Page 822 of 880 FirstFirst ... 322722772812820821822823824832872 ... LastLast
Results 12,316 to 12,330 of 13190

Thread: 155 ОБЩИ ПРИКАЗКИ - "ДЪРА БЪРА"

  1. #12316
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    sofia
    Posts
    94

    Default

    Най важното е да не е някакъв боклук. Преди 10дни изхвърлих стария нямаше и 2г.
    Промих старателно системата,свалих и разширителния съд от него излезе страшна мръсотия,но сега е като нов. Сложих ФЕБИ разреден 50/50 с дестилирана вода и всичко заспа.Сега тем. стои на 88гр.
    Качествен антифриз + чиста система и се радваш на перфектно парно и идеално работещ мотор.
    33 1.7 8v 4x4 92г.-ex , 155 2.0тс 8v-ex
    166 2.4 jtd 150 03г.

  2. #12317
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by gelle View Post
    Най важното е да не е някакъв боклук. Преди 10дни изхвърлих стария нямаше и 2г.
    Промих старателно системата,свалих и разширителния съд от него излезе страшна мръсотия,но сега е като нов. Сложих ФЕБИ разреден 50/50 с дестилирана вода и всичко заспа.Сега тем. стои на 88гр.
    Качествен антифриз + чиста система и се радваш на перфектно парно и идеално работещ мотор.
    Именно!!!
    Обичайте колите си, за да са ви благодарни и те!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #12318
    Rosso Corse Wolfy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София / Дупница
    Age
    38
    Posts
    247

    Default

    Хей, колеги,

    радвам се, че още има ентусиазъм у притежателите на Легендата! Разбира се, няма и как да не ми е болно, за това, че поради една или друга причина, ние се разделяме, както го прави и целия форум. Наличието на ИталФест и на КонтраФест са поредното доказателство, че не се стремим към единство, не търпим компромиси и не сме склонни на отстъпки. Защо се случи така - може много да се дебатира. Дали организаторите не прецениха колко е голяма пропастта столица-провинция, дали прекалено късно решиха, че имат сили да направят фест, дали недоволството в клуба вече е перманентно състояние, дали е друга причината, дали е от всичко по малко... Няма разделение, което да е довело до нещо добро, няма как 5 коли на едно място и 10 на друго да са толкова запомнящи се, както събрани всички 15... Разбира се, след събитията ще има много коментари - много хора ще са доволни, много ще са недоволни, а други - просто ще излъжат. За съжаление, едно е ясно - в малка или в по-голяма степен, у всеки ще има нотка тъга. Тъга, че нещата колкото и добре(или не толкова) да се случат - винаги е могло да се получи по-добре, ако бяхме всички заедно.
    Каквото и колкото да говорим - нещата са такива, каквито са. Такива, каквито сами сме си ги направили. Когато нещата не се получават - ние не сме част от клуба, а сме негов съдник. Пред приятелите си навън, обаче - ние се гордеем, показвайки стикери за принадлежност.
    Аз обичам моите Алфи - единственият начин, да не ме осъдят за многоженство в България. Всяка от тях е уникална и ми дава различни емоции. Обичам, когато се сливам с тях и започнем препускането по пътищата на България. А това препускане е още по-велико и специално, когато пътувам за събиране като ИталФест, пък било то и на най-стандартния хабитат за един автомобил, а именно - някакъв паркинг. Тази година няма да мога да присъствам със 155, че съм се захванал с леко подобрение на Арезето, но ще се отбележа с друга от съпругите.

    Където и да се съберете/съберем - нека пазим духа и емоцията на марката, нека пазим и доброто в себе си. Поздрави, попътен вятър и до нови срещи, пазители на Легендите!
    Бивши: 155 2.5 V6, 156 2.4 JTD 150, 166 FL 2.0 CF3
    Настоящи: 155 2.0 8V - първата любов + 155 2.0 16V донор + 155 2.5 V6
    Thank you, VFTI, thank you!

  4. #12319
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Еййй, човече, ти направо ме разчувства!!!

    Заради това отношение и тоя дух съществуваше Сектата, заради това и създадох сайта за Легендата ...
    Мъчно ми е че така утихнаха нещата, но живота си върви, и всеки си гледа живота - за интересите сякаш не остава време...

    Преди години, когато Алфа не бяха толкова масово по пътищата ни, всяка среща между две коли беше като малък празник - присвяткания, клаксони, и най-вече - широки усмивки...
    А сега какво?

    Оня ден си светнахме с една 145 на околовръстното, и поне за миг си спомних за преди, и се усмихнах. Не е толкова сложно, нали?
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  5. #12320

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Еййй, човече, ти направо ме разчувства!!!

    Заради това отношение и тоя дух съществуваше Сектата, заради това и създадох сайта за Легендата ...
    Мъчно ми е че така утихнаха нещата, но живота си върви, и всеки си гледа живота - за интересите сякаш не остава време...

    Преди години, когато Алфа не бяха толкова масово по пътищата ни, всяка среща между две коли беше като малък празник - присвяткания, клаксони, и най-вече - широки усмивки...
    А сега какво?

    Оня ден си светнахме с една 145 на околовръстното, и поне за миг си спомних за преди, и се усмихнах. Не е толкова сложно, нали?
    Не е, но се промениха хората и особено тези, дето карат Алфи. Аз съм с Алфа от 1992 досега, без прекъсване

  6. #12321
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Ейй Улфчо си е улфчо.. Евалата Мишо
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  7. #12322
    Rosso Corse Wolfy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София / Дупница
    Age
    38
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Ейй Улфчо си е улфчо.. Евалата Мишо
    Ще те видим ли и теб с твоята "масовка"
    Бивши: 155 2.5 V6, 156 2.4 JTD 150, 166 FL 2.0 CF3
    Настоящи: 155 2.0 8V - първата любов + 155 2.0 16V донор + 155 2.5 V6
    Thank you, VFTI, thank you!

  8. #12323
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Колеги, имам не много приятна новина ... Ако някой иска да се включи в инициативата, е добре дошъл, и мисля че нашия колега ще е благодарен за оказаното му внимание и подкрепа!

    Става дума за toki4a, който пострада нелепо тия дни, и сега се възстановява бавно, но дай Боже - сигурно!

    Ето ви темата, ако искате - запишете се и елате - аз лично съм преживял умилението да видя познати и приятели на свиждане след тежка интервенция, без да съм ги молил!
    Чувството е невероятно, и дава криле в момента, когато най-много искаш да намериш сили да се изправиш и всичко да е наред отново!!!

    темата за toki4a

    Поста ми не задължава никого с нищо ... просто Сектата преди беше като мускетарите - един за всички, всички за един!!!
    Нека не губим тоя дух, от нас си зависи - а и никой не е застрахован на тоя свят все пак!
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  9. #12324
    Born to be а Legend reloading's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    ТроянЪт/СофияСити
    Age
    33
    Posts
    782

    Default

    Каква е програмата за тогава? в смисъл вечерта ще има ли джиджи-биджи защото през деня няма да мога да дойда рано...
    155 1.8 8v SUPER MY95

  10. #12325
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Идеята да да се видим с токича, да го подкрепим в борбата... и вечерта - естествено, че ще има забавление!
    Виж темата за повече подробности, и ако искаш - запиши се там.

    Искам да благодаря на всички собственици на 155, които успяха да дойдат на ИталФест 2016-та!!!!!!!

    Привлякохме внимание, доста от хората бяха изненадани от присъствието на толкова коли от модела - явно не са очаквали да сме останали толкова измежду живите вече
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  11. #12326

    Default

    След като е имало много 55-ци в София, нали няма да ме оставяте сам за Габрово.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS 155 hp -Бивша
    Alfa Romeo 166 2.4 Jtd 140hp - Бивша
    Alfa Romeo 155 2.0 TS - Бивша
    Алфата не е кола, това е страст !

  12. #12327
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by the_crazy_driver View Post
    ... нали няма да ме оставяте сам за Габрово.
    Аз отпадам колега, за мен е по-важно да подкрепя добър приятел и искрен фен на 155 - това е основния замисъл на Сектата още от начало все пак!
    Срещи ще има и след това, все ще се организираме за някъде.

    Между другото, както един колега на феста ме подсети - догодина Алфа 155 става на 25 ... ще си спретнем ли подобаваща сбирка, какво мислите?
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  13. #12328
    Пилот на 155 Alfeto's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Лом
    Age
    35
    Posts
    51

    Default

    Само кажи дата и къде ще бъде.

    Да те подсетя ако имаш снимки от феста пусни ги да ги видиме.

  14. #12329
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by Alfeto View Post
    Само кажи дата и къде ще бъде.

    Да те подсетя ако имаш снимки от феста пусни ги да ги видиме.
    Кога и къде - ще го мислиме всички заедно тука.

    А снимките от Феста се печат у фурната вече
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  15. #12330
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Поздрави...
    Абе ти защо продаваш всичкото алфа???


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

Page 822 of 880 FirstFirst ... 322722772812820821822823824832872 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •