Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 193

Thread: Фарове GTA

  1. #46
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Хихи...еми, ако не ти пречи и имаш свободно време що да не изкараш и някой лев, да полафиш с колега от форума и после да пийнем по някоя бира/кафе/чай
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #47
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Хихи...еми, ако не ти пречи и имаш свободно време що да не изкараш и някой лев, да полафиш с колега от форума и после да пийнем по някоя бира/кафе/чай
    Ако ще пиете бира, направо пишете и мен , пък ако остане време и моята може да опаткаме с фаровете!!!

  3. #48
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Ако ще пиете бира, направо пишете и мен , пък ако остане време и моята може да опаткаме с фаровете!!!
    ем значи тая седмица няя да е ама другата щесе доразберем и направо двамата идвате от сутрин до вечер да ги направим и двете и готово и бира ще пием даже,до нас има блиско бирария
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  4. #49
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Моята е в бокса до края на месеца Ако искаш в началото на март да направим "тунинга" Ще съм ти мн благодарен.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #50
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    Quote Originally Posted by stkazakov View Post
    Здравейте колеги,
    искам да Ви се похваля с новата ми придобивка от вчера колата ми е с фарове GTA и опушени мигачи на калници. Ще кача сега не много качественни снимки, т.е. мръсната ми кола до края на седмицата ще кача по добри. Колата като визия стана много по добре или поне аз така си мисля
    Пич погледни фаровете на тая красавица дето съм показал на снимката-това са оргиналните ГТА фарове.Като си сложил някви обикновни фарове с почернено в края не си мисли,че имаш фарове от ГТА.Такива всеки мове да си направи,въпроса е оптиката на късите свтлини(така наречените лупи)-от 2 години ги търся и съм писал тема за това.Все пак ги намерих чрез човк на цена 1700 лв.-ужас.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1e8a_27.JPG  

  6. #51
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Аз пък ще си намерим от тия с лупите, та малко да ви засенчим , е не че знам как ше стане щото са 600лв. , ама си е хубаво да помечтае човек и да поспами малко!!!

    Прати моляте сайт да ги видя тея фарове за 600лв,защото ако са толкова пари и ако ГИ ИМА В НАЛИЧНОСТ,аз веднага ще си взема!!!!!!

  7. #52
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    Quote Originally Posted by bibulse View Post
    Прати моляте сайт да ги видя тея фарове за 600лв,защото ако са толкова пари и ако ГИ ИМА В НАЛИЧНОСТ,аз веднага ще си взема!!!!!!

    http://catalog.ml-racing.eu/product_...6c6b106e700d40

    http://catalog.ml-racing.eu/product_...6c6b106e700d40

  8. #53
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    Тоя сайт отдавна съм го проверил,и съм се свързал с хората които са побликували тези снимки на фаровете.Магазина е в Търново и въобще немогат да ми ги доставят,за съжаление .С една дума лъжа!!!!

  9. #54
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by bibulse View Post
    Пич погледни фаровете на тая красавица дето съм показал на снимката-това са оргиналните ГТА фарове.Като си сложил някви обикновни фарове с почернено в края не си мисли,че имаш фарове от ГТА.Такива всеки мове да си направи,въпроса е оптиката на късите свтлини(така наречените лупи)-от 2 години ги търся и съм писал тема за това.Все пак ги намерих чрез човк на цена 1700 лв.-ужас.
    Честито за фаровете, но все пак струват 1/3 от цената на колата
    Колегите много добре са си направили фаровете и евала за което.
    Не всички имат възможност да хвърлят много пари по колите си!

    Колкото до оригиналните фарове GTA - цената им е около 400 лири, за комплект Малко те е метнал твоя човек

  10. #55
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Моята е в бокса до края на месеца Ако искаш в началото на март да направим "тунинга" Ще съм ти мн благодарен.
    ми ние да се разберем,а ти може да минеш да ги свалиш и може да дойдеш с fain86 заедно,ам нека дойде др седмица
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  11. #56
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by bibulse View Post
    Пич погледни фаровете на тая красавица дето съм показал на снимката-това са оргиналните ГТА фарове.Като си сложил някви обикновни фарове с почернено в края не си мисли,че имаш фарове от ГТА.Такива всеки мове да си направи,въпроса е оптиката на късите свтлини(така наречените лупи)-от 2 години ги търся и съм писал тема за това.Все пак ги намерих чрез човк на цена 1700 лв.-ужас.
    Точно за тия лупи говорех колега, това си е оригинален фар за GTA , обаче цената е малко соленичка иначе да бях си сложил досега, ама за сега само ще почерним малко моите

  12. #57
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    44

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Точно за тия лупи говорех колега, това си е оригинален фар за GTA , обаче цената е малко соленичка иначе да бях си сложил досега, ама за сега само ще почерним малко моите
    Днеска ходих до "Александра ауто" относна тея фарове за ГТА и точната цена с доставката излиза близо 1500 лв.Обаче има една фитка-фаровете идват с оригиналния ксенон за колата(баластрите с крушките-оргинални).Питах дали може само рефлекторите без ксенона-за сажаление нестава,защото си вървят комплект!!!

  13. #58
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by bibulse View Post
    Днеска ходих до "Александра ауто" относна тея фарове за ГТА и точната цена с доставката излиза близо 1500 лв.Обаче има една фитка-фаровете идват с оригиналния ксенон за колата(баластрите с крушките-оргинални).Питах дали може само рефлекторите без ксенона-за сажаление нестава,защото си вървят комплект!!!
    Давай ще търсиме по евтинийка, че на Зендер пакета ми ще стоят страшотно, а пък и да поглезим хубавицата!!!

  14. #59
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Приятели. Вижте какво намерих. Нещо не ми е много красиво, но е с лупи.

    http://autoimago.com/tuotteet.html?id=213/609

    Все пак не са крайно лоши. Но са много различни от идеята на Алфа. Иска ми се да си сложа такива, но не мога да си ги представя как ще седят. Страхувам се да не се окаже, че изглеждат грозно. Много ми се иска да купя фарове от GTA с лупите, но не намирам тях.
    Last edited by oem; 14-02-2009 at 09:25.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  15. #60
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Приятели. Вижте какво намерих. Нещо не ми е много красиво, но е с лупи.

    http://autoimago.com/tuotteet.html?id=213/609

    Все пак не са крайно лоши. Но са много различни от идеята на Алфа. Иска ми се да си сложа такива, но не мога да си ги представя как ще седят. Страхувам се да не се окаже, че изглеждат грозно. Много ми се иска да купя фарове от GTA с лупите, но не намирам тях.
    Тия са с диоди като на Ауди R8,А5 и новата А4, ама ми се струва, че ще изглеждат много яко, вижте на Ферариста, сам си ги е правил и на тъмно са супер, а така вградени сигурно ще са още по яки!!!

Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •