Page 73 of 142 FirstFirst ... 2363717273747583123 ... LastLast
Results 1,081 to 1,095 of 2125

Thread: Общи приказки, свързани с АР 164

  1. #1081
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Smile

    Ами ще имам газ за 500 - 600 км., бензин догоре - около 700 - 800 км. да го броим... Май ше требе и туба да си нося. С тез кризи в Гърция за бензина.
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  2. #1082
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by didod View Post
    Ами ще имам газ за 500 - 600 км., бензин догоре - около 700 - 800 км. да го броим... Май ше требе и туба да си нося. С тез кризи в Гърция за бензина.
    Хаха,мен не ме бъркат стачките на цистернаджиите в Гърция,зареждам си преди границата и готово.Не вярвам някой,който има бензиностанция и собствена цистерна да не работи.Влизаш в някое село и си зареждаш.А пък само в Гърция ли има море?
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  3. #1083
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Smile

    Е, явно не е само там. Но пък спокойствието, което търся на плажа, тук вече липсва. И някои дребни други неща...
    До Тасос и обратно са ми 860-70 км. (през Свиленград) и там да повъртим малко - трябва да стигне значи. Ще се търси там при нужда.
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  4. #1084
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Къде бе, къде е тая 164-ка която не се чупи.Покажи ми я и веднага я взимам.

    От снощи ми пише нов колега със 164-ка.

    Мисля си да вземеме да си спретнеме пак някоя срещичка. Вие как мислите?
    стига да не съм на работа със удоволствие


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  5. #1085
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by didod View Post
    Е, явно не е само там. Но пък спокойствието, което търся на плажа, тук вече липсва. И някои дребни други неща...
    До Тасос и обратно са ми 860-70 км. (през Свиленград) и там да повъртим малко - трябва да стигне значи. Ще се търси там при нужда.
    Е нали тук си ни е близо,ходенето до Кавала и околностите са си кажи-речи ежедневие.През септември ще слизам до Волос,ще се пие ципуро
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  6. #1086
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    1.
    Някой да има идея какво може да е общото между датчика за отворена втара от шофьорската страна и подгряването на задното стъкло ?

    2.
    Освен релето за подгряването в багажника до акумулатора има ли още някое реле което да конторлира глупавото подгряване на стъклата . По принцип напрежение има на реотаните обаче не се изсушават задното стъкло и си стои запотено - имам чувството че не им достига тока .

    3.
    При бушоните има едно реле което не е като останалите а е доста по-високо . То дали има нещо общо с цялата ситуация ? Защото когато пусна подгряването и това реле се чува че включва .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #1087
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Бе мислех си, ма немаше как да си довлека трътката у Варна, а не ми се щеше да те размотавам до Каварна и обратно - то си е половин ден... А иначе глобата е справедлива. Кога трябва да ги изпия?

    ....
    Скорост - да речем между 100-130 по магистралата и 80-110 по останалата част. Нормално каране, все пак е кажи речи препълнена. Па и мойта има чувствителна разлика във вървенето пълна и празна (то може би всички 2.0 ТС да са така?).
    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Сега да не ви се бъркам в раздела, ама колега, дай да не си бъркаме функциите!
    Правото да глобявам с бири, го имам само аз!
    При тебе, това действие се нарича корупция!
    Днеска , колеги зарибих едно семейство на видима възраст около 60-сетте с една перфектна 164!
    Имат я от 11 години и още не им е дала дефект. Само я обслужват.Човека след теста е отказал 159.
    Казах му, че се вманиачава, а той го потвърди с радост!
    Имате си нов сектант.Обеща, че ще разучи интернета! Форума също!
    Щом се натискаш да почерпиш, кой е луд да бега от 3 бири - както виждаш по-горе - той ме глобява, а аз требе да ги изпия. Еййй, и мойта не е лесна...
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  8. #1088
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    1.
    Някой да има идея какво може да е общото между датчика за отворена втара от шофьорската страна и подгряването на задното стъкло ?

    2.
    Освен релето за подгряването в багажника до акумулатора има ли още някое реле което да конторлира глупавото подгряване на стъклата . По принцип напрежение има на реотаните обаче не се изсушават задното стъкло и си стои запотено - имам чувството че не им достига тока .

    3.
    При бушоните има едно реле което не е като останалите а е доста по-високо . То дали има нещо общо с цялата ситуация ? Защото когато пусна подгряването и това реле се чува че включва .
    На мен ми намирисва на хлабава маса някъде, ама знам ли.
    Високото реле при мен е за мигачите, другите са си нормални.

    ---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

    Специални поздрави от MILEN_76. Влиза да чете без да пише. Нещо много му била работата, ама тук подобни оправдания не минават. Трябва да му измислиме и на него някакво наказание.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  9. #1089
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    На мен ми намирисва на хлабава маса някъде, ама знам ли.
    Високото реле при мен е за мигачите, другите са си нормални.
    Интересното в случая е ,че това се появи след като смених заключващият механизъм на шофьрската врата .
    Сега на таблото не ми свети когато е отворена вратата а пусна ли реотаните тогва светва дори и на затворена врата при което се светва и плафона ..
    Не безизвестният талянски инжинер Тоци Бегали пак се проявява .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #1090
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Интересното в случая е ,че това се появи след като смених заключващият механизъм на шофьрската врата .
    Сега на таблото не ми свети когато е отворена вратата а пусна ли реотаните тогва светва дори и на затворена врата при което се светва и плафона ..
    Не безизвестният талянски инжинер Тоци Бегали пак се проявява .
    Ти ме вкара в размисли и страсти с тия плафони и това подгряване. Ако ти се занимава пробвай да откачиш буксата на бравата да видиш дали нещата не се оправят. С подгряването на задното стъкло включваш и подгряването на огледалата.Мисля, че трябва да се ориентираш към тях, не към стъклото.В бушонното табло има реле за тях или зад таблото беше.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  11. #1091
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    В бушонното табло има реле за тях или зад таблото беше.
    Е те това точно реле ме интерисува къде да го намеря точно . Гледам го и на схемата ,че го има - само трябва да го открия .
    То няма да е Алфа все пак ако не дава токови проблеми

    Макар ,че казано честно това са ми първите проблеми от творенията на всеизвестния Тоци Бегали
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  12. #1092

    Default

    ако е като на суперката начи се падат зад оборотомера !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  13. #1093
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Май релето е точно зад таблото.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  14. #1094

    Default

    е колко му е, таблото се държи на 2 болта и 2 щипки , само трябва да се извади и тва долното кадето е за теста !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  15. #1095
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Пак ли да свалям табло стана работата ?
    Само една крушка - тази на бензина има за смяна по него .
    А така ми е хубаво като не свети
    Ама пустото подгряване като не работи .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 73 of 142 FirstFirst ... 2363717273747583123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •