Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: Формула 1 в Турция 5-7.06.2009

  1. #1

    Default Формула 1 в Турция 5-7.06.2009

    Колеги за пореден път ще ходя на Формула 1 в турция и се събираме, ако някой иска да почувства това нещо на живо или да се присъедини към наща група да ми пише тук или на лично.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  2. #2

    Default

    Колега дай малко подробности, ако не е проблем да съм наясно за какви финанси става въпрос. главно за билети питам, другото ако се стигне до там ще се измисли
    Alfa 145 1.8 TS '97

  3. #3

    Default

    http://www.karacitours-bg.com/bg/info.php?info=16114

    фирмата с която ходих миналата година

    най-евтиният вариант ти е зелени площи за 3 дни 78лв.

    хотела 237лв. внасяш 50% сега и 100% от билета, имаш намалиния да края ня месеца.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  4. #4
    Запален алфист DSlavev's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    367

    Default

    Имам едно въпросче ако има някой да ми помогне. Изкам да си купя билети за ГП на Турция чрез някаква фирма без да ползвам някакви туристически пакети.

  5. #5
    Старши алфист KirilSol's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Posts
    826

    Default

    Quote Originally Posted by DSlavev View Post
    Имам едно въпросче ако има някой да ми помогне. Изкам да си купя билети за ГП на Турция чрез някаква фирма без да ползвам някакви туристически пакети.

    ето от тук:

    www.biletix.com

    аз си купувах от тук миналата година.

    имай в предвид, че ако тръгнеш без билет за състезанието там на пистата със сигурност ще си намериш. Трибуните са винаги повече от половината празни, а билетите точно преди състезанието са с отстъпка.
    Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
    Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
    Lancia Ypsilon '02

  6. #6

    Default

    Да можеш по интeрнет да си купиш билет, за тези като мен дето за по-лесно си ходят с фирма, всичко е уредено, исках да се съберем с кола, но за жалост идеята не се усъществи, 2010 дано стане

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  7. #7

    Default

    И аз ше ода, ама на мен ще ми е далавера.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    И аз ше ода, ама на мен ще ми е далавера.....
    билета ли ти е безплатен? Или имаш пропуск за някъде?

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    ВАРНА
    Posts
    65

    Default

    ние си взехме билети през нета- очаквам да пристигнат до края на седмицата и заминаваме, но отиваме за първи път и имам много чуденки- ще се радвам ако можете да помогнете с малко инфо
    преди всичко да ви питам тези, които вече сте ходили- много сериозен ли е трафикът преди и след формулата и колко време да си оставим преди началото, за да не стане някой сакътлък в последния момент. Също исках да ви питам- къде паркирахте?? Виждам, че има доста паркоместа около пистата, но те не са ли запазени за определните трибуни-златни, брознови и т.н. ?? Хахаха- и един последен въпрос- ъъмм... въобще.. пускат ли с алкохол, ако бирата се брои за алкохол
    сори- ако за някой въпросите ми му се струват смешни...ама все пак простете- за първи път ще ходим
    приветствам всякакви съвети
    Alfa Romeo GTV 2.0/ 16 1997

  10. #10
    S 16 компресия 5 mitaka_cs's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    32
    Posts
    1,185

    Default

    Айде Колеги, Събота и Неделя приятно изкарване и чакам да видя Българското знаме на малкия екран!
    После очаквам и снимчици

    П.П: Имам всички състезания на касети и дискове от '00 до '09 Монако отпреди две седмициНякой ако го интересува някое конкретно състезание ще помагам!

    edit: имам и стари ключови състезания прославили спорта Сори ако прозвуча като "аз съм Вашта леля", но го пиша за тези които търсят състезание с коли V10...V12 или турбодинозаври
    Last edited by mitaka_cs; 03-06-2009 at 20:57. Reason: откъде да знам :P
    1991 ALFA 33 S 16V QV Permanent 4
    и делта

  11. #11
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    само това ви е необходимо, за да стигнете до пистата
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails P1010307.jpg  


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  12. #12

    Default

    А това на първата снимка ви е необходимо за да се разкарвате из боксовете, из падока, да се разминавате с Кими, Маса, да се изкушавате да изплющите шамар на Хамилтън дето ви пресича пътя и да гледате директно в бокса на Ферари.....
    Баси това е най - готиния уикенд в живота ми.......
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_3291.jpg   IMG_3256.jpg   IMG_3269.jpg   IMG_3283.jpg  
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    А това на първата снимка ви е необходимо за да се разкарвате из боксовете, из падока, да се разминавате с Кими, Маса, да се изкушавате да изплющите шамар на Хамилтън дето ви пресича пътя и да гледате директно в бокса на Ферари.....
    Баси това е най - готиния уикенд в живота ми.......
    Това ми беше нужно, за да се реша и аз - от догодина съм там

  14. #14
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_cs View Post
    Айде Колеги, Събота и Неделя приятно изкарване и чакам да видя Българското знаме на малкия екран!
    После очаквам и снимчици

    П.П: Имам всички състезания на касети и дискове от '00 до '09 Монако отпреди две седмициНякой ако го интересува някое конкретно състезание ще помагам!

    edit: имам и стари ключови състезания прославили спорта Сори ако прозвуча като "аз съм Вашта леля", но го пиша за тези които търсят състезание с коли V10...V12 или турбодинозаври
    Имаш ли запис на състезанието в което загина Аертон Сена?

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    А това на първата снимка ви е необходимо за да се разкарвате из боксовете, из падока, да се разминавате с Кими, Маса, да се изкушавате да изплющите шамар на Хамилтън дето ви пресича пътя и да гледате директно в бокса на Ферари.....
    Баси това е най - готиния уикенд в живота ми.......
    Супер! Ще споделиш ли какви пари излиза цялото удоволствие за билет + пропуска за всички тези шукарийки?
    The greatest of all scientific hobbies!

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by detelazurno View Post
    Супер! Ще споделиш ли какви пари излиза цялото удоволствие за билет + пропуска за всички тези шукарийки?
    Паса ми го даде един познат журналист, дава се на акредитирани само, но на него по грешка му издали два, и той Николай, приличаме си даже, макар че на вип пасовете няма снимка......а и те не се продават........иначе за добра трибуна от където виждаш 3-4 завоя и си на първия завой точно гледам че са по 200 лева........
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •