Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 184

Thread: Ремонти и цени по GTV/Spider

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer

    не е истина просто...така е като съм прост ще ме лъжат!
    малко пропагандистки ама се пак за това сме се обединили в секта

    Стани ЧЛЕН! Ползвай отстъпки!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  2. #32

    Default

    Колеги, някой може ли да ми каже примерни цени за свещи и кабели за да не се изметкам пак на дълбокото. в един сервиз на Бош с некви "връзки" ми казаха че всичките 8 (осем мамка му) свещи струват 100 лв. е или не е добра цена това за такъв жизнено важен чарколяк?

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    Quote Originally Posted by bouncer

    не е истина просто...така е като съм прост ще ме лъжат!
    малко пропагандистки ама се пак за това сме се обединили в секта

    Стани ЧЛЕН! Ползвай отстъпки!
    колега аз баш ЧЛЕН съм станал вече!!!! ама полов... тази кола ми излезе златна, защото нищо здраво нямаше по нея. нормалните хора си купуват кола и ХОП!!! изненада - спортен въздушен филтър бонук от предния собственик а при мен - ХОП!!! - земи тея ремонти! ако не я обичах толково тая кола щях да я запаля ! но стига оф топик!

  4. #34
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer

    не е истина просто...така е като съм прост ще ме лъжат!
    е то това е Валео по официалниа ФИАТ сервизен канал, то си е толкоз +- некой лев, но иначе е същото, като това което зехме с шарки
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

  5. #35

    Default

    само не се отчайвай колега,всичко е възможно за съжаление.... няма гаранция за нищо в този живот. Просто кофти късмет наистина. Надявам се след кофти моментите да дойдат хубавите и да и се насладиш на иначе хубавата колица.
    Стискам палци наистина...
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  6. #36

    Default

    благодаря за топлите думи колеги! наистина сме като секта
    показателно е че толкова ме кефи колата че когато я купих и я подкарах от нотариуса кум офиса крешях и виех от кеф вътре а хората по светофарите ме гледаха странно и се отдалечаваха внимателно за свещи и кабели някой може ли да ми каже приблизителна цифра моля!!!

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    благодаря за топлите думи колеги! наистина сме като секта
    показателно е че толкова ме кефи колата че когато я купих и я подкарах от нотариуса кум офиса крешях и виех от кеф вътре а хората по светофарите ме гледаха странно и се отдалечаваха внимателно за свещи и кабели някой може ли да ми каже приблизителна цифра моля!!!
    към 600-700 лв. мисля че са, но мже да се лъжа. питай бобо или се обади в некой от магазините ТиН и Александър.
    Audi A6 & Alfa GTV

  8. #38
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    70

    Default ре

    сменях само кабелите но не си спомням цена.. определено не беше няква голяма цифра
    GTV 2.0 TS - dead
    156 2.4 JTD - dead
    147 1.6 TS - dead
    BMW 520 E39 - live

  9. #39

    Default

    проверих цената за кабели на свещите и тя е между 160 и 200 лв. зависи от магазина.

  10. #40

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer
    проверих цената за кабели на свещите и тя е между 160 и 200 лв. зависи от магазина.
    тази информация е полезна. А каква марка са кабелите?

    П.С. като се посъбере още малко инфо ще почистя "лафчетата" за да се вижда тука само ценната информация за автомобилите ни
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #41
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Са и аз съм длъжен да споделя. Нали си спомняте аз през какви преипетии минах с моята броня (предна), та така, се озовах във Варна. Ония пичове се справиха отлично. Някъде тук из форумите оставих тел. и сайт на шефа на сервизчето. Излезе ми 80 кинта работата по събирането и шприца. Ей го пак тела 0897882788 Веско търсете.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  12. #42
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by leshoiad
    Са и аз съм длъжен да споделя. Нали си спомняте аз през какви преипетии минах с моята броня (предна), та така, се озовах във Варна. Ония пичове се справиха отлично. Някъде тук из форумите оставих тел. и сайт на шефа на сервизчето. Излезе ми 80 кинта работата по събирането и шприца. Ей го пак тела 0897882788 Веско търсете.
    Ходил си от Стара Загора до Варна да ти правят бронята ли
    Audi A6 & Alfa GTV

  13. #43
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Ми да!!!!!! Тук никой не се нае да я прави, обиколих града нямаха материал и незнаеха технология за да я съберат, за съжаление така стана, до Варна отидох чак. Ощ епървите майсторчета като решиха да събират чрез лепене (награване) както си се прави по принцип де не успяха. Взе да цвърчи, да пуши и се оказа че бронята е от няква пресована гума, а на оня докато му спомена само особен матерял веднага ми описа реакцията Бе зане си работата човека. Каза че всички нови Mercedes i BMW въобще новите автомобили са от такъв материал!!! броните де
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  14. #44
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    А между другото някой знаели височината на бронята от де се регулира че тия тук в СТЗ пак наполовина си свършиха работата. От ония рогове на които се държи отпред ли, с навиване и развиване на винта или как , помогнете?
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  15. #45
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Ами аз мойта броня си я правих в Рок енд Рол сервиза, така че ако братята следят тази тема може и да ти отговорят
    Audi A6 & Alfa GTV

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •