Page 114 of 142 FirstFirst ... 1464104112113114115116124 ... LastLast
Results 1,696 to 1,710 of 2125

Thread: Общи приказки, свързани с АР 164

  1. #1696
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    ( Абе и я можем , и тате може . Ама кузътъ сака пръч . )

    Е вие си знаете , важното е да сте доволни .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  2. #1697
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Smile Четита Нова Година

    и честита ви 25-годишнина на модела 164!

    Поздрави,
    Делян
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  3. #1698
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    А бе намират се и качествени части,бе!Аз си поръчах носач Lemforder от Германия,че ми омръзна след смяна на тампоните колата да шава като жива по пътя.Но кънекшън просто с боклуците от магазините тук!!Намират се и хубави термостати WAHLER!Препоръчвам Валер-осма година няма грешка.
    А относно питането на колегата дали става турбината ККК К26 от Тема-няма достатъчно място за компресорната част,щото охлюва е голям.
    Last edited by virusalfa; 02-01-2012 at 23:23.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  4. #1699
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    А бе намират се и качествени части,бе!Аз си поръчах носач Lemforder от Германия,че ми омръзна след смяна на тампоните колата да шава като жива по пътя.Но кънекшън просто с боклуците от магазините тук!!Намират се и хубави термостати WAHLER!Препоръчвам Валер-осма година няма грешка.
    А относно питането на колегата дали става турбината ККК К26 от Тема-няма достатъчно място за компресорната част,щото охлюва е голям.
    Вирусе, под "жива" имаш предвид при леко чукване на волана да ходи с вратите напред ли? Поне такова нещо има при мене. Ако е от носач - баго... само тва не съм сменял...скоро
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  5. #1700

    Default

    аз пък имам друг проблем, карам си аз яваш и по едно време гледам както си стоеше на 73градуса стана 80 и почна да духа студено в купето и продължи да се покачва температурата, изгасих колата изчаках няколко секунди запалих и се оправи, това на отиване на работа, на връщане пак същата работа.
    Помпа или....???
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  6. #1701
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Вирусе, под "жива" имаш предвид при леко чукване на волана да ходи с вратите напред ли? Поне такова нещо има при мене. Ако е от носач - баго... само тва не съм сменял...скоро
    Ти пък,абе при неравности клангуцаше насам-натам.Мислех,че е рейка.Но от известно време нещо взе да потропва.Хванах за гушата един авер,поръчах носача от Германия и след 30-40 дни пристигна.Е няма никаква връзка,все едно чисто нова кола-не мърда!!!

    ---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:51 ----------

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    аз пък имам друг проблем, карам си аз яваш и по едно време гледам както си стоеше на 73градуса стана 80 и почна да духа студено в купето и продължи да се покачва температурата, изгасих колата изчаках няколко секунди запалих и се оправи, това на отиване на работа, на връщане пак същата работа.
    Помпа или....???
    Е може и водна помпа,може и ремъка нещо щом като загрява
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  7. #1702
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Вирусе, и аз мисля (мислех), че е рейка и даже съм пазарил една при един приятел от форума. Ама може и да се окажат носачите като при тебе - скоро започна да притропва здраво - все ми се струва че ми помпят гумите на 3 атм - а то си тропа като хората, па тампоните са добре. Прати повече инфо за това отде, как и колко. Може и аз да направя твоя номер, па да видим кво ше стане...
    Last edited by VLADius; 04-01-2012 at 21:34.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  8. #1703

    Default

    тои ремъка си ми свири от 1 година, ама до сега не ми е правила такъв номер,остава вариант а, ш търся начи помпа!
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  9. #1704
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Вирусе, и аз мисля (мислех), че е рейка и даже съм пазарил една при един приятел от форума. Ама може и да се окажат носачите като при тебе - скоро започна да притропва здраво - все ми се струва че ми помпят гумите на 3 атм - а то си тропа като хората, па тампоните са добре. Прати повече инфо за това отде, как и колко. Може и аз да направя твоя номер, па да видим кво ше стане...
    Абе даже не съм се интересувал на кой се обажда тоя,знам,че крайната цена беше 224лв.Това е без отстъпката

    ---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    тои ремъка си ми свири от 1 година, ама до сега не ми е правила такъв номер,остава вариант а, ш търся начи помпа!
    помпите са без пари на фона на помпите на други дизелови,еле па немски...
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  10. #1705
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Вирусе, тове е цена за двата носача предполагам. А заедно с шарнири и тампони ли са или са голички?
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  11. #1706
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    по принцип на 164 шарнира е отделно от носача,на 156 е заедно.тампоните са си в носача
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  12. #1707
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Вирусе, тове е цена за двата носача предполагам. А заедно с шарнири и тампони ли са или са голички?
    Не!Това е цената за един носач в комплект с шарнира.В Гърция е 193 евро.Все пак не е от Кауфланд/Евро 07/

    ---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

    Quote Originally Posted by starata alfa View Post
    по принцип на 164 шарнира е отделно от носача,на 156 е заедно.тампоните са си в носача
    Разбира се
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  13. #1708
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Имах едни таквизи доста подобни предчувствия.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  14. #1709

    Default

    как ги чупите тея носачи и шарнири не знам, за 4 години каране не съм пипал нищо по окачване освен една втулка
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  15. #1710
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Бе ти се моли да не смениш оригиналните ,че тогава ще разбереш как се сменят начесто .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 114 of 142 FirstFirst ... 1464104112113114115116124 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •