Results 1 to 7 of 7

Thread: PC на AirBag Alfa 156

  1. #1
    Запален алфист svetozar_sosi's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Posts
    155

    Default PC на AirBag Alfa 156

    Колеги утре ще ходя да ми чистят компа на еърбега. Кажете има ли нещо проблемно. Не знам дали той е самостоятелен или е вързан към общия. Страх ме е докато бърникат из него да не объркат някоя друга настройка? Ako e самостоятелен, то не би имало проблем, но ако е към общия и има възможност да объркат нещо в него предпочитам да го сменя.
    Има ли за какво да се безпокоя?

    HELP ME!HELP ME!

  2. #2

    Default

    Ми на теория няма какво да огелпят, не е задължително да го сменяш ако има просто някаква грешка.....се едно да сменяме екуто на колата след сяка грешка на ламбадата....
    Така и така пишеш - защо ще ходиш да го чистят - какво и кога стана....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3
    Запален алфист svetozar_sosi's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Posts
    155

    Default

    Миналата неделя като запалих колата ми светна лампата за еър-бега на борда. Казаха ми, че или са разхлабени клеми или компа е забил. Ако можеш да ме посъветваш, приемам всякакви мнения.

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    200

    Default

    Quote Originally Posted by svetozar_sosi View Post
    Миналата неделя като запалих колата ми светна лампата за еър-бега на борда. Казаха ми, че или са разхлабени клеми или компа е забил. Ако можеш да ме посъветваш, приемам всякакви мнения.
    На диагностика би трябвало да даде г/д къде е грешката. Това със забилия комп малко не го разбирам. По - скоро буксата под пасажерската седалка да се е разместила, така или иначе задължително ти трябва екзаминър иначе няма как да изгасиш лампата дори и да е нещо незначително.
    Иначе еърбега е с отделен комп и няма какво толкова да се обърка там...
    Last edited by kkkrisss; 20-02-2009 at 10:51.

  5. #5
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Колега, къде във Варна ще ходиш на диагностика?
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Burgas
    Posts
    96

    Default

    И на мен ми светна преди време. Даваше две грешки - проблем с шофьорски ербег и нещо си на компа.
    Натегнах всички куплунги от лявата страна и едната грешка изчезна. Но на компа не успяха да я изчистят.
    Предложиха ми да оставя колата, да свалят, сменят и др. подобни процедури с компютъра. Ама не ми вдъхна доверие тази работа. И си карам така вече 3-4 месеца.
    Fiat Stilo 1.9 16V JTD, 2004, комби
    Citroen BX-19GT, 85
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD, 01, Distintive - ex

  7. #7
    Запален алфист svetozar_sosi's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Posts
    155

    Default

    Момчета днес ми я изчистиха от компа. Стана страхотно! Хората си разбират от работата...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •