Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61

Thread: Читав сервиз за алфи в Бургас

  1. #16
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by miro_dr View Post
    И сега в кой от двата сервиза да отида,къде са по-големи спецове?
    Като отидеш при Радо и видиш колко алфи има струпани отпред и как се отнасят с тях ще разбереш че това е твоя сервиз.
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  2. #17
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    При Радо има ли апарат - да се закачи колата и да се види как работи. Трябва ми да видя дали ламбдата дава коректни стоиности...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  3. #18
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default

    аз само един път съм ходил в сервиза (стария) и вярно беше пълно с алфи пред него, явно доста хора си го знаят, докато този сервиз при Яни за който говоря, само колегата stani4a ми беше споменал че е добър и се убедих. ситуацията и там беше такава,че имаше поне 3-4 алфи колкото пъти съм бил.. все пак целта беше да се види че в Бургас има все пак някой добри сервизи защото доста теми изчетах и останах с впечатление че тука не се ходи в сервизи ако искаш да ти свършат добре работата, а явно има 2.. всеки сам да си прецени ..

  4. #19
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    на 20 км от Бургас - това е отговора, да ти погледнат колата хора които разбират от Алфи

  5. #20
    Младши алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Бургас
    Age
    48
    Posts
    20

    Default

    Два пъти съм ходил в Поморие при Радо и мога само хубави работи да кажа за тях.Личи си че с брат му са фенове на италиянските.Между другото пари не са ми вземали до сега.

  6. #21
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    144

    Default

    Може и при Кафеджиев!Там са най-големите специалистиАко някой има желание да си тества нервите там е мястото!Мой приятел жив го одраха момчето.
    алфа 156 1.8тс16v

  7. #22
    започва да се пристрастява dimi bs's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    burgas
    Posts
    87

    Default

    как варвят цените за парвоначалното обслужване при Радо смятам при него да ходя

  8. #23

    Default

    Радоооо, дай си номера, че не знам кога и до колко работиш и кога си по-свободен. Добре е предварително да знам кога да тръгна, че да свършим работа
    ALFA 145 1.4 TS JUNIOR

  9. #24

    Default

    ЕЕЕЕЕ СУПЕР,ОТ ЕДИН МЕСЕЦ ТЪРСЯ СЕРВИЗ ЗА АЛФА В БУРГАС,И ХОП,ВИЕ ПИЧОВЕ МЕ СПАСИХТЕ
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  10. #25
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Аз мога да препоръчам и още едно сервизче в Бургас.
    Намира са под моста на морското училище,идвайки от Иван Вазов,след моста,преди да се завие посока околовръстното за Меден рудник, има една малка пресечка с доста стръмен наклон.След като се завие по тази пресечка се влиза в нещо като складова база.Там има и автомивка.
    Човека,който разбира от Алфи се казва Милчо.Търсете само него в сервиза!И не само от алфи,а от всички италианки,но алфите са му страст.Той е един от първите в Бургас,който преди години и започнал да се занимава с италиянски автомобили и през ръцете му са минали доста коли.Аз лично съм много доволен от работата му,а и услугите са на отлични цени.Има и софтуер,екзаминер и т.н,всичко необходимо и за диагностика.За пример ще дам следната услуга - смяна на предни и задни накладки+диагностика на окачване струва 20лв.
    Нека не се приема като реклама,а просто като споделено мнение.

  11. #26

    Default

    Автоцентър Бургас

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  12. #27
    Запален алфист plamen76's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Бургас
    Age
    47
    Posts
    198

    Default

    Това не бяха ли тези момчета които работиха с/у входа на стадион 'Черноморец' точно до спирката посока център.Ако са те и аз останах доволен
    ALFA ROMEO 159 2,4 JTD 210 PS

  13. #28

    Default

    Май и в Ланча форума са се сблъсквали с този проблем.
    http://lancia-bg.com/forum/viewtopic...F3%F0%E3%E0%F1
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  14. #29
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    273

    Default

    Някой може ли да ми даде номера на Радо от Поморие, че ми трябва мнооооого спешно?
    Alfa Romeo 147 1.6 TS Distinctive

  15. #30
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    телефона на Радо в Поморие е: 0893 277773

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •