Page 92 of 142 FirstFirst ... 42829091929394102 ... LastLast
Results 1,366 to 1,380 of 2125

Thread: Общи приказки, свързани с АР 164

  1. #1366
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,683

    Default

    Има няколко Т.С. на чаркове обаче не съм сигурен дали са еднакви радиаторите. Боби може да знае ,че има поглед и над Т.С. и над дизела .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  2. #1367
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Навремето като търсих радиатор за мойта (така и не намерих тогава, а го пълних с разни гадости) мисля че бяха различни от Суперката и от старата. Може би с повечко майсторлък и играчка с маркучлетата може да се направи, ма на съм сигурен...
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  3. #1368

    Default

    да, и на мен не ми се пълни с такива присадки пу*ки майни.Радиатора на бензиновата е по малък и е с 1 перка, и трябва да търся от дизелова суперка, и не ми се занимава да преправям щото все нещо няма да е както трябва.
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  4. #1369
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    То пълненето с добавките (акита) не е толкова страшен проблем, ако ти е читаво радиаторчето на парното (или поне аз така си мисля). Аз понеже го сменях и реших, че опасността при наливането на акитата да го запуша е малка.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  5. #1370

    Default

    ами сменях го преди 1 година, колко да е читаво
    ще видим, ако не намеря ще пробам да го пълня с такива лайна.
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  6. #1371
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Аз също го смених - за да мога да наливам акита. Стана. От есента как съм запушил - даже не съм доливал. Ако те интересува с какво - пиши, ще ги потърся в нета и ще ти ги покажа акитата. Не е нужно да ползваш същите, но това при мен работи (засега).
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  7. #1372

    Default

    ами добре, кажи какво налива, ще пробвам. Колкото и да не ми се иска ще сложа да видим какво ще стане
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  8. #1373
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Smile

    HOLTS Radweld!
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  9. #1374
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Точно това което казва Дидо. Всъщност той ми го препоръча. Сини пластмасови флакончета с форма на туби - почти навсякъде по бензиностанциите ги има. Само дето аз промих преди това със препарат за почистване на същата фирма. Мисля че в наличната охлаждаща течност трябва да добавиш препарата за промиване (трябва да поизточиш водица от разширителния съд за да засмуче със сигурност почистващия препарат в системата), след почистването източваш всичко възможно, промиваш с вода много яко, и после наливаш добавката за запушване и след това новия антифриз със водата. Написаното от мен ползвай за ориентир, води се само от упътванията на флакончетата (като купуваш - избери някое с незамацани надписи). Между наливанията има доста къркорене на мотора - така че сипи и тунджа. И гледай да се обезвъздуши системата добре накрая - да нема ау-бау.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  10. #1375
    Kernel Hacker mgamishev's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Пловдив/Пазарджик
    Posts
    27

    Default

    Колеги,
    може ли да ме насочите от къде аджъба да си намеря кабели за свещи за 2.0 V6 мотор.
    Защото тези на Бош не са за нормални хора /*комплекта 7-те кабела + този с датчика 700лв */

    Благодаря предварително

  11. #1376
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by mgamishev View Post
    Колеги,
    може ли да ме насочите от къде аджъба да си намеря кабели за свещи за 2.0 V6 мотор.
    Защото тези на Бош не са за нормални хора /*комплекта 7-те кабела + този с датчика 700лв */

    Благодаря предварително
    Aми аз за 155-ца 6 цилиндрова взех Магнакор за 119 паунда +19 паунда доставка, но за 164 V6 Turbo гледам са по скъпички от 119, виж това:

    http://cgi.ebay.co.uk/MAGNECOR-IGNIT...item53e6b5d3c5
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  12. #1377

    Default

    Quote Originally Posted by VLADius View Post
    Точно това което казва Дидо. Всъщност той ми го препоръча. Сини пластмасови флакончета с форма на туби - почти навсякъде по бензиностанциите ги има. Само дето аз промих преди това със препарат за почистване на същата фирма. Мисля че в наличната охлаждаща течност трябва да добавиш препарата за промиване (трябва да поизточиш водица от разширителния съд за да засмуче със сигурност почистващия препарат в системата), след почистването източваш всичко възможно, промиваш с вода много яко, и после наливаш добавката за запушване и след това новия антифриз със водата. Написаното от мен ползвай за ориентир, води се само от упътванията на флакончетата (като купуваш - избери някое с незамацани надписи). Между наливанията има доста къркорене на мотора - така че сипи и тунджа. И гледай да се обезвъздуши системата добре накрая - да нема ау-бау.
    ами системата ми е промита преди 2 месеца като сменях антифриза, така,че няма нужда май от промивка, намерих това което дидо писа, и утре ще видя какво ще стане ! мерси !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  13. #1378
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    Въпроса е колко голяма е дупката...
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  14. #1379
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Щом си промивал - ОК - само направи така, че цялото количество от добавката да се намъкне със сигурност в системата. А за дупката Дидо е прав - ако е много голяма - може и да не стане. При мен в началото сълзеше слабо, после се позасили. Но в крайна сметка стана. Дано и при теб да стане.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  15. #1380

    Default

    ами не знам колко е голяма, не мога да я видя, даже малко ме съмнява да стане щото направо си тече , но ще пробвам, така и така съм затворил 10лв ф тая течност, даже не знам дали и утре ще пробвам щото ще се местя в друго жилище и трябва да обикалям за обзавеждане и техники, но като го направя ще пиша какво е станало и евентуално за друг съвет
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


Page 92 of 142 FirstFirst ... 42829091929394102 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •