Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: вид крушка заден номер

  1. #16
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by burgazliqta View Post
    И аз имам същия проблем ... КОлко съм го напъвал , но това тяло не излиза и не излиза.... Трябва да се махне целия номер за да излезе хах ..... Наляво надясно .... има някаква цака и споделете я де
    Тялото има щипка от "вътрешната" къса страна, с внимателно натискане с отверка излиза нормално, от външната къса страна вървят проводниците.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    burgas
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    Тялото има щипка от "вътрешната" къса страна, с внимателно натискане с отверка излиза нормално, от външната къса страна вървят проводниците.
    Да, но проблема е ,че след като излезе няма как да се смени тази крушка ... Тези щипки не ми държат вече и буквално това тяло се е подпряло на номера и няма изкарване

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Берковица
    Posts
    405

    Default

    е аз мойта круша е сменил лесно свалих го както казва колега по горе БЕЗ да свалям номера
    Alfa Romeo 145 junier -на части/Alfa Romeo 2.0 QV НА ЧАСТИ/Alfa Romeo 156 2.0 TS GTA-Продадена/
    Аlfa Romeo 155 1.7ts-Продадена/Volvo V70 2.4 140 1999g-Продава се/Настояща Volvo V70 2.0 TURBO AWD 226(За сега)Кончета!

  4. #19
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    На доста алфи не може да се махне плафона,защото господата милиционери са монтирали пластмасата на номера много нагоре.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  5. #20

    Default

    При мен проблеми нямаше, аз моите си ги смених със бели диодни. Плафона ми излиза долу/горе лесно, просто трябва малко да натисна номера на-вътре и после да издърпам плафона и си излиза.



Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •