Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Маисторски техники за шофиране

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Trud
    Posts
    43

    Default Маисторски техники за шофиране

    Имам едно малко предложение за такава тема в раздела тунинг като важна темичка.Може да включва например:как да стартираме от място и издухваме колеги с немски ба(ва)раки;как да правим полицейско завъртане;завъртане на 360 и други такива.
    Предполагам че ще е интересно да се видят различни мнения по този въпрос.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Trud
    Posts
    43

    Default

    Това само може и да се сложи и в форума.А иначе за сайта може например и клипчета.Така ще стават нагледно тези работи.

  3. #3

    Default

    трябва да съберем малко филмов материал за случея....

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Trud
    Posts
    43

    Default

    А да се пусне в форума в раздела спортно сърце и всеки да си дава мнение и патила.Мисля че ще е добре да се пусне една анкетка преди това.

  5. #5

    Default

    е маи нищо не е станало с този раздел можеше да е много добро, ама.....жалко
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  6. #6
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt
    е маи нищо не е станало с този раздел можеше да е много добро, ама.....жалко
    Как я изроеи тая тема от 2003 година Иначе раздели за майсторско шофиране има в тунинг.бг - ама трябва доста да си го чел за да прецениш на кого да вярваш , щото да не те посъветва някой 16 годишен
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  7. #7
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    А специално за Вальо можем да направим раздел

    "Майсторско парикиране в канавка"

    Ценен опит ще сподели, а и както знаем не е на 16 годинки. Т.е. сериозна информация ще има.

    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  8. #8
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Миналата вечер един помочко с едно Пежо 206 се беше опитал да направи нещо на ено кръстовище и беше обелил кората на едно дърво.На пежото "нищо" му нямаше-целто е криво,и гредата между предното и задното странични стъкла,и целия заден мост Преди два месеца дърпаха друг пикльо,дето с пътен знак беше разцепил голфа почти на две
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  9. #9
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    какво им става на тия с дребните пежа

    оня ден някъв със 106 се опитваше на цариградско да ми се лепи на опашката, а аз гледам в града да не карам с повече от 120 че вечер като е по-спокойно съм засичала и най-много пешеходци самоубийци
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  10. #10
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Не знам кво им става,ама такъв дето си купува малка кибитка,в повечето случаи не може да кара
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  11. #11
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Не знам кво им става,ама такъв дето си купува малка кибитка,в повечето случаи не може да кара
    Аз па имам един приятел дето от 2 г. кара Омега 2,5Д и още не може да я кара. Още повече да паркира- не била маневрена .
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  12. #12
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by PEPI-2ALFA
    Quote Originally Posted by virusalfa
    Не знам кво им става,ама такъв дето си купува малка кибитка,в повечето случаи не може да кара
    Аз па имам един приятел дето от 2 г. кара Омега 2,5Д и още не може да я кара. Още повече да паркира- не била маневрена .
    E то това шофирането донякъде си е дарба като рисуването-като не му се отдава,нека си купи Фау Ве Поло,по-ще му е лесно,а пък и в Сандански в центъра каква теснотия е,неам думи
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  13. #13
    Нечлен с член Neokill's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Burgas
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    Quote Originally Posted by PEPI-2ALFA
    Quote Originally Posted by virusalfa
    Не знам кво им става,ама такъв дето си купува малка кибитка,в повечето случаи не може да кара
    Аз па имам един приятел дето от 2 г. кара Омега 2,5Д и още не може да я кара. Още повече да паркира- не била маневрена .
    E то това шофирането донякъде си е дарба като рисуването-като не му се отдава,нека си купи Фау Ве Поло,по-ще му е лесно,а пък и в Сандански в центъра каква теснотия е,неам думи
    Баце едно приятелче има омега комби 2.5 тд Толкова е маневрена че я въртим я по добре от алфата. Тя алфата магистрален бегач никой не мислил че ще правиш маневри с нея
    '08 Alfa Romeo 159SW ti 1.9 JTDm *'98 Alfa Romeo 145 1.6 T.S *
    Ex -'98 Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Ex - '93 Alfa Romeo 33 1,7 I.E, Ex - '90 Alfa Romeo 33 1,5 I.E

  14. #14
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Не знам кое колко е маневрено,ама ми се струва,че 164 прави обратен завой почти като 155,а е по-дългичка и по друг начин е скроена предницата
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  15. #15
    Старши алфист madboy's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    София
    Posts
    547
    -Аз си мисля нещо, мисля си .
    -А защо ?? Не мисли просто се наслаждавай !!!
    Alfa Romeo-eдинственият начин да бъдеш различен !!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •