Page 621 of 880 FirstFirst ... 121521571611619620621622623631671721 ... LastLast
Results 9,301 to 9,315 of 13190

Thread: 155 ОБЩИ ПРИКАЗКИ - "ДЪРА БЪРА"

  1. #9301
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    43
    Posts
    1,018

    Default

    Доне,не разбра ли че газта е само за готвене
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  2. #9302
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    знам братле ма иначе на ми излиза сметката. Вярвай ако можех да си го позволя алфуната нямаше и да помирише газ (както бе първите 2 години като я купих)
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  3. #9303
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    знам братле ма иначе на ми излиза сметката. Вярвай ако можех да си го позволя алфуната нямаше и да помирише газ (както бе първите 2 години като я купих)
    Човече многократно потвърден факт ,е че единствения сигурен начин да расипеш една Алфа ,е да и сложиш газова уредба.В твоя случай още по лошо,ако стария Giuseppe Busso ви зърне какви ги дробите по легендарния му мотор ще се обърне в гроба.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  4. #9304
    Болен алфист pace's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Перник
    Age
    43
    Posts
    1,018

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    ако стария Giuseppe Busso ви зърне какви ги дробите по легендарния му мотор ще се обърне в гроба.
    Alfa 155 1.9 TD- EX
    Alfa 166 2.4 JTD-EX
    Alfa 156 2.4 JTD-EX
    Mercedes Benz E 320 cdi

  5. #9305
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Човече многократно потвърден факт ,е че единствения сигурен начин да расипеш една Алфа ,е да и сложиш газова уредба.В твоя случай още по лошо,ако стария Giuseppe Busso ви зърне какви ги дробите по легендарния му мотор ще се обърне в гроба.
    Пълни глупости...
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

  6. #9306
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Само ако ни зърне и ще има:
    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Човече многократно потвърден факт ,е че единствения сигурен начин да расипеш една Алфа ,е да и сложиш газова уредба.В твоя случай още по лошо,ако стария Giuseppe Busso ви зърне какви ги дробите по легендарния му мотор ще се обърне в гроба.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  7. #9307
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Абе давайте газ и да не ви пука!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  8. #9308
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    A бе пичове,нали долу най десният педал беше газ....?
    ....да не объркам нещо)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #9309
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Човече многократно потвърден факт ,е че единствения сигурен начин да расипеш една Алфа ,е да и сложиш газова уредба.В твоя случай още по лошо,ако стария Giuseppe Busso ви зърне какви ги дробите по легендарния му мотор ще се обърне в гроба.
    моята вече я скапах с тая тъпа газова уредба!

  10. #9310

    Default

    Quote Originally Posted by ivopetrov_1982 View Post
    моята вече я скапах с тая тъпа газова уредба!
    Кво се жалваш пък ти, не тръгна ли най-после тая кола да го ева...
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  11. #9311
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    аз па навъртех вече кам то 90 000 клм . с оня най десния педал

    ---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    A бе пичове,нали долу най десният педал беше газ....?
    ....да не объркам нещо)
    пустиняк
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  12. #9312
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    при мен са 30 000к почти за има няма 1/2 година и то на газзззЗ
    155 1.8 8v SUPER MY95

  13. #9313
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Значи днеска се сетих да ви кажа нещо.Влизам в един магазин за акцесоари супер скъп,магазин аз от там не си купувам,почти нищо само разглеждам.Та влизам и гледам собственичката на магазина и дъщеря и разопаковат кашони ,докарали им стока.И те редят стоката и нещо се чудят ,викат и работника им, и му показват нещо,и той почва да се чуди,и аз сега си викам то щом трима италиянци ,се чудят на нещо то това трее, да е некоя велика загадка ,кадето в БГ сигурно и децата го знаят,викам чакай да кьорна за какво иде реч.А то какво било,кашона пълен със табелки, за колите ,кадето се лепят от зад на капака,и те ги сортират .16V ,turbo,едните на там ,другите на сам ,и една табелка я гледат и незнаят каде точно ,да я сложат.Тази табелка от снимката,явно по грешка попаднала в кашона.Гледам аз и ,аааааааа ,викам си познах ,ма не в преносния смисъл, а буквално всички български деца знаят отговора.Викам на собственичката аз ще ти кажа какво пише ,ма трее да ми подариш табелката,казах им каво пише ,и си взех табелката.Гледам на кашона некаква софииска фирма им ги праща от БГ тези табелки.То се вижда на снимката табелки кадето струват 1 лев.Питам я колко струват тези табелки ,вика два вида са ,от 8 и 10 евро.Помислих си то затова ,човек неможе да си позволи да си купи от вас ,някоя глезотиика ,понеже от едно агне искат ,да свалят не по една ,а по пет кожи.Днес видях ,че за около 20 дни е започнала и да избелява,та се сетих ,че този магазин е много скъп ,понеже продава ,само орегинална ,и маркова стока.Та и в бг и в чужбина е само измама,и не се чудето кагато носач или шарнир 2 ра ръка,кара повече от новия.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_1405.jpg  
    Last edited by nicola 59; 12-07-2013 at 18:45.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  14. #9314
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Значи днеска се сетих да ви кажа нещо.Влизам в един магазин за акцесоари супер скъп,магазин аз от там не си купувам,почти нищо само разглеждам.Та влизам и гледам собственичката на магазина и дъщеря и разопаковат кашони ,докарали им стока.И те редят стоката и нещо се чудят ,викат и работника им, и му показват нещо,и той почва да се чуди,и аз сега си викам то щом трима италиянци ,се чудят на нещо то това трее, да е некоя велика загадка ,кадето в БГ сигурно и децата го знаят,викам чакай да кьорна за какво иде реч.А то какво било,кашона пълен със табелки, за колите ,кадето се лепят от зад на капака,и те ги сортират .16V ,turbo,едните на там ,другите на сам ,и една табелка я гледат и незнаят каде точно ,да я сложат.Тази табелка от снимката,явно по грешка попаднала в кашона.Гледам аз и ,аааааааа ,викам си познах ,ма не в преносния смисъл, а буквално всички български деца знаят отговора.Викам на собственичката аз ще ти кажа какво пише ,ма трее да ми подариш табелката,казах им каво пише ,и си взех табелката.Гледам на кашона некаква софииска фирма им ги праща от БГ тези табелки.То се вижда на снимката табелки кадето струват 1 лев.Питам я колко струват тези табелки ,вика два вида са ,от 8 и 10 евро.Помислих си то затова ,човек неможе да си позволи да си купи от вас ,някоя глезотиика ,понеже от едно агне искат ,да свалят не по една ,а по пет кожи.Днес видях ,че за около 20 дни е започнала и да избелява,та се сетих ,че този магазин е много скъп ,понеже продава ,само орегинална ,и маркова стока.Та и в бг и в чужбина е само измама,и не се чудето кагато носач или шарнир 2 ра ръка,кара повече от новия.
    ти си им скрил топката
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  15. #9315
    Запален алфист Gena7a_Turb0's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Мадан/Пловдив
    Posts
    109

    Default

    Здравейте на всички
    Имам проблем които не знам как да го оправя (развия,избия..не знам) та:
    Една вечер стартирах от 5000/5500 оборота с по-големи джанти и нещо се счупи..слизах гледах, няма масло, няма зъбчатки ...
    Но опитах да тръгна и само стържеше на всички предавки включително и задна..и не искаше да тръгва.
    Помислих, че е диференциала..
    На другия ден дръпнахме колата до нас.. и се започна сваляне на полуоски, карета, но само от лявата страна, повъртях чашката стърже..трака..викам скоростна кутия, много от там изглеждаше да е..
    След два, три дена разглобих дясната страна..и за мое щастие се оказа превъртяла чашка или полуоска все още не знам..но все пак
    И сега ударих на камък..
    Как да развия или да избия тава не знам..?
    Някой по-запознат да каже..
    От доста време при подаване на по-рязка газ се чуваше удар или като тръгвам по рязко..явно това е бил проблема, но стигнах до тук..някой ако може да ми помогне..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC_3368.jpg   DSC_3369.jpg  

Page 621 of 880 FirstFirst ... 121521571611619620621622623631671721 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •