Page 72 of 880 FirstFirst ... 2262707172737482122172572 ... LastLast
Results 1,066 to 1,080 of 13190

Thread: 155 ОБЩИ ПРИКАЗКИ - "ДЪРА БЪРА"

  1. #1066
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    еи ГАВРО ТАКВАС,,изказал сам ти хиляди благодарности в раздела на сре6тите,6а са пии много ракия брат ммммм
    той не пие ракия,само кола и фанта.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  2. #1067

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    той не пие ракия,само кола и фанта.
    4ак и аз повярвах

  3. #1068
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Здравейте колеги
    Бесен съм току що се прибирам от вън(вали адски гадно) .И както си карах реших да се убедя за пореден път че предните ми почти ножи гуми не държат нищо(гумите са Тигър Прима, никога не си вземайте такива гуми)и на един завой опитах да обърна рязко дори с малко газ и тя тръгна направо...........върнах гаста и спирачки и вс. е ок(по точно не е ок разбрах за пореден път че не ми държат гумите)продължих да си карам и вече почти стигнал в къщи реших да изпробвам галошите как спират. Със скорост 50-60км/ч натиснах до долу и колата спря учудващо добре(чак се изненадах)дори почти не провлачи, викам си "...супер поне спират..." и подадох повечко обороти за да потегля с въртене на гуми, завъртях гуми и се чу едно изтропване отпред в дясно(поне така си мисля)и колата на ниски обороти започна цялата да вибрира и да се тресе, стана и по шумна, предполагам съм скъсал някое тампонче или нещо от сорта незнам, огледах колата в тъмницата отвън сега не видях нищо нередно.........направо съм бесен:brickwall
    Пропуснах да кажа колата се движи и си включва скоростите нормално...

    Някакви идеи????
    Last edited by DJ; 08-09-2009 at 22:52.
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  4. #1069

    Default

    Quote Originally Posted by DJ View Post
    Здравейте колеги
    Бесен съм току що се прибирам от вън(вали адски гадно) .И както си карах реших да се убедя за пореден път че предните ми почти ножи гуми не държат нищо(гумите са Тигър Прима, никога не си вземайте такива гуми)и на един завой опитах да обърна рязко дори с малко газ и тя тръгна направо...........върнах гаста и спирачки и вс. е ок(по точно не е ок разбрах за пореден път че не ми държат гумите)продължих да си карам и вече почти стигнал в къщи реших да изпробвам галошите как спират. Със скорост 50-60км/ч натиснах до долу и колата спря учудващо добре(чак се изненадах)дори почти не провлачи, викам си "...супер поне спират..." и подадох повечко обороти за да потегля с въртене на гуми, завъртях гуми и се чу едно изтропване отпред в дясно(поне така си мисля)и колата на ниски обороти започна цялата да вибрира и да се тресе, стана и по шумна, предполагам съм скъсал някое тампонче или нещо от сорта незнам, огледах колата в тъмницата отвън сега не видях нищо нередно.........направо съм бесен:brickwall
    Пропуснах да кажа колата се движи и си включва скоростите нормално...

    Някакви идеи????
    ади бре даите някакав акъл на малкото ми брат4е,,да не му давам аз,4е 6а го разваля мом4ето

    ---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

    ееееииии ТОКИ4 предизвиквам та брат,,на твоя или на моя територия,,6а играим тенис на маса-американски спорт брат,,сас 6еикова стъпка,,на оверлог или по на6ему,,как го сака6 приятелю мои,,,,,,,,,,,,,,я люблю тебя,,,наздарове

    ---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

    колеги изкам да се сваржа с колегата MILIKO,кара 2,5 тд като мен и е от моя краи пробвах да му пи6а ама сам сгафил не6то,FURIOS ако има6 желание удари едно рамо,,знам 4е ми се сарди6 като ти кажа ГРАДЦКИ ама кво да напрая като е таи,,,а са са сетих ве4е не сме,ли4ната ми карта е от БАНКЯ,,аи одари едно рамо,познава6 ли са с него,,на сре6ти не идва,,ама е активен в форума

    ---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

    не мога са опраам с тез ли4ните смс,колегата MITAKA CZ ми писа 4е вместо да му пратя л.с. сам пратил за нередности,затуи помагаите

  5. #1070
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    @DJ - преполагам някой тампон към мотора или скоростите си отива и затова е станало така - споко не е сериозно, особенно щом колата си е в движение!

    @mitaka_111 - що да се сърдя бе - реално сме си градски . Само не разбрах какъв вид помощ искаш - не можеш лично да му изпратиш ли?


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #1071

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    @DJ - преполагам някой тампон към мотора или скоростите си отива и затова е станало така - споко не е сериозно, особенно щом колата си е в движение!

    @mitaka_111 - що да се сърдя бе - реално сме си градски . Само не разбрах какъв вид помощ искаш - не можеш лично да му изпратиш ли?
    пробвах градски но митака cz ми изпрати ли4но 4е сам сгафил не6то,вместу да му пратя сам пратил за нередности

  7. #1072
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    @DJ - преполагам някой тампон към мотора или скоростите си отива и затова е станало така - споко не е сериозно, особенно щом колата си е в движение!

    @mitaka_111 - що да се сърдя бе - реално сме си градски . Само не разбрах какъв вид помощ искаш - не можеш лично да му изпратиш ли?
    Току що се връщам от майстора и се скъсал един болт (или се е развил и паднал) на тампона на скоростите. Иначе тампоните са ми на има, няма 15 000км. Дано се размине с най-малкото че сега не ми се дават пари за това.

    ПП: започнал съм да я разкрасявам и да премахвам външните забележки
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  8. #1073
    Запален алфист venko's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    софия младост 3
    Age
    36
    Posts
    180

    Default

    Kолеги имам едно питане.При ускорение се чува неприятния шум от работата на веригата.Да не би да е разхлабена и да трябва да се затяга.
    alfa romeo 155 1.8 twin spark

  9. #1074
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by venko View Post
    Kолеги имам едно питане.При ускорение се чува неприятния шум от работата на веригата.Да не би да е разхлабена и да трябва да се затяга.
    дали не е каре??? как разбираш че е верига, като си вътре в колата и затворен преден капак? Веригата обикновено се чува на студен мотор и на празен ход, когато е хлабава.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  10. #1075

    Default

    Quote Originally Posted by DJ View Post
    Току що се връщам от майстора и се скъсал един болт (или се е развил и паднал) на тампона на скоростите. Иначе тампоните са ми на има, няма 15 000км. Дано се размине с най-малкото че сега не ми се дават пари за това.

    ПП: започнал съм да я разкрасявам и да премахвам външните забележки
    аз за два дена дадох 230 лв за лагер и ремак,,така е като караш алфа братле,затуи се хваштаи на две работи

  11. #1076
    Запален алфист venko's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    софия младост 3
    Age
    36
    Posts
    180

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    дали не е каре??? как разбираш че е верига, като си вътре в колата и затворен преден капак? Веригата обикновено се чува на студен мотор и на празен ход, когато е хлабава.
    Мислех че е веригата ,защото главно се чува при ускорение на студен мотор.На празен ход много слабо се чува.Като загрее се чува много по-слабо.
    alfa romeo 155 1.8 twin spark

  12. #1077
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    аз за два дена дадох 230 лв за лагер и ремак,,така е като караш алфа братле,затуи се хваштаи на две работи
    Здрасти батко
    Оказа се некадъррен майстор(за кой ли път), та беше се отвил и паднал болта на тампона на скоростите,а двигателя беше опрял в полуоските. та един нов болт добре стегнат и сега колата е по добре от преди. иглежда че предишния не е бил добре завит от самото начало. Та този ремонт можете ли да се представите че мина без пари . А като се сетя какъв съм профан майстора можеше да ми вземе луди пари и да ми каже супер много поразии.......... , но човека ми е приятел и е супер точен за което му благодаря тук, макар че нито има Алфа нито чете форума

    ПП: Сега продължаваме с външния вид и за Итал Фест се надявам да съм доста по лъскав от обикновенно
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  13. #1078

    Default

    Quote Originally Posted by DJ View Post
    Здрасти батко
    Оказа се некадъррен майстор(за кой ли път), та беше се отвил и паднал болта на тампона на скоростите,а двигателя беше опрял в полуоските. та един нов болт добре стегнат и сега колата е по добре от преди. иглежда че предишния не е бил добре завит от самото начало. Та този ремонт можете ли да се представите че мина без пари . А като се сетя какъв съм профан майстора можеше да ми вземе луди пари и да ми каже супер много поразии.......... , но човека ми е приятел и е супер точен за което му благодаря тук, макар че нито има Алфа нито чете форума

    ПП: Сега продължаваме с външния вид и за Итал Фест се надявам да съм доста по лъскав от обикновенно
    а кога е итал феста,,накои знае ли

  14. #1079
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    гр.Пловдив
    Posts
    188

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_111 View Post
    а кога е итал феста,,накои знае ли
    Снощи се зачетох в темата "Италфест 2009" и като дата - 03.10 е споменавана само, но място няма оточнено все още.


    Alfa Romeo 155, 1.8, TS

  15. #1080
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by 1239 View Post
    Снощи се зачетох в темата "Италфест 2009" и като дата - 03.10 е споменавана само, но място няма оточнено все още.
    Да датата е 03.11.2009 обаче мястото още не се знае
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

Page 72 of 880 FirstFirst ... 2262707172737482122172572 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •