Page 18 of 35 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 256 to 270 of 511

Thread: Писта "Дракон" - Калояново

  1. #256

  2. #257

    Default

    Бомба.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #258

    Default

    Неска стана перфектно тракдейче, не беше много гъчканица по пистата, всеки можеше да се развихри, макар че няколко пъти на първи завой се нахвърля доста тревица, и към 4 и нещо следобед някакво БМВ строши картер, а репатрака дето отиде да го насмита отнесе жиците на времеизмерването, и до там беше.....
    Времена и видеото от бързите ми обиколки малко по късно.......

    .................
    Последната сесия с най - доброто време......сори за звука на трите клипа, не се чува кой знае какво, не затапих микрофна и от вятъра беше кофти......
    http://www.youtube.com/watch?v=ycO2VPollRM
    Тука са другите две сесии в който излязах, общо взето 2-3 бързи обик само заради някакво пежо дето 3 пъти се въртя пред мен, и направи първи завой в трева и пръст......
    http://www.youtube.com/watch?v=Vfyg3WZrE8A
    http://www.youtube.com/watch?v=XvuNMK0a488

    Времената за деня.....
    https://docs.google.com/spreadsheet/...Xc&output=html

    И да - чух доста мнения че спирането не е особено важно на Калояново, но спрямо последния тракдей единствената промяна ми беше по спирачките, а разликата повече от драстична.....
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 29-10-2011 at 21:28.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #259
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Еваларка Феро
    ...най-бързия ФИАТ!!!

  5. #260
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Този, дето си мисли, че спирането на Калояново не е важно, мноУ жИстоко се е объркАл, раз'иш ли...
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  6. #261

    Default

    Най - бързия Фиат догодина надявам се, когато ще се пусна със сигурност с Купето, а и ако Ици не се земе в ръце.......зася само с Алфа.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #262
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Браво Ники!!! Времето ти е супер Значи все пак да разбираме, че с 4 буталните спираш вече без проблеми
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #263
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Най - бързия Фиат догодина надявам се, когато ще се пусна със сигурност с Купето, а и ако Ици не се земе в ръце.......зася само с Алфа.....
    айде да издам новината тук първо, щом стана дума за спирачки
    Пътуват ми вече предните апарати насам, AP Racing 4 бутални, огромни са, 38мм и 40мм буталца, до 360мм х 32мм диск хващат, накладката е сериозна, 148мм дълга на 86 широка по спомени.
    А само от спиране на първият завой, мисля пада половин секунда от обиколката

  9. #264

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Значи все пак да разбираме, че с 4 буталните спираш вече без проблеми
    Мда, но все пак зимата ще сложа оригиналните предни апарати на мястото на задните, определено искам и по добро спиране в права линия, а по задните дискове все остават ръждиви следи въпреки че ги натоварвам на писта......
    Преди спирах малко след бървата "бабуна" където асфалта става по гладък, сега мога да си позволя да сприрам точно където свършва бетонната ограда.......

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    А само от спиране на първият завой, мисля пада половин секунда от обиколката
    Не съм много по математиката, но изчислиха че 1 десета е около 2.5 метра на пистата - тва изчислено при минута за обиколка.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #265

    Default

    БЕЗ КОМЕНТАР!!!!!! ЕВАЛАТАА!!!!!!!!!!!!

    Click image for larger version. 

Name:	best niki.jpg 
Views:	99 
Size:	94.0 KB 
ID:	82145

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  11. #266
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  12. #267
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Не знам на вас какви спирачки ще ви идват, но Нено със сигурност вече трябва да разстърже двойката до 2.2 хихихиихих (майтапче)
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #268

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Не знам на вас какви спирачки ще ви идват, но Нено със сигурност вече трябва да разстърже двойката до 2.2 хихихиихих (майтапче)
    споко бе няма му се дадем лесно на 2.5-цата .... цяла зима има за баене...

    Важното е на Серес да е поне 2-3 секунди по-бърз от мен и тогава ще ги изкъртим гърците...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #269
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post


    Не съм много по математиката, но изчислиха че 1 десета е около 2.5 метра на пистата - тва изчислено при минута за обиколка.......
    ами така по усет мисля че ще мога да спирам от 190-тина около 20-тина метра след знака за 150 метра

    а при теб има ли промяна в нещо друго по колата от преди освен спирачките, сликовете същите ли са?

  15. #270

    Default

    Нищо друго, същите сликове.......сега за Серес ще си преработя предното Кони на нещо като койловър, в смисъл че ще мога да регулирам окачването по височина, задните амортисьори вече са почти готови и те.......ще сложа и по твърди пружини......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Page 18 of 35 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •