Page 13 of 50 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 181 to 195 of 739

Thread: Подобрения и ремонти по Алфа 156 - с цени

  1. #181
    Запален алфист fein86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Елин Пелин
    Posts
    485

    Default

    Quote Originally Posted by markonialfa View Post
    кажи къде е тази дупка, да внимаваме????????
    Първокласен път София - Ихтиман(върви успоредно на магистралата), между с.Нови Хан и с.Вакарел, държа да кажа, че не Алфата е лимбизе на окачване, а просто в тая дупка колата направо се скрива!!! Сори за спама, но наистина внимавайте там, щото има вече над 50 случая като моя!!!

  2. #182
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by fein86 View Post
    Първокласен път София - Ихтиман(върви успоредно на магистралата), между с.Нови Хан и с.Вакарел, държа да кажа, че не Алфата е лимбизе на окачване, а просто в тая дупка колата направо се скрива!!! Сори за спама, но наистина внимавайте там, щото има вече над 50 случая като моя!!!
    Няма ли все пак някой да викне КАТ, да си свършат работата и да напишат протокол за тази дупка, от там в общината, жалба в прокуратурата и т.н.
    Нека да видим веднъж и да платят тия гадове това безхаберие
    Тоза отсечка, която описваш, е в такова състояние повече от година. Знам я, защото миналата година на един познат му се отваря предния капак, когато влиза в дупката и чупи стъклото, заедно с предницата. Няма КАСКО на колата и е страхлив, поеси всички разходи сам

  3. #183
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    смяна:

    ангренажен ремък,канален ремък;ролки-обтягаща,паразитна,алтернаторна;филтри-маслен,въздушен,климатик;масло-selenia Общо 480лв в Автокомерс плюс
    2бр. горни носачи фиорела 204лв от Т&Н кар
    2бр.долни носачи фиорела 418лв от Т&Н кар
    4бр.гуми зимни 500лв
    касетофон pioner deh4000ub 259лв-технополис
    4бр.колонки hertz esk165s 360лв от Авител
    Last edited by stefoo; 13-06-2009 at 20:17.

  4. #184

    Default

    понеже си нямах работа
    реших да сменя цялата предница на 156понеже се чуваше леко почукване от лявои за да не се занимавам с глупости част по част
    купих горни,долни носачи,биалетки,кормилни накрайници,тампони на стабилизиращата щангадобавих и един термостат с датчиците на края за пари няма да говоря че имам приятел с магазин за авточасти който изнудвам за отстъпки

    и накрая друг приятел със сервиз го качи всичко това за 100лв /и на него съм му длъжник вече/
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  5. #185
    започва да се пристрастява nasmitacha's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    75

    Default

    колега даи един тел на някое момче от този сервиз и доволен ли си от работата им!!!!

  6. #186
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default ремонт

    Значи:
    ламбда сонда - 125 лв.
    2 ангренажни ремъка, с ролки и обтегачи, нов термостат, датчик на термостата, още един датчик, датчик на термометър, нов маншон - 320 лв.
    Работа-150 лв, включваща и прочистване на дроселовата клапа и още някои играчки по колата.
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

  7. #187
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Задни накладки около 70 лева и за труд 45 лв

    Не знам що така ама множко ми се стори цената на труда...всичко свърши за има няма половин час и труда се оказа над 50% от цената на накладките!

    Ще сменям сервиза
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  8. #188
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    смениха ми задни и предни накладки, четерите предни маншона за 50 лева труд, нещо са се габаркали с тебе колега

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #189
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    това е колежка А иначе наистина бая пари са ти взели...смяна на накладки не би трябвало да е повече от 20-25лв..
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  10. #190

    Default

    Задните са по кофти за смяна, ама пак е доста.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #191
    Запален алфист Bella's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    418

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    това е колежка А иначе наистина бая пари са ти взели...смяна на накладки не би трябвало да е повече от 20-25лв..
    Стана ми на мен ясно че се гъбаркат с мен,но това ще ми е последното посещение при тях усещам ... когато хората ми казваха да не ходя там поради надутите цени и липсата на качествен персонал,аз все ги защитавах ... но уви явно останалите са били прави ... освен това се оказа че доста момчета от групичката в Ст.Загора имат или севизчета или ще отварят такива или просто разбират,та мисля да ходя при тях и да си плащам на хора на които им пука за колата ми,а не гледат само как да ми вземат паричките ... ноооо не питай старило,а патило е казал народа
    Alfa Romeo 156 2,4 JTD SW '2001
    140 HP + Chip Tuning -> ex
    Alfa Romeo 159 1,9 JTD SW '2006
    Born to make me happy

  12. #192
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Днес масло Selenia 20к 5 литра. + маслен филтър FILTRON - 95 лв. Смяна - АЗ.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  13. #193
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Love4
    Age
    59
    Posts
    746

    Default

    Quote Originally Posted by Bella View Post
    Стана ми на мен ясно че се гъбаркат с мен,но това ще ми е последното посещение при тях усещам ... когато хората ми казваха да не ходя там поради надутите цени и липсата на качествен персонал,аз все ги защитавах ... но уви явно останалите са били прави ... освен това се оказа че доста момчета от групичката в Ст.Загора имат или севизчета или ще отварят такива или просто разбират,та мисля да ходя при тях и да си плащам на хора на които им пука за колата ми,а не гледат само как да ми вземат паричките ... ноооо не питай старило,а патило е казал народа
    Еееееееееее,много са паричките......Сигурно си се държала много сериозно. Е усмихни се де....
    Last edited by krasy k; 10-03-2009 at 16:34.
    Alfa 156 1,9 JTD - 02,2000г
    Avensis 2011 -2.0 D-4D

  14. #194
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна/Гурково
    Posts
    93

    Default

    09.03.2009
    Мобил 5w40-120лв
    Въздушен и маслен филтър+труд-40лв

    12.03.2009
    Обтягаща ролка-118лв
    Паразитна ролка-58лв
    Ангренажен ремък-48лв
    труд-30лв
    Alfa Romeo 146 1.6boxer 103hp метанов инжекцион
    Alfa Romeo 156 1.8 t.spark 144hp B.R.S gas
    Оpel Corsa 1.4 90hp 2008-служебната

  15. #195
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    144

    Default

    Quote Originally Posted by ivanovbs View Post
    156 2.0 ТС Селеспийд 155к.с. 2000та година ...хах да не пиша с цени ли .. гледай кво праим ..
    Ремъци ролки филтри (въздушен,маслен купе ... последно уж нямало на скоростната кутия ..) .. та маслото на двигателя Игат 10/40 .. мноооо убаво било .. да видим .. аз ве4е се съмнявам щото тоя поморийски бек само дето го хвалят ... та за вси4ко тва 700 лева .. аиде 683 лв ако треба да съм то4ен .. колата седя 27 4аса там .. надявам се да не е сменил нещо щото голем проблем ще му направя .. ако се сеща Радо за кво му говоря ... та .. 700 лева ремъка бил много хубав .. ролките били с лагаери Ина ли кви били и те много добри .. аз имах проблем след сервизирането му ... Колата запо4на да гасне няколко пъти ,както съм писал в други постове .. селеспийда отка4и .. сменяше бавно скоростите форсираяше имах колебания на обороти .. При друг познат (нов сервиз със стари майстори до Долно Езерово) ми оправиха проблемите за 15 мин .. просто из4истиха грешките които имах .. а те бяха от свалянето на акумулатора от Радо в Поморие .. Много надежди имах за тоя измекяр ,но съм тотално разо4арован и меко казано бесен .. Ама нали сме ве4е европейци нема ходим се правим на селяни .. да си ги хар4и с кеф парите то господ гледа .. а аз не забравям! Маслата на скоростаната кутия било пак Игат 10/60 ли кво каза .. за селеспийд ... да се моли да не е направил само някой гаф с маслото щото нема да има възможност да се порадва на сервиза ..
    Кофти работа колега.Ходих там и съм доволен познавам и други които са доволни от този сервиз.Съжалявам че така се е получило.Между другото като купих моята кола сменях и аз всичко цената беше горе доло същата само че при представителя в комлука до Алианс.
    алфа 156 1.8тс16v

Page 13 of 50 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •