Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: Дюлински проход?

  1. #16
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Quote Originally Posted by -Kris- View Post
    Всеки влак пътници .. щом с 33ка съм минал от там и съм оживял, не е толкова зле. Предпочитам го пред това някой рейс да ме вземе челно между Айтос-Провадия.
    Бате там рейсове няма . Обаче виж някой циментовоз мое да те вземе . Аз един го гоних през целия проход - голям кеф . В 3 часа през ноща той кара идиот аз подире му .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  2. #17
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Бате там рейсове няма . Обаче виж някой циментовоз мое да те вземе . Аз един го гоних през целия проход - голям кеф . В 3 часа през ноща той кара идиот аз подире му .
    Не знам за циментовози,ама баща ми разправя вчера както си карал там из завойчетата камиона,по оедно време го изпреварва.....познайте какво? БУГАТИ!?
    Някво зелено и много бързо.
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

  3. #18
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by Boxer_Power View Post
    Не знам за циментовози,ама баща ми разправя вчера както си карал там из завойчетата камиона,по оедно време го изпреварва.....познайте какво? БУГАТИ!?
    Някво зелено и много бързо.
    аз бях, свирнах му ама не ме отрази
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  4. #19
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Е дойде време и аз да кажа две думи за прохода на мойто село ... ами минавах там декември от самото село Дюлино нагоре през другите села Ракосково и т.н. честно да ви кажа твърдо не. С един Пасат 2ка го минавах добре че не беше ГТВ-то,че бях останал в някой трап ... дупки кръпки нагънато покрай пътя издълбано от дъждовна вода при което става така,че самото платно е на 1 педя от пръстта ... и като сложимфактора че е тесен за една кола,като се срещнеш с камион става мн интересно на фантазия съм се разминавал. Имах чувството,че пасата отдолу никва карантия няма да му остане. Точно тогава го "кърпеха" едни мангали от селото ми,имаше нарязано и т.н. абе кофти ... и след тая зима сигурно е още по кофти... по добре мини през Сл.Бряг пътя е писта ....
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  5. #20
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by vanboxer View Post
    Айтос -Провадия,в месеца по два пъти минавам от там,единственият недостатък е в частта до Аитос 3-4км е мн зле пътя,но останалата част е добре,
    Сливен -Варна от там са 210км
    От табела до табела са точно 200 километра колега - няколко пъти съм го засичал с GPS. И по километраж пак толкова ми показва.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  6. #21
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    Незнам аз през Айтоският предпочитам щото е адски лек проход не за друго (сравнение с разбитият Ришки проход)
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  7. #22
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Вчера превзех Дюлинския проход. Зачеркнах го вече като маршрут. Направо е лунен пейзаж. Зле,зле, ама много зле!
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  8. #23

    Default

    наистина през прохода айтос-провадия се кара доста трудно и трябва да си много внимателен и с бързи реакций защото може да те отнесе някой циментовоз-които този проход го вземат като отсечка -за време.но в тази посока в която ще пътува колегата е по лесно защото е с предимство но обратно към айтос е ......
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  9. #24
    Запален алфист R_O_K_O's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Бургас
    Age
    34
    Posts
    327

    Default

    абе човек и в 2-те посоки си е добре даже участъка Комунари-Провадия е в страхотно състояние в четвъртъка минавах от там само ония 15км айтос-руен са по зле.
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '00


  10. #25
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Айтос Провадия / е има дупчици и ями , ама Варна Пловдив го вземам за 3часа 40 мин с баничар Комбо -сам си направи сметка колко върви звера 1,3 CDTI повече от 155 -160 наравно и еко надолнище не ще
    Без да се хваля края на октомври с 155 цата го взех за малко под 3 часа / е да кажем 3 часа -не споря за няколко си минути/
    Но сега положението е много зле : много гладен полицай, много полицай
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

  11. #26
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Айтос Провадия / е има дупчици и ями , ама Варна Пловдив го вземам за 3часа 40 мин с баничар Комбо -сам си направи сметка колко върви звера 1,3 CDTI повече от 155 -160 наравно и еко надолнище не ще
    Без да се хваля края на октомври с 155 цата го взех за малко под 3 часа / е да кажем 3 часа -не споря за няколко си минути/
    Но сега положението е много зле : много гладен полицай, много полицай
    Трбява вече да си сменим профило
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •