View Poll Results: 156, 147 или GT

Voters
128. You may not vote on this poll
  • 156

    97 75.78%
  • 147

    22 17.19%
  • GT

    9 7.03%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34

Thread: 156, 147 или GT

  1. #16

    Default

    Е чак толкова масови не са станали, но да се надяваме.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #17
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Аз гласувах без да искам,мислех че анкетата е за мнение,така или иначе следващата ми кола ще е 147
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #18
    Фен на Италянките sudnika's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    72

    Default

    Не разбирам защо тук има тъпи коментари от типа "станала е масова като Голф 3". Какво лошо, че се карат повече Алфи?! Като някой има тъпото самочувствие, че трябва да е богоизбран да кара кола от среден клас в сравнително ниския ценови диапазон, просто няма да стане! Като искате да сте уникални купете си по 1 скромно Ферари Енцо, примерно, и това е. Какви са тия глупости "аз имам алфа от 10 години - никой не тряя да има само аз ще карам" . Ако е така ние имаме фиати от 15 години - доста малко фиати трябва да има ебаси.. Айде стига вече с глупостите "стари алфисти" "нови алфисти"!
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 98' + FIAT Marea Weekend 1.9JTD 00' + FIAT Tipo 1.9TD 93'

  4. #19
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    след 147-цата която имам... следващата ако не е 159 няма какво друго от Алфите...
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

  5. #20
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Колега не се пали де...., човека искаше да каже, че напоследък наистина броят на Алфите ( в частност 156 ) наистина РЯЗКО скочи! Нищо лошо няма в това. Може би българина разбра, че Гоуфа не е най-яката и бърза кола в света
    Колкото повече Алфисти, толкова по-добре...
    Истина е, обаче че заради атрактивните цени хората взимат Алфи...156, 147..., защото за сравнително прилични пари взимат кола с много екстри и супер дизайн!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #21
    Фен на Италянките sudnika's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    72

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Колега не се пали де...., човека искаше да каже, че напоследък наистина броят на Алфите ( в частност 156 ) наистина РЯЗКО скочи! Нищо лошо няма в това. Може би българина разбра, че Гоуфа не е най-яката и бърза кола в света
    Колкото повече Алфисти, толкова по-добре...
    Истина е, обаче че заради атрактивните цени хората взимат Алфи...156, 147..., защото за сравнително прилични пари взимат кола с много екстри и супер дизайн!
    Абсолютно! Не се паля, а направо си е лично и аз имам Алфа от скоро. И как се спрях на Алфа 156? Първо пресметнах горе-долу колко пари ще имам за кола, обслужване, данъци, застраховки, регистрацията. Като знаем колко пари са задължителните неща изваждам ги от сумата и виждам колко ми остават за колата! После в тези пари гледам какво мога да си купя - да Алфа 156 си избрах. Почнах да обикалям само 156-ци 1.8 и 2.0, както и 1.9JTD/2.4JTD като попаднех на прилична обява въпреки малко повечето кинти. Да за тези пари от към мотор, возия, удобство в салона, чувство при каране, дизайн ,като цяло е може би най-доброто!
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 98' + FIAT Marea Weekend 1.9JTD 00' + FIAT Tipo 1.9TD 93'

  7. #22
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    156
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  8. #23
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    36
    Posts
    375

    Default

    Някой излъга или имаме ГТ бързо да си признава кой е
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

  9. #24
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default 156

    Съгласен съм със sudnika и споделям мнението му защото поради точно тая причина и аз си купих 156 - съотношение между качество, мощност, дизайн, екстри и цена е най-добро спрямо другите коли в тоя диапазон на пазара. Иначе имам достатъчно пари за X5 на лизинг, иначе и аз карам голф 3, че и ибиза, че и ауди б4, че и 2 ланчии. Но просто се оказа че за парите си получих много добър автомобил - 156 2.0 16V ТS с махагон, малко километри, обслужен и т.н. Като тръгнах преди 3 месеца да се интересувам от 156, забелязах че тук във Варна е пълно с такива, и няма лошо - явно щото не са скъпи, хората ги харесват, а и ние вървим 10г. след запада и винаги новите ни коли са 10г. западни стари. Но както и да е, смятам че въпреки скъпите части, 156 е сполучлив автомобил и се радвам да го карам. А и повярвайте ми, всеки приятел на който му кажа за придобивката, ми казва много добра дума за колата.
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

  10. #25

    Default

    Дай боже и от трите по малко да имаме

  11. #26
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by EH4464 View Post
    Някой излъга или имаме ГТ бързо да си признава кой е
    Човека с ГТ да се покаже веднага

  12. #27
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    E какви са тия въпроси, естествено че 156, тоя модел е нещо като костенурковия фолксваген за алфата
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  13. #28

    Default

    Е няма да откажеш едно ГТ пък ти сега

  14. #29
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    36
    Posts
    375

    Default

    Още някой с ГТ се покрива или лъже
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

  15. #30
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    Quote Originally Posted by EH4464 View Post
    Още някой с ГТ се покрива или лъже
    има няколко ГТ-та, много хубави коли...
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •