Page 91 of 142 FirstFirst ... 41818990919293101141 ... LastLast
Results 1,351 to 1,365 of 2125

Thread: Общи приказки, свързани с АР 164

  1. #1351
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    колегата аско88 каза че неговата е 204 коня ,най вече ме интересува кой мотор е с най много коне и дюзите еднакви ли са.трябва да са 0 280 150 702
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  2. #1352
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Нямам TecDoc за да проверя - утре ще видя за 0 280 150 702
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  3. #1353
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by 164 td View Post
    ......е горнала ламбата.....
    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Владо за да е пълен късмета трябва да е на преден десен за там вече ще трябва гинеколог за да я смени
    За няма минута я смених. Това обаче едва ли ме прави гинеколог
    Синьор Т. Бегали го е измислил не много лошо - всъщност лесно става.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  4. #1354
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Нямам TecDoc за да проверя - утре ще видя за 0 280 150 702
    усря ли да намериш нещо
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  5. #1355
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Точно на следващото каране започна да разцъква на къс пас релето - и кво си мислите - ми да - левия преден мигач. Как ги смятат тия крушки не нам, ма горнаха почти едновременно. Да се бяха наговорили - пак нямаше да е в такъв синхрон.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  6. #1356

    Default

    таман и направих итеркулера и се радвах на новото вървене взе че се спука маркуч за антифриз и пак паметник пред блока има нещо прокълнато в тая кола , сега трябва да сваля половината неща около двигателя да го сменям, направо умирам от яд !!!!!!!
    Last edited by Sunny; 06-03-2011 at 20:20.
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  7. #1357

    Default

    И аз така съм си мислел за прокълнато ама си е просто амортизация нищо повече,но за съжаление е отделяне на време и пари и малко технически познания за повечето неща а ако има и някой който поназнайва нещо да го викнеш е по-бързо и лесно от сервиз и на момента става.

  8. #1358
    Запален алфист guvech's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    156

    Default протест 13.03.2011

    Явно съм си пуснал темата в грешния раздел и админа я е премахнал или преместил,но все пак да питам : Само аз ли смятам да ходя на протеста в неделя или ще има още "наивници" като мен


    Alfa Romeo 164 TD 2.5 super '98

  9. #1359
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by guvech View Post
    Явно съм си пуснал темата в грешния раздел и админа я е премахнал или преместил,но все пак да питам : Само аз ли смятам да ходя на протеста в неделя или ще има още "наивници" като мен
    Има друга тема, затова е премахната твоята.
    Ето линк: http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=56507
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  10. #1360

    Default

    преди 3 години ми пускаше леко капачката за маслото пласмасовата с 2 крачета,и аз се издразних и хванах една кърпа да не превърта и я пренатегнах и тя се спука и почна да тече хвърля от веригата масло,търсих такава в Ти ен Кар-няма и струва 30 лева и само поръчка,ходих до 2 морги-няма взели са ги,и се обадих на едно момче майсторче да го питам какво да правя и той ми вика айде със мене и ми се смее,отидохме до Младост 3 в магазина за ЛАДА При Бабата и зехме оригинална руска капачка за жигула с надписи ВАЗ от горе струва точно 2.50 лв...просто изчистих с обезмаслител и тя залепна с скърцане

  11. #1361
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    @RUNNING WILD
    С подложка от маслоустойчива гума също става .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  12. #1362

    Default

    е айде де ама кой да се сети и да знае че има такова нещо?аз зех и един от така наречените О пръстени но не става,аз съм технически неграмотен,всичко свързано с колите ми е чуждо и непонятно и ми се струва ужасно сложно и объркано,мога да сменям гуми с джанти,да сипвам течност за чистачки-даже сам си я разреждам,мога да давам ток,да тегля некой закъсал това го владея,оня ден видях че няма датчик на термостата на новият и викам айдееееееее пак съм забравил да си поръчам датчик за термостат ама се сетих и го свалих сам старият и го навих с клещите и съм си сменил сам една крушка на задният стоп с направление от човек до мене и той ми каза докато ти обясня пази се аз да я сменя че ми омръзна...не мога да запомня кое къде седи,не си познавам частите,иначе колата ми е оборудвана,клещи резачки,отверка права 3 бр,отверка кръстата 2 бр,френски ключ,резервни болтове,въже за теглене,кабели за ток уникални аз съм си ги правил,клещи обикновенни,ключ за сваляне на свещи,чук,брадва,ръкавици за ремонт да не се цапаш,постелка да с еляга,абе какво ли не проблема само е че като извадя циганията даже не знам кое за какво служи все едно съм извадил зъболекарски инструменти около колата,нема дь казвам че преди 3 години съм доливал масло Селения Голд през пробката на щеката едвам съм го целил като зех колата че ми се стори малко и не видех оня от къде го сипа щото простеех,иначе имам желание де като се събереме по кафетата и става дума за коли и помним тука от форума кой какво е казал и се правим на разбирач абе разтегам ги здраво как ми верват не знам,оня ден един ме пита абе вика с 16 винтила ли ти е алфата?аз се чудих и му казах не бе аз съм с новият мотор...седе гледа ме умно...е кво да му кажа?

  13. #1363

    Default

    Ето до къде се стигна след последния куцуз с тая кола.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Snimka2106.jpg  
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  14. #1364
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Марияне какви ги сътвори пак ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  15. #1365

    Default

    ами пружините ми продължават да изпускат и не си првя труда да сложа от другата алфа новите пружини с амортесьорите иии колата ми стана вече на 5 пръста от земята което в последствие доведе до удар със видимо нисък бордюр и се стигна до строшаване на водния радиатор,радиатора на климатика( с фреон на 2 месеца) и смачкване на цялата гредичка на която се държат радиаторите, всичко си го имам без водния радиатор, който не мога да го намеря никаде, поне 2-ра ръка какъвто търся! След като направя радиаторите вече на 100% сменяма умрелите пружини и амортесьори !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


Page 91 of 142 FirstFirst ... 41818990919293101141 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •