Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61

Thread: Читав сервиз за алфи в Бургас

  1. #31
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Пичове някой да знае някой добър тенекиджия че ме удариха в задната врата а да се монтира нова си бая философия поне така съм чувал
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  2. #32
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default

    Quote Originally Posted by BatGergi View Post
    Пичове някой да знае някой добър тенекиджия че ме удариха в задната врата а да се монтира нова си бая философия поне така съм чувал

    виж първо кви пари ще ти искат, може да ти излезе доста по-евтино варианта с нова врата....
    имаше едни добри майстори в района на автокъщите където са до шоурума на кафеджиеФ, ако искаш мога да намеря телефон но вземаха скъпо до колкото помня

  3. #33

    Default

    С голямо удоволствие си нося риска да карам най-бързите Алфи в България, всички минали през сервиза на Радо.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #34
    Сладоледаджията
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Поморие
    Age
    48
    Posts
    237

    Default

    Quote Originally Posted by 156Selespeed View Post
    В Миролюбово отиваш...Караш и преди да излезеш от селото се пада последната пресечка надясно влизаш в нея и караш до последните къщи там слез поразходи се пада се 2ра къща майстора е Желязко ..Нямам сега как да ти дам телефон,но той работи много добре..

    ---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:04 ----------




    Аз за там чувам само отрицателни отзиви ама.. Всеки си носи риска
    Колега, не е коректно да се изказваш от името на всички, че от сервиза на Радо се чуват само отрицателни отзиви, аз лично съм ходил няколко пъти при него и брат му и съм много доволен от отношението им към Алфите и към клиентите. Много се радвам, че поне наблизо има читав сервиз, че ако се наложи да не се лутам или да ходя на часове път от друг сервиз за Алфи.

  5. #35
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by BatGergi View Post
    Пичове някой да знае някой добър тенекиджия че ме удариха в задната врата а да се монтира нова си бая философия поне така съм чувал
    Задната се сменя сравнително лесно. Проблема идва при предните врати. Болтовете на пантите как се развиват си нямам и на идея.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #36
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Благодаря ви колеги ако някой знае за още някой майстор моля да пише.
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  7. #37
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default

    Да не отварям нова тема ще попитам тука, някой знае ли къде в Бургас рециклират носачи? Видях че има хора от Ст.Зарога които се занимават, но искам да видя първо тук дали няма някой под ръка преди да ги пратя .....

  8. #38
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Алфите в Бургас станаха много. Искам да ползвам тази тема, да разбера кой къде си води колата на ремонти. Прочетох само за един в Поморие, но все си мисля, че има и други серзиви в самия град. Моля САМО колегите от Бургас да драснат по един ред къде са доволни. Надявам се да не се счита за реклама. Ако ще се води като реклама на даден сервиз, моля на ЛС да ми пратите координати на сервизи. Благодаря предварително!
    (говорим за ходова част, електроника и двигател). Събирам мнения понеже на пролет смятам да направя няколко ремонта, но искам да са в пробен сервиз.
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  9. #39
    започва да се пристрастява Pride's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    49

    Default

    На мен също ми е интересно да споделите къде си водите колите.Аз сега съм ползвал само сервиз "Шампион" в М.Р защото ми е най-близо, а и беше преоръчан тук то хората.Като цяло съм доволен,но последно като ходих имат бая работа и се чака доста.
    Тук някой беше писал за някакъв майстор до Родопа, който преди работеше срещу ст.Черноморец, ама си е изтрил коментара незнам защо. Тааа някакви други предложения ?

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by Pride View Post
    На мен също ми е интересно да споделите къде си водите колите.Аз сега съм ползвал само сервиз "Шампион" в М.Р защото ми е най-близо, а и беше преоръчан тук то хората.Като цяло съм доволен,но последно като ходих имат бая работа и се чака доста.
    Тук някой беше писал за някакъв майстор до Родопа, който преди работеше срещу ст.Черноморец, ама си е изтрил коментара незнам защо. Тааа някакви други предложения ?
    До Родопа в кумлука зад едни разнебитени сгради има сервиз,бягай от там надалеч с много газ.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  11. #41
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    До Родопа в кумлука зад едни разнебитени сгради има сервиз,бягай от там надалеч с много газ.


    Ауу на Валентин и Илиян сервиза. Верно от там надалеч!!! Големи парлапани са му майсторите. Валентин е ОК, малко измамен, ама става. Обаче тея моторджиите които работят там са парлапани. На мой приятел колата седя 22 дни там, не му вдигаха телефона, не можеха все да се намерят и накрая нищо не ремонтираха. Силно препоръчвам на колегите да не ходят там, качеството на обслужване се е занижило много. За 22 дни в друг сервиз направиха основен ремонт на кола 2 пъти ... но пък не пипат Алфи. Добре че поне майстора е пекан и си казва какво е правил и какво може да направи. Хайде предлагайте сервизи! Днес огледах около вкъщи имаме поне 8 алфи (не познавам собствениците им обаче), та кой къде ходи???
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  12. #42

    Default

    Quote Originally Posted by tigur View Post
    Ауу на Валентин и Илиян сервиза. Верно от там надалеч!!! Големи парлапани са му майсторите. Валентин е ОК, малко измамен, ама става. Обаче тея моторджиите които работят там са парлапани. На мой приятел колата седя 22 дни там, не му вдигаха телефона, не можеха все да се намерят и накрая нищо не ремонтираха. Силно препоръчвам на колегите да не ходят там, качеството на обслужване се е занижило много. За 22 дни в друг сервиз направиха основен ремонт на кола 2 пъти ... но пък не пипат Алфи. Добре че поне майстора е пекан и си казва какво е правил и какво може да направи. Хайде предлагайте сервизи! Днес огледах около вкъщи имаме поне 8 алфи (не познавам собствениците им обаче), та кой къде ходи???
    ТОЧНОООООООО!!!!!!!!!!!! Моята седя 3 месеца там и то точно като си я бях купил от тях(автокъща)...абсолютно несериозни!!! А как ми я скопосаха после...само аз си знам...
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  13. #43
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Пусни жалба в сайта на комисията за защита на потребителя. Моя приятел е пуснал жалба там и май е имало проверка в този сервиз, съответно и акт. Подай една жалба от сайта им, нищо не пречи!
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  14. #44
    Младши алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    11

    Default

    Колеги, в крайна сметка къде си ремонтирате колите?

  15. #45
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Quote Originally Posted by mlazarov View Post
    Колеги, в крайна сметка къде си ремонтирате колите?
    Зависи какъв е ремонта.
    При теб,колега, какъв е проблема?

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •