Page 70 of 142 FirstFirst ... 2060686970717280120 ... LastLast
Results 1,036 to 1,050 of 2125

Thread: Общи приказки, свързани с АР 164

  1. #1036
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Разглобява се като свалиш конзолата с копчетата м/у седалките. За целта под задния пепелник има 2 болта, при ск. лост като махнеш кожения маншон има една планка хваната с 2 болта към задната опора на ск. лост.Развиваш ги тези 4 болта и я дърпаш назад.Вадиш всички копчета преди това.Мисля, че това беше.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  2. #1037
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Разглобява се като свалиш конзолата с копчетата м/у седалките. За целта под задния пепелник има 2 болта, при ск. лост като махнеш кожения маншон има една планка хваната с 2 болта към задната опора на ск. лост.Развиваш ги тези 4 болта и я дърпаш назад.Вадиш всички копчета преди това.Мисля, че това беше.


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  3. #1038
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    не стаа брат.... отвих 4те болта отпред и отзад... всищност са 6 болта заедно с тези на опората обаче има още две видеи които са хванати за металната планка за която е опората на скоростите...а там не гинеколог ами мозъчен хирург не може да стигне и да ги развие....ай ша ги е...а и .....една запалка да смениш и тряя разглобиш половината кола
    Last edited by guvech; 01-07-2010 at 20:00.


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  4. #1039
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Ми правиш едни малки отвори в страничните кори и през тях бъркаш и ги отвиваш.После като разрошиш мокета няма да си личът дупките.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  5. #1040
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    има един проблем май-седалката пречи точно на тези места ако е така наистина се отказвам...е..л съм я у запалката


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  6. #1041
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Не пречи, правил съм го.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  7. #1042
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    утре дайствам и ще


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  8. #1043
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Незнам дали тук е мястото да пиша ,но....
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...868&f1=details

    Случаино попаднах на това страшилище...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  9. #1044
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    отдавна се знае даже и цената гледам е паднала май


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  10. #1045

    Default

    Quote Originally Posted by guvech View Post
    отдавна се знае даже и цената гледам е паднала май
    Игра на цифри от моя страна,зашото някои от тях просто по ми харесват,а стойността на колата знам много добре каква е,дори и на нашият измислен пазар. Драпах да я докарам тук,зашото нямаше такъв модел,но чисто комерсиално то трябваше да си я оставя в Швейцария и да съм я продал отдавна за тези пари(без превоза и ДДС). Едно почистване и пастиране,нямаше много да ме затруднят.Сега минавам през етапите за лизинг и различни бартери за коли и селски имоти,които ми се предлагат.
    За такава стара кола и искана цена просто НЯМА как да стане!!!
    Ако беше 159 или Брера,можеше да има някакви разговори,въпреки че до сега не ми се е налагало и за тях да правя подобни неща.

  11. #1046

    Default

    жалко ,че няма кой да я земе, много ще и е голям данъка гражданска и т.н. иначе до сега да я бях взел, имам по голямата част от парите, но тея неша ме спират
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  12. #1047

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    жалко ,че няма кой да я земе, много ще и е голям данъка гражданска и т.н. иначе до сега да я бях взел, имам по голямата част от парите, но тея неша ме спират
    Оправдания от този сорт са напълно неуместни,защото разликата в данъка на твоя дизел и "животното" е точно 58лв(десет кутии по-луксозни цигари),а в гражданската е още по-малка.Коментарите са излишни!

  13. #1048

    Default

    Quote Originally Posted by zlia View Post
    Оправдания от този сорт са напълно неуместни,защото разликата в данъка на твоя дизел и "животното" е точно 58лв(десет кутии по-луксозни цигари),а в гражданската е още по-малка.Коментарите са излишни!
    не знам за софия ли ги гледаш тези цени или за каде? във варна данъка на тази кола е 360лв, гражданска по малко от 220 трудно ше се намери,еко такса към 250лв, преглед 40лв, каското като я оценят на 5000лв поне, щото си има бая екстри още 450лв като ги сумираме става над 1000лв,за да тръгна да я карам, така, за разход по малко от 20 на 100 да не говорим ! исках да кажа ,че за еднодневка не става, имам мерак и възможност но много ше ми бърка в джоба, иначе наистина цената и е смешна.
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  14. #1049

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    не знам за софия ли ги гледаш тези цени или за каде? във варна данъка на тази кола е 360лв, гражданска по малко от 220 трудно ше се намери,еко такса към 250лв, преглед 40лв, каското като я оценят на 5000лв поне, щото си има бая екстри още 450лв като ги сумираме става над 1000лв,за да тръгна да я карам, така, за разход по малко от 20 на 100 да не говорим ! исках да кажа ,че за еднодневка не става, имам мерак и възможност но много ше ми бърка в джоба, иначе наистина цената и е смешна.
    Зад моите думи стои данъчният калкулатор,чрез който можеш да видиш разликата.Незабравяй,че тази кола е над 14г. и коефицента е по-нисък.Гражданската с разлика от 30 лв,какво да я коментирам.
    С по-точни думи:"Скъпи на триците и ефтини на брашното".
    И накрая:"Колега,това не е вашата кола"!

  15. #1050

    Default

    Quote Originally Posted by zlia View Post
    Зад моите думи стои данъчният калкулатор,чрез който можеш да видиш разликата.Незабравяй,че тази кола е над 14г. и коефицента е по-нисък.Гражданската с разлика от 30 лв,какво да я коментирам.
    С по-точни думи:"Скъпи на триците и ефтини на брашното".
    И накрая:"Колега,това не е вашата кола"!
    браво, доста затапващо !
    и найстина не е моята кола, твоята си е, и твоя ще си остане !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


Page 70 of 142 FirstFirst ... 2060686970717280120 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •