Изображ.024.jpg  

  12. #147
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    3

    Default

    интересува ме как се свалят старите фарове,сваля ли се предната броня.поръчах си от 270 лв.

  13. #148
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Дайте идея моята дали да я направя така??? Или поне какъв цвят да боядисам сърцето???
    Бате гледам, че долу горе едни и същи цветове са ни колите ето ти снимка как изглежда моята със боядисани маска и сърце ти си прецени дали е добре... мен лично много ме радва asd dqw asd асд кофтито, е че ги пръснах само със матов спрей без да ги мина с лак отгоре и боята се излющи 30мин след като засъхна...
    А да те запитам ти какъв спрей използва за затъмняване на стъклата на фаровете и пробва ли ги вече как светят ?

    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

  14. #149
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    Quote Originally Posted by pazoialeks View Post
    интересува ме как се свалят старите фарове,сваля ли се предната броня.поръчах си от 270 лв.
    предната броня трябва да се сваля за да се демонтират и монтират новите фарове, колегата GoPlay е направил снимка на тази операция http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=31126&page=9

  15. #150
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    3

    Default

    много благодаря за помощта

Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •