Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47

Thread: Exhaust Flame Kit по български.....

  1. #1

    Default Exhaust Flame Kit по български.....

    Значи замислил съм да направя следното - имам вече един от така наречените exhaust flame kit.....все повече взех да чувам спирачки зад себе си, мразя все някой да ми е забит на задницата, днеска поредния хайванин дето не е чувал за дистанция ме подпря отзад, и се разминах само с невидима драскотина, и то най - вече заради факта че вече се научих като спирам първо да гледам кой е зад мен.......и на какво разстояние.....
    Че на идеята - въпросния кит който представлява една бубина, свещ забита на края на ауспуха след последното гърне, мисля да допълня с една тръбичка забита 3-4-5-6 санта преди свеща, която да идва от едно половин литрово резервоарче с бенз в багажника да речем - взимам клапана който пуска бензиновите пари в колекторите и го слагам като нещо като кранче - натискаш и пускаш малко бенз(ся нема да се оливаме), изгорелите газове го понасят към свеща, и така.......
    Някакви идеи който мога да използвам?????
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    И това какъв вид тюнинг е ?
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  3. #3
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    И това какъв вид тюнинг е ?
    Чеверме тюнинг Може си печнеш чебапчета, кюфтенца... едно друго
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  4. #4
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    И това какъв вид тюнинг е ?
    защитен що не си сложиш направо един теглич

  5. #5

    Default

    Грозно ще е с теглич бре....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default

    Няма ли опасност да си самоподпалиш бронята така
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

  7. #7

    Default

    Никаква опасност......аз няма да пускам 2-3 секунди.....колкото да светне там....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Никаква опасност......аз няма да пускам 2-3 секунди.....колкото да светне там....
    китовете дето се продават обикновено работят с остатъчните неизгорели бенз пари... даваш яко газ и като върнеш газта палиш! Иначе скъпите китове имат и допълнително захранване с гориво което да запалва..мен ме кефи тоя тип огнехвърляне и лятото ако не ме мързи и мен за това може да го направя реалност. Бубина, управляващ ключ някъде отпред и една свещ завита на скришно преди изхода на накрайника!
    и после


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  9. #9
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    китовете дето се продават обикновено работят с остатъчните неизгорели бенз пари... даваш яко газ и като върнеш газта палиш! Иначе скъпите китове имат и допълнително захранване с гориво което да запалва..мен ме кефи тоя тип огнехвърляне и лятото ако не ме мързи и мен за това може да го направя реалност. Бубина, управляващ ключ някъде отпред и една свещ завита на скришно преди изхода на накрайника!
    и после
    Ванка само си помисли това да ти го направи някой пред тебе щото си му се лепнал на 2см отзад....
    Какво ви става бе хора има си савсем други начини за решения на тия неща,като те подпрял викаш си КАТ да ти пишат драскотина и си пич.Сега ще каже някой ааа докато ги чакам да дойдат тия катаджий,ееее да ама има достатъчно луди дето като им подпалиш бронята толкова бързо ще те направят кръводарител на пътя че после ще ви е страх собствените газове със запалка да си подпалите...
    п.с. Колега Ферарист направи си го но те саветвам да него пускаш по хората а някаде да направиш кеф на публика или нещо такова а и се пак това е забранено
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Ванка само си помисли това да ти го направи някой пред тебе щото си му се лепнал на 2см отзад....
    Какво ви става бе хора има си савсем други начини за решения на тия неща,като те подпрял викаш си КАТ да ти пишат драскотина и си пич.Сега ще каже някой ааа докато ги чакам да дойдат тия катаджий,ееее да ама има достатъчно луди дето като им подпалиш бронята толкова бързо ще те направят кръводарител на пътя че после ще ви е страх собствените газове със запалка да си подпалите...
    п.с. Колега Ферарист направи си го но те саветвам да него пускаш по хората а някаде да направиш кеф на публика или нещо такова а и се пак това е забранено
    Значи тия зад мен са мотив, а не първопричина.....другата е че е и зрелищно....излиза добро име на марката......
    Иначе варианта който ми предлагаш предполага че трябва да имам каско, а аз от това че не съм си правил каско досега съм спестил пари поне за Алфа и половина, отделен е въпроса и че досега не ми е и трябвало......плюс това отдавна съм се отказал да се занимавам с държавни институции, и да чакам да ми свършат нещо.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Ей начи някой като си науми нещо и изведнъж на всички им става много смешно и подигравателно. Българската ненавист и критика е направо невероятна. Или дайте съвет по темата или вървете да си чешете езиците на улицата кобри такива. Аз лично съм "ЗА" това нещо пък и си е шукарийка, може шоу да прави човека. Това е все едно на Low rider да се присмиваш, след като няма някаква основна цел освен да забавлява.
    Last edited by RoMAN; 26-02-2009 at 18:25.

  12. #12
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by Connor View Post
    Ей начи някой като си науми нещо и изведнъж на всички им става много смешно и подигравателно. Българската ненавист и критика е направо невероятна. Или дайте съвет по темата или вървете да си чешете езиците на улицата кобри такива. Аз лично съм "ЗА" това нещо пък и си е шукарийка, може шоу да прави човека. Това е все едно на Low rider да се присмиваш, след като няма някаква основна цел освен да забавлява.
    Ти изобщо четеш ли всички постове обстоятелно?И изобщо разбираш ли кой за какво говори?И аз невидях някаде някой да се подиграва на тази "Шукарийка"

    Аз главно говорех че това нещо е наказуемо!А също и че незнаеш на кой ще го направиш и дали няма той да те накаже също.
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  13. #13
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Значи тия зад мен са мотив, а не първопричина.....другата е че е и зрелищно....излиза добро име на марката......
    Иначе варианта който ми предлагаш предполага че трябва да имам каско, а аз от това че не съм си правил каско досега съм спестил пари поне за Алфа и половина, отделен е въпроса и че досега не ми е и трябвало......плюс това отдавна съм се отказал да се занимавам с държавни институции, и да чакам да ми свършат нещо.....
    Неговоря само за каско,аз лично от леко ПТП и от гражданска взех доста добри пари.Казах ти моя савет е да си го направиш за кеф и да него ползваш срещо други хора
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Русе - Киев
    Posts
    1,152

    Default

    Ами отвори си ТИ очите и прочети ВСИЧКИ постове обстоятелно и ми кажи, че няма подигравки. Твоя пост много добре съм прочел и не визирах теб.

  15. #15
    Запален алфист Eraser's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София Дружба
    Posts
    139

    Default

    нещо такова ли ще е? Леле батенце това не пиле ами агне ще печеш. Ама ще си е доста зрелищно, само внимавай че ми изглежда доста опасно

    http://cgi.ebay.co.uk/Exhaust-flamer...3A1|240%3A1318
    Alfa Romeo GTV


Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •