View Poll Results: Място за срещата

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Пловдив

    6 28.57%
  • Плевен

    1 4.76%
  • Стара Загора

    3 14.29%
  • Балчик

    4 19.05%
  • Къмпинг ( Южното черноморие )

    2 9.52%
  • друго

    1 4.76%
  • София

    4 19.05%
Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 226 to 237 of 237

Thread: Среща на ГТВ от форума

  1. #226
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Идеята е чудесна, аз с удоволствие ще участвам.
    Лошото е, че юни и юли няма да имам тази възможност, поради ангажименти и финансови съображения.
    От август нататък, с радост бих отишъл и до Черноморието, така или иначе, друга възможност да видя морето, макар и за 1-2 дни, няма да имам тази година.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  2. #227
    Запален алфист KaTsArA's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Пловдив
    Age
    34
    Posts
    158

    Default

    Сичко ще обмислим пловдивската група ! Ще обмислим супер място за сбирка с красавиците
    ALFA ROMEO GTV 2.0 TS / Punto GT3 8V / BMW 530D E60

  3. #228

    Default

    Пловдив звучи добре. Морето също звучи много добре. Аз мога да разпитам за някакви ексклузивни услпвия в комплекс Калиакрия до Каварна. Поне за басейните и едно барбекю да заформим, но там е зверски лукс, а е и леко далечко. Погледнете и кажете да питам ли.

  4. #229
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Нека Алфредо поднови и промени анкетата и да се взема по бързо решението ,че не ми се иска да пропусна срещата
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  5. #230
    започва да се пристрастява The Dark Knight's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив
    Posts
    49

    Default

    И аз съм навит за Пловдив. Не че морето е зле

  6. #231

    Default

    Quote Originally Posted by The Dark Knight View Post
    И аз съм навит за Пловдив. Не че морето е зле
    Аз съм навит за Плевен или за Велико Търново,най-добре в Плевен обаче!

    ---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

    Quote Originally Posted by Transvaal Premier View Post
    Аз пък съм на мнение, че един мъж винаги, колкото и да е егоист или невъзпитан или там, каквото е все е повече джентълмен от една жена...жените са бутални понякога в повече... /тук да не ми се сърди никой, просто констатация и лично мнение/...
    да,много си права,ама изказването ти е малко като самоубийствените атентите-героично и никой не го разбира то според мен жената не е човек,то и в Библията го пише,ама хайде сега.Жената си е жена,човек не е,говори,опитва се да мисли,животно не е,нещо извън земно ще да е имайки предвид през кви изпитания е способно да премине тва същество в името на собствения кеф или убеждение си

    Не знам какво искам,но го искам веднага,когато го получа не е точно същото,идва твърде късно и не го искам вече.


    Лирическото отклонение,за срещата съм си дал мнението,просто съм мн ангажиран и най-удобно ми е в Плевен,евентуално и във Велико Търново.На море ще си ходя отделно,до София не ми се ходи като доскоро постоянно пътувах до там,в Пловдив също не ми се ходи,тва е моето мнение Ако не се получи така,здраве да е,ще минете и без мен и да пратите снимки

  7. #232

    Default

    Където и да решите, стига да съм свободен, ще намина.

    И да не забравим да почерпим (минимум) Сашо (Lisan), че миналата година........ абе много трябва да го черпим!
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  8. #233
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    Където и да решите, стига да съм свободен, ще намина.

    И да не забравим да почерпим (минимум) Сашо (Lisan), че миналата година........ абе много трябва да го черпим!
    Еми черпи го де кво ни занимаваш ние на среща ше ходиме не на сватба на Лисан
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #234

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Еми черпи го де кво ни занимаваш ние на среща ше ходиме не на сватба на Лисан
    Понеже в момента бачкам и може би не мога да усетя дали се базикаш (дано) или пък не.. намека ми беше поради многото желание миналата година и обещания и последващо неидване. Не обвинявам никого, всеки си има личен живот и ангажименти, но подведохме Сашо, който пое цялото мероприятие вкъщи и изцяло финансово. Нищо повече.

    а аз по свадби не ходя :P
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  10. #235

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    Понеже в момента бачкам и може би не мога да усетя дали се базикаш (дано) или пък не.. намека ми беше поради многото желание миналата година и обещания и последващо неидване. Не обвинявам никого, всеки си има личен живот и ангажименти, но подведохме Сашо, който пое цялото мероприятие вкъщи и изцяло финансово. Нищо повече.

    а аз по свадби не ходя :P
    Коректност+съвест,ама не всички хора я имат!Аз съм на мнението,че когато даден ангажимент се поеме,трябва да се изпълни,а не да кажеш "О да,добре" и да се покриеш.Тъпо е,че като се прецакват точните хора,техните места винаги се заемат в поне двоен размер от тарикати на дребно...Подкрепям те Пропър!И аз съм останал с добро впечатление от Сашо макар,че не го познавам лично,преди да си взема ГТВ-то ми беше дал едно от малкото качествените мнения.Заслужава почерпка,както и други пичове от форума на които съм обещал по бира
    Last edited by MaxPayne; 15-06-2010 at 19:26.

  11. #236
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by proper View Post
    Понеже в момента бачкам и може би не мога да усетя дали се базикаш (дано) или пък не.. намека ми беше поради многото желание миналата година и обещания и последващо неидване. Не обвинявам никого, всеки си има личен живот и ангажименти, но подведохме Сашо, който пое цялото мероприятие вкъщи и изцяло финансово. Нищо повече.

    а аз по свадби не ходя :P
    Ами вземи си смени работата очевадно е че те бъзикам
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  12. #237
    Русия с Черната Alfredo's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София , Люлин
    Age
    37
    Posts
    554

    Default

    Тъй като аз не мога да променя анкетата, също и модераторите не могат поради ред причини, съставям нова тема с нова анкета тук :

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=49158
    Last edited by Alfredo; 16-06-2010 at 08:24.

    GTV 2.0 V6 Turbo Facelift
    Lulin Group Ltd.

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •