Page 43 of 142 FirstFirst ... 3341424344455393 ... LastLast
Results 631 to 645 of 2125

Thread: Общи приказки, свързани с АР 164

  1. #631
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Аз дори не разбрах, че е имало фест acko88 от който си взех бронята имаше стикер на джама и ми каза, че всъщност се провело въпросното мероприятие и то в Габрово. Пък ние ще правим сбирка на 164-ките в Търново...можеше да сме там
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  2. #632
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by Gligan View Post
    Аз дори не разбрах, че е имало фест acko88 от който си взех бронята имаше стикер на джама и ми каза, че всъщност се провело въпросното мероприятие и то в Габрово. Пък ние ще правим сбирка на 164-ките в Търново...можеше да сме там
    Та да не стане като със ШУМНО рекламирания "таен" италфест - баждайте по-рано за плановете на корабния фестивал. Както и там писах - ако италфеста не е в потенциално шибано и най-вероятно дъждовно време (октомври) - май ке биде по-добре, а?
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  3. #633
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Ако сериозно мислите да се събираме в Търново нека някой се заеме с организацията.Аз пак съм на лекции,на изпити ходя и някои други проблеми си имам и не мога да се занимавам и с това. Не разчитайте на мен.

    П.п.
    Радо дай да се видиме утре вечер да ти дам бронята.Днес имах възможност да се видиме,но бях забравил.Звънкай да ме подсещаш без да се притесняваш.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  4. #634
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Ако сериозно мислите да се събираме в Търново нека някой се заеме с организацията.Аз пак съм на лекции,на изпити ходя и някои други проблеми си имам и не мога да се занимавам и с това. Не разчитайте на мен.

    П.п.
    Радо дай да се видиме утре вечер да ти дам бронята.Днес имах възможност да се видиме,но бях забравил.Звънкай да ме подсещаш без да се притесняваш.
    Аз мога да се заема с организацията, но да уточним дата. Не разбрах някой свърза ли се с Вируса и Олекотителя. Гледам в темата за срещи никой не е писал. Да взема да пусна анкетка ли?

    Утре ще те попритесня тогава. Аз днес я вкарах в сервиза и дефакто остана да занеса двете решетчици (щото днес забравих да им я оставя тази в мен) и халогена от 164 ТД.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  5. #635
    Kostadin`
    Guest

    Default

    Момчета едно корабче от 1992 на края на годината производство си търси:
    1.Предна дясна външна дръжка.
    2.Задна лява външна дръжка.
    3.Предна лява вътрешна дръжка.
    4.Задна дясна вътрешта дръжка.
    Малко помощ ще може ли?
    Ако може ценички на ЛС.

  6. #636
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Ето тук clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=34712 колегата имаше на колата предна дясна външна дръжка, за другите трябва да го питаш, защото не съм сигурен. Питай също и тук http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=28745, както и при този колега http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=15669 Пробвайте и при италианеца. За вътрешните дръжки трябва да уточните дали е с лупите и новото табло, защото `92 г. ги има и двата модела, а дръжките са различни.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  7. #637

    Default

    неска направо ми взе акъла таа кола, за да сваля радиаторите , свалих бронята и фаровете, пък с тая броня какъв филм е направо не ми се мисли, понеже и одарих стоиката на която са фанати радиаторите и виснаха трябваше да я сменя, че и радиатор сменях, ужас направо, втори път не се хващам да правя нещо подобно !
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Snimka637.jpg   Snimka638.jpg  

  8. #638
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Aма и ти понякога сам се вкарваш във филми
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  9. #639
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by life style View Post
    неска направо ми взе акъла таа кола, за да сваля радиаторите , свалих бронята и фаровете, пък с тая броня какъв филм е направо не ми се мисли, понеже и одарих стоиката на която са фанати радиаторите и виснаха трябваше да я сменя, че и радиатор сменях, ужас направо, втори път не се хващам да правя нещо подобно !
    И аз съм я гледал тая серия. Ма цензуриран епизод - след удара не текна, а покапа 2-3 месеца, обра сички боклуци в тая дупчица и спря. А шината си я смених в сервиз - става много по-лесно отдолу (само, че не свалях радиаторите). А сега прати снимки на вече събрана...
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  10. #640

    Default

    на канал да, става доста по лесно, ма няма как да я завлача до такъв. Още не съм я сглобил, щото няма кои да ми помогне, пък сам не става, ще изчакам 1-2 дена един авер да дойде да ми помогне, и като я сглобя ше пратя снимки

  11. #641
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Ми принципно да ти кажа играл си си доста с детайли които не е трябвало да сваляш.

    Маха се черната греда над радиаторите,разкачват се един от друг,а този за климатика се разкачва долу от носещата греда.Откачват се перките и се изместват назад.Водния радиатор се вади съвсем спокойно на горе.Нито бронята се сваля нито фаровете.Носещата греда се развива от магарето и се сменя. Работа за не повече от 2 часа.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  12. #642

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Ми принципно да ти кажа играл си си доста с детайли които не е трябвало да сваляш.

    Маха се черната греда над радиаторите,разкачват се един от друг,а този за климатика се разкачва долу от носещата греда.Откачват се перките и се изместват назад.Водния радиатор се вади съвсем спокойно на горе.Нито бронята се сваля нито фаровете.Носещата греда се развива от магарето и се сменя. Работа за не повече от 2 часа.
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  13. #643

    Default

    ми който не знае си играе повече ! свърши вече, пък и мисля че нямаше да стане по тоя начин щото носещатата греда беше много сгъната, и намяше как да се развият болтовете без да се изкарат и 2-та радиатора, трябваше да се бръкне от долу за да се развият другите 4- болта, пък нямаше как щото колата беше на 3 пръста от земята, шото беше във една вдлъбнатина и по тая логика като е свалено всичко нямаше как да запаля колата да я преместя, и което от своя страна щом трябва да се пали и да се мести начи не може и да се бутне щото излиза на пътя хахаха, бе каша голяма! ся съм взел почти нова гредичка слагам си я , слагам си сички боклуци инадявам се пак да няма проблеми, то няма вече и кви да има, то цялата кола смених вече! и ся като я напраа излъсквам я и и пускам една обява и да фаща пътя на някаде, зимам си един голф 3 , и забравям за проблеми и за всичко , аз с тея пари дето налях ф нея щях да си зема 166 ,ебати !

  14. #644
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    3-4 минути да работи с пробит радиатор нищо няма да и стане.Сувсем спокойно е можело да си я палнеш и преместиш,но както и да е.Минало заминало.

    Помисли добре за Голфа.Ще съжаляваш.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  15. #645

    Default

    е голф 3 няма да е със сигурност, примерно го казах, мисля си за пежо 605 от 96-та нагоре или Е300 ТД с нарязания калник и в краен слуаи едно Е36 купе, ма ше видим, да продада тая и според финансите ше оглеждам! по принцип искам да е мерцедесчето щот поне няма чупене, стига да е гледан преди това, лукса 164-ката пак си го има и малко по добра возия!

Page 43 of 142 FirstFirst ... 3341424344455393 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •