Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 55

Thread: предлагат ми бартер за 166

  1. #1

    Default предлагат ми бартер за 166

    Така ,искам и търся съвети относно 166 2.0 тс
    Аз карам 156 2.0 селеспиид , със всички екстри .4 ел стъкла , кожа кремава , червените уреди , а бе най високото изпълнение на модела - 99 година средата е колата.
    Предлагат ми бартер за 166 ,същия мАтор , .. трябвало да дам още 5-600 лева... и то казах ,че ще изплащам 2-3 месеца Лошото е,че
    колата е нов внос . Нямам и доверие ,особено на двг то
    Гледах я , наистина мотора е тих ,работи супер , не трака ,не тропа . Колата е сив металик (най често срещаните)
    Като екстри има ,4 ел стъкла , ел седалки , не знам с памет ли са , навигация и телефон
    Интересното е ,че няма слот ,в който да си вкараш картата , но има копче TEL както и копче NAVI
    Какво да гледам по колата - като екстри .... вече е ясно ,че няма круиз контрол , кожа , стария ключ е - червения , а моята е с новия - сгъваемия.
    Освен ,какво да гледам като екстри ,интересувам се от цената на ролки и ремък ангренаж ... дали е същата като на моята ? какво друго като екстри би могла да има ?
    кода на ISC е 4444. Това го разбрах ,защото акумулатора беше паднал много и се наложи с устройство да даваме ток ...
    Принципно си е определил цена 8000лева. Ще дам моята и най много 600 лева и то на изплащане -по 200 лева за три месеца

    П.П. Насочил съм се към 156 ФС и то дизел , но ми се скъсаха покрай тая криза чорапките . Затова се огледах в тая ,... наистина е бензин а всички занем тоя мотор кви поражения прави , но пък ще ми хванат колата на 7400-7500
    това е единственото ,което ме нави да правя бартер
    Last edited by Stefan Caromov; 27-02-2009 at 22:24.

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  2. #2
    започва да се пристрастява kosakov5's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Burgas
    Posts
    30

    Cool

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov View Post
    Така ,искам и търся съвети относно 166 2.0 тс
    Аз карам 156 2.0 селеспиид , със всички екстри .4 ел стъкла , кожа кремава , червените уреди , а бе най високото изпълнение на модела - 99 година средата е колата.
    Предлагат ми бартер за 166 ,същия мАтор , .. трябвало да дам още 5-600 лева... и то казах ,че ще изплащам 2-3 месеца Лошото е,че
    колата е нов внос . Нямам и доверие ,особено на двг то
    Гледах я , наистина мотора е тих ,работи супер , не трака ,не тропа . Колата е сив металик (най често срещаните)
    Като екстри има ,4 ел стъкла , ел седалки , не знам с памет ли са , навигация и телефон
    Интересното е ,че няма слот ,в който да си вкараш картата , но има копче TEL както и копче NAVI
    Какво да гледам по колата - като екстри .... вече е ясно ,че няма круиз контрол , кожа , стария ключ е - червения , а моята е с новия - сгъваемия.
    Освен ,какво да гледам като екстри ,интересувам се от цената на ролки и ремък ангренаж ... дали е същата като на моята ? какво друго като екстри би могла да има ?
    кода на ISC е 4444. Това го разбрах ,защото акумулатора беше паднал много и се наложи с устройство да даваме ток ...
    Принципно си е определил цена 8000лева. Ще дам моята и най много 600 лева и то на изплащане -по 200 лева за три месеца

    П.П. Насочил съм се към 156 ФС и то дизел , но ми се скъсаха покрай тая криза чорапките . Затова се огледах в тая ,... наистина е бензин а всички занем тоя мотор кви поражения прави , но пък ще ми хванат колата на 7400-7500
    това е единственото ,което ме нави да правя бартер
    166 e мания бе пич,какво се чудиш лапвай я
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 136 HP

  3. #3

    Default

    Търся главно съвети , не отзиви от сорта ,че е мания и така нататък . Знам ,че е мания ,от 1 година се чудя каква алфа да си взема и все на това се спирам ,до преди два месеца .... аа и да спомвена, че под дисплея има и едно копче ISC или нещо от сорта ... какво е това ,блокаж ла предния мост ли ?

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  4. #4
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Колега , ако няма слот значи само е подготвена за тел. но няма , а за копчето NAV виж дали има в багажника CD-ROM също така и за чейнджър виж това са основните екстри за модела ! Дали има 6 скорости , пребиращи огледала и т.н. Като цяло колата е от по-висок клас и ако я вземеш сам ще се увериш в това , но си е и рисковано и то не малко просто трябва да имаш в предвид че подръжката и е по скъпа , но може и да уцелиш по читава и да минеш с по-малко ремонти ! И все пак внимавай колицата ти си е много хубава прецени дали да си я дадеш на сляпо за една непозната кола ! УСПЕХ !!!
    Last edited by leketo84; 27-02-2009 at 22:50.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Колега , ако няма слот значи само е подготвена за тел. но няма , а за копчето NAV виж дали има в багажника CD-ROM също така и за чейнджър виж това са основните екстри за модела ! Дали има 6 скорости , пребиращи огледала и т.н. Като цяло колата е от по-висок клас и ако я вземеш сам ще се увериш в това , но си е и рисковано и то не малко просто трябва да имаш в предвид че подръжката и е по скъпа , но може и да уцелиш по читава и да минеш с по-малко ремонти ! И все пак внимавай колицата ти си е много хубава прецени дали да си я дадеш на сляпо за една непозната кола ! УСПЕХ !!!

    в БАГАЖНИКА ИМА СИ ДИ РОМ ... чейнджъра треа да е под него нали ? щот има една кутия под него но мисля ,че е само капак ,не е чейнджър ... или просто е махнат . Няма прибиращи се огледала ,а и 6 те скорости не са ли само на дизелите ?
    Относно телефона ,ми се каза ,че требвало да се включи личния телефон чрез букса отзад в конзолата
    ... Какви други екстри имат бензинките ,които да гвледам ?
    До колкото знам ,няма ли телефон ,няма и навигация , а тая като и натисна клавиша нави и ми изписва ,че няма коректни карти в устройството

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  6. #6
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Сега 166-цата си е 166-ца. Относно поразиите наТС-та - това пак казвам са пълни глупости.Има във форума няколко гръмнали ТС-та, но средностатестически едва ли се повреждат повече от всеки друг двигател. Дори напротив. И дизела при 166-ците не е за изхвърляне. Относно екстрите те съветвам на първо място да провериш дали работи както трябва климатроника, реглажа на седалките-мисля че повечето нямат памет, ел стъклата... Дали има или няма телефон не е толкова важно,например аз си взех една прима и от моя телефон след 10 секунди пренасочвам разговора към алфата, но рядко го използвам. Навигацията и да има няма да ти върши никаква работа освен ако попаднеш накрая на света да съобщиш на спасителите си географските си координати. Така ,че 166-ца ли е - вземаи...
    Last edited by qpwo; 27-02-2009 at 23:03.
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  7. #7
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Last edited by nightroller; 28-02-2009 at 21:01.
    Tormentvm In Dvm Demens

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov View Post
    а и 6 те скорости не са ли само на дизелите ?
    Има и при ТС, но по-рядко.
    Last edited by old alfist; 28-02-2009 at 09:29.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  9. #9
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Ремъци, ролки, шайби,масла филтри всичко е като на твоята като обслужване не е фатално тук но хубаво гледай ходовата част особенно от зад че е с 4 носача алуминиеви и са една чанта пари и обикновено никой не ги е правил преди да си продаде колата.
    Alfa 155 2.0 16v

  10. #10
    Never give up kartell's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    240

    Default

    Нямаш ли слот - нямаш и телефон. Със сигурност, т'ва да връзваш телефон през неква си букса за първи път го чувам и според мен е трик на продавача.
    FIAT Punto 1,9 JTD
    EX Alfa 166 2.0TS 155hp with 18'' RIM

  11. #11

    Default

    Колега я си карай 156та,тия 5-600 лева може ти излезнат 5-6000. Твойта поне си я познаваш. Ае лека и успех
    2.0 TS "98

  12. #12
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Дали има 6 скорости ..
    Няма 2.0 ТС със 6 скорости
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by EMo0o View Post
    Няма 2.0 ТС със 6 скорости
    Ела да ти покажа моята и ще разбeреш, че има !
    Last edited by old alfist; 28-02-2009 at 14:00.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  14. #14
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Колега, не се занимавай с глупости. Кефи се на твоята, тази не я знаеш въобще какво-що, не си струва риска.
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  15. #15

    Default

    Четох ,че щом няма телефон ,няма и навигация .... затова попитах за телефона . Значи щом няма слот ,със сигурност няма и телефон ...
    Интересува ме също ,какви функции има конзолата с дисплея ,освен навигация и радио ...
    До лоста за скоростите ,или по точно над него има три копчета дълги. Едното е за капачката на бензина , другите две за какво са ?
    Хареса ми в тази ,че няма махагонови елементи ,ами всичко е сиво.
    За какво служи врътката от ляво на волана ,има рисунки за фаровете ,ама скивах ,че халогените са до дисплея ,а самите фарове са си като на 156 - на дръжката на мигачите. и под дисплея са 6 копчетата ,на всички ли са по толкова ? и освен радио,навигация ,телефон ,другите три за какво са
    Last edited by Stefan Caromov; 28-02-2009 at 17:28.

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •