Page 71 of 142 FirstFirst ... 2161697071727381121 ... LastLast
Results 1,051 to 1,065 of 2125

Thread: Общи приказки, свързани с АР 164

  1. #1051

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    браво, доста затапващо !
    и найстина не е моята кола, твоята си е, и твоя ще си остане !
    Ако чаках на такива като тебе,щях да си остана само с такива коли,като тези от подписа ти които не са лоши но МАСОВКИ.
    Специално Алфите,които имах и ИМАМ ти,колега за твое съжаление ще гледаш само на снимка.
    Хора които първо умуват колко ще е гражданската или колко ще му харчи кола над 200к.с. ЕДИНСТВЕННА като модификация все пак у нас не са ми приоритет.
    И въобще не си ми на нивото да обсъждам дадени автомобили с теб.
    Аз също искам да съм притежател на Алфа-8С,но несподелям приказката за киселото грозде.
    Накрая,не ми бери грижа за моите коли,защото и да я дам за скрап,пак ще взема повече пари отколкото за здрави като твоите.
    Остани си със здраве и си карай безаварийно колите!

  2. #1052
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by zlia View Post
    Ако чаках на такива като тебе,щях да си остана само с такива коли,като тези от подписа ти които не са лоши но МАСОВКИ.
    Специално Алфите,които имах и ИМАМ ти,колега за твое съжаление ще гледаш само на снимка.
    Хора които първо умуват колко ще е гражданската или колко ще му харчи кола над 200к.с. ЕДИНСТВЕННА като модификация все пак у нас не са ми приоритет.
    И въобще не си ми на нивото да обсъждам дадени автомобили с теб.
    Аз също искам да съм притежател на Алфа-8С,но несподелям приказката за киселото грозде.
    Накрая,не ми бери грижа за моите коли,защото и да я дам за скрап,пак ще взема повече пари отколкото за здрави като твоите.
    Остани си със здраве и си карай безаварийно колите!
    И сам да съм у трамвайо - па че се бутам. Мавруте - що те брига тебе курец кой кво ше кара. Човека я продава - колата става - карай си кочината и си трай деба. Дразниш.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  3. #1053

    Default

    Quote Originally Posted by zlia View Post
    Ако чаках на такива като тебе,щях да си остана само с такива коли,като тези от подписа ти които не са лоши но МАСОВКИ.
    Специално Алфите,които имах и ИМАМ ти,колега за твое съжаление ще гледаш само на снимка.
    Хора които първо умуват колко ще е гражданската или колко ще му харчи кола над 200к.с. ЕДИНСТВЕННА като модификация все пак у нас не са ми приоритет.
    И въобще не си ми на нивото да обсъждам дадени автомобили с теб.
    Аз също искам да съм притежател на Алфа-8С,но несподелям приказката за киселото грозде.
    Накрая,не ми бери грижа за моите коли,защото и да я дам за скрап,пак ще взема повече пари отколкото за здрави като твоите.
    Остани си със здраве и си карай безаварийно колите!
    виж ся , не съм го написал тва с цел да се дразня или нешо подобно, тва наи малко искам, просто си изказах мнението, и кво си тръгнал да ми изтъкваш кво имаш и кво нямаш, не ми дреме на оная работа хич, и според тебе кой на тея времена не гледа колко ше му е гражданска данък и разход, 95% от купувачите гледат да им излезе тънкажно всичко, на пръсти се броят хора които си купуват коли над 200к.с. и то да си купят ама не и алфа! пък и да си изкажа още 1 мнение , тая кола е на 1000% наредена, знам ги аз тези перфектните коли , вече съм си патил, и като сверя цените на абсолютно всички Q4-ки който има за продан из сайтовете тая цена точно за българия ми се струва адски нереална, и ме съмнява някой да ти я даде за 1500 еуро както ми каза по телефона като ти се обадих, тва пак казвам че си е мое мнение!и с тея неща да ми се дървиш кви коли имаш и кви нямаш хич не ме интересува, на някой 15 годишен ходи да ги разправяш ! и на тебе ти желая без проблемно каране!!!
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  4. #1054

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    виж ся , не съм го написал тва с цел да се дразня или нешо подобно, тва наи малко искам, просто си изказах мнението, и кво си тръгнал да ми изтъкваш кво имаш и кво нямаш, не ми дреме на оная работа хич, и според тебе кой на тея времена не гледа колко ше му е гражданска данък и разход, 95% от купувачите гледат да им излезе тънкажно всичко, на пръсти се броят хора които си купуват коли над 200к.с. и то да си купят ама не и алфа! пък и да си изкажа още 1 мнение , тая кола е на 1000% наредена, знам ги аз тези перфектните коли , вече съм си патил, и като сверя цените на абсолютно всички Q4-ки който има за продан из сайтовете тая цена точно за българия ми се струва адски нереална, и ме съмнява някой да ти я даде за 1500 еуро както ми каза по телефона като ти се обадих, тва пак казвам че си е мое мнение!и с тея неща да ми се дървиш кви коли имаш и кви нямаш хич не ме интересува, на някой 15 годишен ходи да ги разправяш ! и на тебе ти желая без проблемно каране!!!
    Пиши си с този,който ти е казал някакви цени,тъй като не се отнася за мен.
    Мнение и подобни си ги споделяй в махалата с останалите клошари.
    И спри да сереш тук,защото на мен не ми е фикс идея да влизам в полемика с теб,защото във всяко отношение си много под нивото ми,за да ти обръщам внимание.Нека колегите,които наистина се интересуват от модела да четат само за него,а не колко е гражданската,колко ще ми струва миенето и подобни писания.

    П.С. И ако наистина си от Варна,като срещнеш някои черни 159 или черна Брера,можеш да попиташ от кой са ги купили и си прави изводи дали ще ме притеснява това да ми стои кола,като "кучето" на паркинга. Ясен съм!

  5. #1055
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Леееко намалете тона и определенията .
    И двамата .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  6. #1056
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    виж ся , не съм го написал тва с цел да се дразня или нешо подобно, тва наи малко искам, просто си изказах мнението, и кво си тръгнал да ми изтъкваш кво имаш и кво нямаш, не ми дреме на оная работа хич, и според тебе кой на тея времена не гледа колко ше му е гражданска данък и разход, 95% от купувачите гледат да им излезе тънкажно всичко, на пръсти се броят хора които си купуват коли над 200к.с. и то да си купят ама не и алфа! пък и да си изкажа още 1 мнение , тая кола е на 1000% наредена, знам ги аз тези перфектните коли , вече съм си патил, и като сверя цените на абсолютно всички Q4-ки който има за продан из сайтовете тая цена точно за българия ми се струва адски нереална, и ме съмнява някой да ти я даде за 1500 еуро както ми каза по телефона като ти се обадих, тва пак казвам че си е мое мнение!и с тея неща да ми се дървиш кви коли имаш и кви нямаш хич не ме интересува, на някой 15 годишен ходи да ги разправяш ! и на тебе ти желая без проблемно каране!!!
    Братчед,пък може колегата и подарък да са му я дали алфата,какво те бърка теб,или мен?!Читаво Пунто в Италия 2000г е 1000 евро,а читава такава расова кола в Швейцария да не искаш за 100 евро да се продава?Мани ги сайтовете,иди на място питай кое колко струва или прати някой да пита.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  7. #1057

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Братчед,пък може колегата и подарък да са му я дали алфата,какво те бърка теб,или мен?!Читаво Пунто в Италия 2000г е 1000 евро,а читава такава расова кола в Швейцария да не искаш за 100 евро да се продава?Мани ги сайтовете,иди на място питай кое колко струва или прати някой да пита.

    аз му се обадих и говорихме, той ми каза за какви пари я е взел, не си определям цената за която я е взел, бее както и да е няма да говоря, щото е мнооого нива над мен, само не знам на интелигентност, на класа ли на какво, ма както и да е, спирам да пиша, дано да си я продаде !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  8. #1058

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    аз му се обадих и говорихме, той ми каза за какви пари я е взел, не си определям цената за която я е взел, бее както и да е няма да говоря, щото е мнооого нива над мен, само не знам на интелигентност, на класа ли на какво, ма както и да е, спирам да пиша, дано да си я продаде !
    Смени си телефонният оператор,защото грешно те свързва.Вече 21год. продавам по някоя и друга колица,но никога несъм обсъждал с клиент,който непознавам по телефона цените за които са купувани предлаганите автомобили.
    Колегата Вируса правилно ти е написал,че колата може да ми е подарък или в даден пакет да ми струва малко различни стойности,но това си е само моя работа и вместо да се радваш,че такъв рядък екземпляр се предлага у нас на по-ниска цена,отколкото в други страни се опитваш да даваш мнения по непознати теми.
    Смятам с това да приключа полемиката.

  9. #1059
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    Quote Originally Posted by zlia View Post
    Игра на цифри от моя страна,зашото някои от тях просто по ми харесват,а стойността на колата знам много добре каква е,дори и на нашият измислен пазар. Драпах да я докарам тук,зашото нямаше такъв модел,но чисто комерсиално то трябваше да си я оставя в Швейцария и да съм я продал отдавна за тези пари(без превоза и ДДС). Едно почистване и пастиране,нямаше много да ме затруднят.Сега минавам през етапите за лизинг и различни бартери за коли и селски имоти,които ми се предлагат.
    За такава стара кола и искана цена просто НЯМА как да стане!!!
    Ако беше 159 или Брера,можеше да има някакви разговори,въпреки че до сега не ми се е налагало и за тях да правя подобни неща.
    Просто забелязах разликата,иначе гот,тва с игарата на цифри ме кефи,сериозно. колата си я бива и бих и се изкефил много...кешец няма просто.

    П.С. Една молба,недейте да се дърлите за глупости тука,просто съм сигурен че и двамата сте готини пичове и просто не ви отива Ще се радвам да видя едно стискане на ръцете и да забравим за този излишен спор


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  10. #1060
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Smile

    Днес на път за работа изпреварих черна 164 т.спарк от старите. Тръгна човека да ме догонва и тъкмо се зарадвах - отказа се. Жалко.
    А пък тези дни имаше на Кауфланд паркирана една суперка - 0334 май беше номера. Много 164-ки, малко пишещи тук...
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  11. #1061
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default

    Quote Originally Posted by didod View Post
    Днес на път за работа изпреварих черна 164 т.спарк от старите. Тръгна човека да ме догонва и тъкмо се зарадвах - отказа се. Жалко.
    А пък тези дни имаше на Кауфланд паркирана една суперка - 0334 май беше номера. Много 164-ки, малко пишещи тук...
    съмнявам се че повечето собсвенници на 164-ки си имат и на идея какво притежават...поне аз така смятам...може и да се лъжа


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  12. #1062
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Повечето не ги интересува,че съществува понятието Интернет,камо ли да се занимават с някакъв си форум
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  13. #1063
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  14. #1064
    Lupi the bad wolf Член на клуба Grigor's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    45
    Posts
    1,705

    Default

    Чшшш... я намалете малко тона !

    Всяка стока си има цена, цената може да се променя според търсенето и предлагането и желанието на купувача/продавача - това е

    Колата и аз я гледах и напрактика бях готов да я взимам без пазарлъци, но няколко неща е нея ме възпряха...

    Няма да коментирам за да не разпалвам излишни страсти, но колата не е уникат, а просто бройка на по разумна цена... и като всяка бройка си има кахърите.
    Alfa Romeo 164 V6 TB ; Alfa 75 2.0 T.S; Fiat Tipo SW

  15. #1065
    166 Driver manolito's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    гр.Русе
    Age
    51
    Posts
    343

    Default

    я пак Маврута....
    тоя няма ли кой да го банне
    Alfa 164 2.0TS Super -ex. Alfa 145 1,6 Boxer- ex.Alfa 155 2.5 V6 - ex.Alfa 156 2.5 V6 24V - ex.
    Alfa 164 2.0 TS Super - ex.
    Alfa 166 2.4 JTD 2003г.

Page 71 of 142 FirstFirst ... 2161697071727381121 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •