Results 1 to 9 of 9

Thread: 2 Алфи 90 в Лозенец

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    София
    Posts
    98

    Default 2 Алфи 90 в Лозенец

    Здравейте колеги,
    На ул. Драгалевска (ако не се лъжа) в Лозенец има две Алфа 90, които стоят една до друга. Едната е сива, а другата - сребриста. От доста време не са мърдани от мястото, където стоят. Едната е 2 литрова, а другата е 2,5.
    Някой знае ли на кого са?

  2. #2
    S 16 компресия 5 mitaka_cs's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Age
    32
    Posts
    1,185

    Default

    Здрасти колега, знам ги Алфите и улицата е тази, но собственика не го познавам.
    Дълго време гледах двулитровата, че е там, а преди няколко месеца се появи и тази която е 2.5...
    Last edited by mitaka_cs; 07-03-2009 at 11:50.
    1991 ALFA 33 S 16V QV Permanent 4
    и делта

  3. #3
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    не са тези на Венци, викате?
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  4. #4
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default

    Там преди години ако не се лъжа имаше една 75-ца 2.5 или 3.0.
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  5. #5
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by mitaka_cs View Post
    Здрасти колега, знам ги Алфите и улицата е тази, но собственика не го познавам.
    Дълго време гледах двулитровата, че е там, а преди няколко месеца се появи и тази която е 2.5...
    И двете седят от бая време там,даже едната беше изчезнала за малко,но пак се появи,иначе е лесно да се разбере на кой са,поразпитва се малко в блока и ще се разбере
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #6
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Не са моите. Хи хи. Моите 90-ки са скрити в момента и много трудно щи ги видите. Онези на Драгалевска са на човек, който живее в блока брат ми го познава, но така и не направихме връзката.
    Alfa Romeo 75 24V

  7. #7
    Запален алфист zilala's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    474

    Default

    готини са алфите аз живея на 2 минути от тях и са запустели мисла че едната е за 4асти иначе 2,5 е 6 цилндра май според мен за не много пари ще ги даде тоя имат много интересни килметражи

  8. #8
    Запален алфист zilala's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    474

    Smile 90тки от лозенец

    Колеги малко повтарям една тема ,но точно до нас в лозенец има две алфи 90 ,на едната пише 2.5 е предполагам че е 6 цилиндера ,тя е в по добро състояние а другата явно е донор,тази която е 2.5 има и детелинка . Какво ще кажете за тази кола ,като мнение и някой знае ли на кой са че нещо взе да ми харесва , вътре е с много интересни скали на килметража и оборотомера . дайте някво мнение
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails digidash_alfa90qv.jpg  
    Last edited by zilala; 26-03-2009 at 10:07. Reason: снимка

  9. #9
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Обединих двете теми, за да не се разводнява форума. За 90-те мога да кажа, че брат ми се беше запознал със собственика, той беше казал, че и двете са 2.5. Табелката 2.0 на капака е пунта. Още повече с дигиталното табло са само 2.5. Колкото до модела Алфа 90 2.5, всеки който се интересува нека да прегледа мненията ми от преди година и половина. Там има всичко! Тогава си купих първата 90-ка и подробно разказвах за нея макар и доста надрусан от емоциите с нея.
    Alfa Romeo 75 24V

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •