Results 1 to 14 of 14

Thread: Какво мислите за тази 156-ца

  1. #1
    Старши алфист Lyubo's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Сливен
    Age
    40
    Posts
    556

    Default Какво мислите за тази 156-ца

    Здравейте на всички фенове на Алфа.Извинявам се ако съм сбъркал мястото, но ми трябва съвет.Мисля да си взимам 156. Какво мислите за ето тази: http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...265&f1=details

    На тази цена възможно ли е, изглежда доста добре, за км е ясно че са върнати. Притеснява ме отзаде на капака на багажника няма надписи да не е сменян и да е пребоядисван, или има и такива модели.Дайте съвет моля ви.

  2. #2
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Имах някъде боб по шкафовете, за предричане на бъдещето. Сериозно...огледай я на място и ако си заслужва дори да се запали, газ към някой сервиз. Дори и да е боядисвана не е проблем, може да е козметично или да е имала леки наранявания. За тази цена Алфи бол, НО....трябва да имаш още някой уев в джоба, защото някоя и хиледарка не ти мърда, при обслужване и стягане на основни неща. В общ технически раздел има телефони на хора, които биха ти били много полезни при избора. Нека не забравяме, че и те са хора, а това са коли на 10г и не се знае, кой какъв номер е скроил с цел продажба. Успех и дано скоро се присъединиш към нас!

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  3. #3

    Default

    Така като я гледам, са изтървали една единица пред киломентрите и......неска едно приятелче се закачи да алфадиага и що да види - 312 хилки, а на километража скромните 160......2000 година.....италианка.....с поне 3 байпаса и 2 хемодиализи.....гадове мръсни че и долни.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    36
    Posts
    375

    Default

    Добре изглежда макар че наистина километрите изглеждат малко нереални ама нищо не се знае за щастие на моята се оказаха реалните
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

  5. #5

    Default

    Не че искам да те разубеждавам или да се съмнявам, но как разбра това, и откъде ти е колата, година и прочее......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    Запален алфист n_netov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    309

    Default

    Quote Originally Posted by lyuboo View Post
    Здравейте на всички фенове на Алфа.Извинявам се ако съм сбъркал мястото, но ми трябва съвет.Мисля да си взимам 156. Какво мислите за ето тази: http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...265&f1=details

    На тази цена възможно ли е, изглежда доста добре, за км е ясно че са върнати. Притеснява ме отзаде на капака на багажника няма надписи да не е сменян и да е пребоядисван, или има и такива модели.Дайте съвет моля ви.
    е то от такава обява дори няма смисъл да се палиш. Не виждаш ли че има само две снимки от вън. А ми вътре, двигател .....
    И толкова пари за кола на "само" 90к малко са нереални според мен
    Alfa Romeo 156 1.8 T.SPARK

  7. #7
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Както и да изглежда, ще си купиш кола на 10 години. Просто няма такъв филм кола на тези години да е читава, че и чарколяците са им скъпи... За тия пари по-добре си купи някоя талига на GM, че да не ревеш после че италианските коли били скапани
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  8. #8
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Цените вече са такива. По-добре да вземеш Алфа от колега, дори и за някой лев повечко. Поне ще знаеш, че е гледана ( е не е 100% ) Има толкова 156-ци във форума, които се продават. Това е моето мнение.

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  9. #9
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Заведия я на диагностика в някой от сервизите посочени в общ технически.
    Много читави коли има и на повече от 10 години, то не е ясно какво се разбира под читаво, но все ще се наложи да хвърлиш едно 1000 лева поне допълнително.
    Разгледай и дали е запазена като цяло, салон и т.н.Иначе това да не притеснява, че няма надписи.
    ОТвори баггажника и разгледай под кората какво е стъстоянието,
    А дали е нов внос или не има доста приказки, не значи че ако е ако е отук ще е оправена идеално, зависи от човека, и т.н.Тосет рецепти няма, гледаш, ходиш, ако ти хареса диагностика и я взимаш, айде късмет
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by lyuboo View Post
    Притеснява ме отзаде на капака на багажника няма надписи да не е сменян и да е пребоядисван, или има и такива модели.Дайте съвет моля ви.
    Да, правена е. И с тази избеляла емблема...
    На измъчените коли си им личи, а на тази много

  11. #11
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София, кв.Подуяне
    Posts
    52

    Default

    С мнооооооого малко изключения, и аз съм за кола нов внос, естествено след обстоен преглед. За мен кола стъпила на българските пътища и в ръцете на "българин-ездач" после...
    Но всеки си има собствено мнение.
    А що се касае дали е правена или не... ами то ако е направена, така че да не си личи какво лошо има?! Цената е добра, вземи си с теб някой който разбира или поне някой който кара 156-ца (от форума помоли някой) и я вижте, запалете я, направете кръгче и ако няма забележки - зимай! За 5500 няма да намериш кола с такъв дизайн. А за обслужването... е то ако си спестявал от банички за да си купиш кола за 5500 ясно, че ще ти се види скъпа поддръжката... затова както казаха колегите по-горе, приготви си още поне 2000лв за консумативи, малки ремонтчета, регистрации, застраховки, каско и др. Пък ако си намислил и газова да слагаш... и нея си я сметни отгоре.
    Айде, успех!
    Last edited by sandeto; 12-02-2009 at 21:07.
    156 1.8 TS '98 144hp

  12. #12
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Тази е тип горублянска.... 5500лв. но спокойно с 4800лв. в джоба ще я вземеш ...Яко коментар може да направиш надолу....

    Иначе за 4800лв. и после смятай колко ще ти излезят всички ремонти Едни решават кола гледана и правена и да дадат повече пари, други решават сами да почват да си я правят и първоначално да дадат по-малко пари Всеки сам си решава Но задължително отиват доста парички
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  13. #13
    Д-р НегЪр RaZZoR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Varna
    Age
    37
    Posts
    32

    Default

    за още 1000 лв отгоре ще ти продам мойта красавица има я в мобиле.бг само че е 2.0 ТС пиши ми на ЛС ако имаш интерес
    Cuore Sportivo 156 2.0 T.Spark

  14. #14
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    и това е вариант да разгледаш раздела ПРОДАВА, там има доста изпънати 156-ци, които си чакат новите собственици от месеци някои
    кризата е обхванала вече всяка област, така че предлагането е доста голямо, има колеги които с мъка са съгласни да се разделят със своята белисима и то при загуба от 2-3000 лв при това напълно обслужени от алфисти
    така че погледни какво се продава в раздела, и венаги може да се разбереш с колега и за цена, а за състоянието едва ли ще те излъже, докато при автоджамбазите това им е професия да те метнат

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •