Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 51 of 51

Thread: Гонка!!!

  1. #46
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    ...
    Last edited by D-I-V-A-K-A; 14-05-2009 at 19:18.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  2. #47
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Колега не се сърди, но имаше една подобна тема как 145-ци и 146-ци ли бяха 1.6 забележи, дърпаха Аудита Кю 7-ци и Бе Ем Ве-та и де що видят по светофарите и планински пътища!!! Ясно ми е, че примерно за 100 метра може би една по-лека кола ще дръпне, ама гледал съм клипчета, возил съм се лично в Ауди Кю 7 и знам как вървят тия ЖИВОТНИ...
    Та в този ред на мисли, нямам нищо против теб и колата ти, но нека бъдем реалисти и не си говорим празни приказки...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  3. #48
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Колега не се сърди, но имаше една подобна тема как 145-ци и 146-ци ли бяха 1.6 забележи, дърпаха Аудита Кю 7-ци и Бе Ем Ве-та и де що видят по светофарите и планински пътища!!! Ясно ми е, че примерно за 100 метра може би една по-лека кола ще дръпне, ама гледал съм клипчета, возил съм се лично в Ауди Кю 7 и знам как вървят тия ЖИВОТНИ...
    Та в този ред на мисли, нямам нищо против теб и колата ти, но нека бъдем реалисти и не си говорим празни приказки...
    ...
    Last edited by D-I-V-A-K-A; 14-05-2009 at 19:19.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  4. #49
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Колега не се притеснявай , алфата си е щура машина кво кат е х6 3.0д . всичко е възможно , важното е да си правим кефа , ама да гледаме и да го правим разумно

  5. #50
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    Почвам вече да съжалявам, че изобщо пуснах темата, защото пак се превърна в поредният спор придружен от нападки.
    Много се кефя на случката и ако ми се беше случило поне месец щях да се хиля сам и да се хваля.

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  6. #51
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Моля някой от екипа на форума да изтрие тази тема, защото не съм я пускал аз и ако има възможност искам да разбере от кое ИП е пусната темата. А този който се е представял за мен да му изсъхнат ръчичките с още някой други работи!!!
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •