Results 1 to 8 of 8

Thread: Проблем с тоците

  1. #1
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default Проблем с тоците

    Значи колеги проблема е следния. Вчера си карах и спирам да слезе приятелката ми при което знаете за да се отвори багажника на ГТВ-то трябва да се спре мотора ..... и така паля аз отново но бях забравил включени фаровете и като дам контакт светват и запалих си аз, карам спирам пред нас и гледам,че преден десен габарит не свети и заден ляв ? Преди малко проверих задния габарит здрава е крушката свети предния след малко ще проверя... та мисълта ми е дали след запалването на (забравени)включени фарове дава по силен ток и дали не е изгоряло някое реле,бушоните са здрави гледах ги. Та проблема се е получил по диагонал преден десен с заден ляв габарит и вчера също отказаха да се включват халогените от копчето.Натискам да ги включа на таблото нищо не светва и те не светват ?! Дайте съвети и какво може да е по инсталацията ?
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  2. #2
    Младши алфист rackitt's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Sofiq
    Posts
    7

    Default

    na maistor 40-50 lv toest ne maistor a el.tehnik sori za kirilicata .........

    -----------------------------------------------------------------------------
    нека е последно. Ако няма кирилица по-добре да не се поства,
    защото е задължително наказанието!
    Last edited by proper; 02-03-2009 at 19:13.

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    54

    Default

    .
    Last edited by и.петров; 13-04-2010 at 21:51.

  4. #4
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Да оправих проблема... бушон за габаритите от 10А беше здал багажа ... следствие на това не светваха халогените,преден десен и заден ляв габарит, осветлението на врътките на парното,копченцата отляво на волана и посредата до ръчната .... вече съм щастлив всичко си свети и то заради 1 бушон ...
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  5. #5
    Русия с Черната Alfredo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София , Люлин
    Age
    37
    Posts
    554

    Default

    Бил е малкия дявол - честито ...
    Чукни на дърво - хаха

    GTV 2.0 V6 Turbo Facelift
    Lulin Group Ltd.

  6. #6

    Default

    Не са ни много добре изолирани колите.
    Спайдерите съвсемммммм...
    Вечер ако, като си паркираш колата много силно си "дънил" парното и така я оставиш колата, след това прави на много и все интересни места конденз колата....
    Тази зима веднъж имах лед от вътрешната страна на предното стъкло.
    Лечението е влизайки към паркинга ми спирам парното и отварям единия прозорец да се изавнят температурите...

    Миналата зима от такъв конденз ми ми беше направило впечатление че едно такова малко бушонче ми беше изгоряло....после не ми се е случвало.

    Пробвай така и ти, ако имаш често конденз.
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Jorkkoo View Post
    Да оправих проблема... бушон за габаритите от 10А беше здал багажа ... следствие на това не светваха халогените,преден десен и заден ляв габарит, осветлението на врътките на парното,копченцата отляво на волана и посредата до ръчната .... вече съм щастлив всичко си свети и то заради 1 бушон ...
    Да и аз бях имал същия проблем и след смяна бушона и се оправи.сега обаче има друг проблем и аз с токовете-риотаните ми не работят дано отново е бушонжорка сложи ли ксенона как е доволен л си
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  8. #8
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Супер е Ксенона ама малко сякаш ми синее 6000к или не съм свикнал още незнам ама готино е и ми се иска малко да вдигна нагоре фаровете от врътките да фърлят по надалеко
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •