Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Формула 1 в Турция 5-7.06.2009

  1. #16
    S 16 компресия 5 mitaka_cs's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    32
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by detelazurno View Post
    Имаш ли запис на състезанието в което загина Аертон Сена?
    Да, но е с английски коментар...на Мъри Уокър от Eurosport...много тежко за гледане състезание!
    Пиши ми ЛС ако се интересуваш, да не скапваме темата
    1991 ALFA 33 S 16V QV Permanent 4
    и делта

  2. #17
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    А това на първата снимка ви е необходимо за да се разкарвате из боксовете, из падока, да се разминавате с Кими, Маса, да се изкушавате да изплющите шамар на Хамилтън дето ви пресича пътя и да гледате директно в бокса на Ферари.....
    Баси това е най - готиния уикенд в живота ми.......
    Бравос - страшно си си изкарал. Иска ми се и на мен да ми попадне такъв пропуск.... не могат да ме извадят оттам .
    И ние бяхме на пистата, но на различни места и тези гледки, на които ти си свидетел, не ни бяха достъпни, за съжаление!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #18

    Default

    Ясно какво е било Paddock pit lane walk..., да, ако си намеря от някъде и аз такъв пропуск ще е супар яко, иначе готино състезание и очаквано за мен, повече инфо като си почина още.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by raiders View Post
    Ясно какво е било Paddock pit lane walk..., да, ако си намеря от някъде и аз такъв пропуск ще е супар яко, иначе готино състезание и очаквано за мен, повече инфо като си почина още.
    И аз ще пусна малко снимки и видео като ми се отвори време......Paddock pit lane walk е към 2 хилди евро, и няма общо с паса дето имах - там ги държат в ложите над бокса, гощаване и поене с маркови глезотии и гледаш пита отгоре.....с моето ходех пред питовете във времето което няма тренировки или събития, и в падока където са моторхоумовете и сноват сичките тия дето телевизията ги прави за изглеждат богопомазани......
    Уебър тука се опита да ми намигне, нещо беше на кеф....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_3294.jpg  
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 08-06-2009 at 17:56.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Айде давайте снимки и видео, че от кога чакам
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #21
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    И аз ще пусна малко снимки и видео като ми се отвори време......Paddock pit lane walk е към 2 хилди евро, и няма общо с паса дето имах - там ги държат в ложите над бокса, гощаване и поене с маркови глезотии и гледаш пита отгоре.....с моето ходех пред питовете във времето което няма тренировки или събития, и в падока където са моторхоумовете и сноват сичките тия дето телевизията ги прави за изглеждат богопомазани......
    Уебър тука се опита да ми намигне, нещо беше на кеф....
    хубаво, а с нормален билет може ли да се влезе там и да се разходиш, докато няма събития из алеята пред боксовете.. иначе да паддок уолка е над 2000 евро за гран при на Монца - снощи го гледах .

    п.п. снимки може и аз да метна довечера!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #22

    Default

    Айде и част от мойте снимки от Туркей.....
    Видеото ме мързи да го обработвам....
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=388492
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •