Results 1 to 12 of 12

Thread: Книжка и навигация за 159

  1. #1

    Default Книжка и навигация за 159

    Zdraveite ot nqkolko dni sam sobstvenik na alfa 159 kupena ot germaniq. Vaprosa mi e imali nqkakvi varianti za navigaciq za Balgaria i ot kade moga da si namerq knijka s instrukcii na angliiski . V moq komplekt knijkite i kartite sa samo na nemski.
    predvaritelno blagodarq i se izvinqvam za latinskite bukvi
    Last edited by KGB; 27-02-2009 at 13:50.

  2. #2

    Default

    честито за новата придобивка

    книжките - milano motors или някой сайт от типа на алфисти.нет или пък може на e-bay да намериш за продажба ...

    а иначе за навигацията - незнам доколко са добри картите за БГ, но за сметка на това струват цяло състояние...

    между другото - кирилицата е задължителна

  3. #3

    Default

    Честито за Алфата и със здраве да си я караш.

    ПС:Само ще те помоля от тук на там на Кирилица.

    С фабричната навигация ли е колата?

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4

    Default

    Навигцията е фабрична CONECTNAVI

  5. #5
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Колега честито.
    Погледни за карти на този сайт -
    http://mapsshop.ru/category_222.html
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  6. #6

    Default

    карти за България конектнав няма

    има за новите които са с блу енд ми

    софтуер за конект нав можеш да потърсиш из разните форуми за фиат стило, за 147-ца или за ГТ

  7. #7
    започва да се пристрастява kgs159's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    35

    Default

    Има от 2009г в www.navteq.com и струва 95лири за canectnavi.Незнам дали е подробна.
    ALFA ROMEO 159-1,9JTDM 16v

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by kgs159 View Post
    Има от 2009г в www.navteq.com и струва 95лири за canectnavi.Незнам дали е подробна.
    грешката е моя
    тази година не бях проверявал

  9. #9

    Default

    Благодаря за информацията. Вече се здобих с книга ,обаче в нея няма никакво инфо за CONECNAVI .Дали има фабрично AUX in изведен в купето или трябжа да мисля за друг вариант (някак през CD ченджара в багажника).
    Намерих мануал e-learn с подробно инфо за устроиството на колата.Явно някои модели вероятно с блу ен ми имат USB host в жабката.През него може ли да се стриимва музика от телефона ?

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    May 2009
    Location
    София...но от Русе
    Age
    46
    Posts
    132

    Default

    въпреки, че NAVTEQ показват и България в пакета от 18 диска, реално я няма или поне не може да свърши повече работа и от липсващите табели по главните "първокласни" пътища и магистралИте. Но все пак има за останалата част от Европа. Ако някой се интересува да пробва, може да ми пише на лс

  11. #11
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Smile

    Quote Originally Posted by d1lgiq View Post
    Благодаря за информацията. Вече се здобих с книга ,обаче в нея няма никакво инфо за CONECNAVI .Дали има фабрично AUX in изведен в купето или трябжа да мисля за друг вариант (някак през CD ченджара в багажника).
    Намерих мануал e-learn с подробно инфо за устроиството на колата.Явно някои модели вероятно с блу ен ми имат USB host в жабката.През него може ли да се стриимва музика от телефона ?
    USB има в жабката и музика от телефона, компа и др. спокойно се слуша. Нормален Уиндоус мобайл.
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    May 2009
    Location
    София...но от Русе
    Age
    46
    Posts
    132

    Default

    http://xcarlink-bg.com/ слжих си такова на старата 156-ца и е супер!!! просто качеството на звука предаден по жица не може да се сравни с никой FM трансмитер. сега се чудя дали да не го прехвърля в 159-ката, защото нямам Blue&Me, a CONNCETNAV, а той няма изведен AUX

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •