Results 1 to 11 of 11

Thread: Изтече ми топлото.....

  1. #1

    Default Изтече ми топлото.....

    Абе има ли тука някой дето му се е пукало парното в купето???? Днеска се случи, от СТЗ до СФ ми изгори почти 10 литра вода. Изтича се в пасажерските крака, по едно време беше 3-4 пръста.....Досега съм ги разглобявал само брутално, и не съм се заглеждал какво има там.....Някой има ли идея лесно ли се сменят боклуците там, и кое най вероятно е сдало багажа.....Тече най - отзад, капе и отвънка също.....Фърлих колата при Лисан за да слага 2.5, и тъкмо да го оправя докато не е в движение......Баси пък ся къв мухъл мое да фане не е истина.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Изтекоха и водите викаш....Толкова вода да изтече : може и съединение да е.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  3. #3

    Default

    Мани бе ужасна работа да гледаш 2-3 пръста вода да ти се мандахерцат......жената от доста време не беше стояла толкова дълго с вдигнати крака......дадох бойна задача на бащата да разглоби една такава конзола на съставни части,че като се върна направо да я почвам.....
    Някой знае ли там радиатор ли е какво, какви съединения и прочее има...
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Гледай сега,това е за Брава но нещата са горе долу същите.Това е от Фиат форума.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails brava.jpg  

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  5. #5

    Default

    Значи ако някога ви се навлажнят петичките докато карате, да знаете че тая джаджа е сдала багажа - след като се махне централната средна конзола, се ляга отдолу, и се отвиват 6 или 7 винта който държат капака над което е това......това е здравото, още не съм го сложил, просто за информация го снимах.....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1111.jpg  
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Ето къде се намира.


    Ти откри ли откъде точно тече?

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  7. #7

    Default

    Е не съм, но това предпоследното беше пълно с вода, значи е някъде от радиаторчето - не съм стигнал дотам, щото на колата и предстой друга операция, и това сега е на заден план......
    Предполагам че е от там където влиза тръбата в ребрата на радиат - много нифилива връзка ми се вижда че е....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    кофти ,ама пак поне е по-малкото зло,щото има коли дето трябва да махнеш цялото табло че да стигнеш да радиаторчето

  9. #9
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Да изтече толкова вода там ще да е.Иначе на снимка ми изглежда стабилно.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  10. #10

    Default

    Мързи ме да одя пак до гаража да го снимам пак там където влизат тръбите, да видиш колко кофти е хванато, чак ще се учудиш че и твойто не е протекло - преди да го сложа ще има яко осиликончване, че втори път гьол няма да си правя....
    Преди що време си загубих да търся отде ми се губи вода, като отвсякъде сухо, а то явно е капело по малко оттам като е под налягане системата, събирало се е по малко в оня капак, и се е изпарявала, или е капело но по малко, и затова не се е виждало, докато не шурна изведнъж......
    Last edited by ФЕРАРИСТ; 08-03-2009 at 17:59.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  11. #11
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    чак ще се учудиш че и твойто не е протекло
    Плювнах за да не чуе дявола.Ами преди теб не се знае тая кола дали е помирисвала антифриз.Може корозията да я е хванала.Като го свалиш ще се разбули мистерията.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •