Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Никелиране на рефлектор

  1. #16
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    То аз ако знаех ,че ще стане така изобщо нямаше да ги пращам щях да си зема един спрей и да си ги пръсна сам ! Че ми и викат ако нестанат както трябва цената ще е ниска ,а не никаква !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  2. #17

    Default

    Ще станат колега... щом веднъж са били покрити не може да не станат отново. Тази технология е една и съща навсякъде и в италия и тука... много зависи как ще ги окачат в камерата за да не засенчат. Ако са правили много (както са ви казали) ще се справят и определено ще бъде по-добре от това което ще направите със спрей! Просто най-вероятно техните критери за качествено и вашите не са еднакви.
    Дайте има шанс!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  3. #18
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Моите критерии за качество са високи като давам 60 лв за два рефлектора и същевременно биха били ниски ако бях дал 10лв за спрей ! А на тея и аз това им викам уж голяма фирма правили били хиляди , а накрая дълбоки били !
    А те неса съвсем нормален фар си е даже са малки с една крушка на късите и дългите ! Бе кот стане ама ако ги осерът няма да им дам и стотинка и ще искам да ми покрият разходите по трянспорта той е 20 лв ! Те златни излязоха тес рефлектори ба ги !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  4. #19
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Рефлекторите вече са при мен цената която ми зеха е 40 лв тей като не са станали така както трябва ! Външно не са пипали нищо само отвътре е минато , тук там се виждат шупли неравности ,а отпред към стъклото е по тъмно покритието , а и нещо не е хванало стъбилно , незнам дали въобще са махнали старото покритие и дали са сложили основа ! Май като гледам така са го сложили така това покритие без нищо друго ! Бе несъм доволен от резултата един голям минус - от мен за тях !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

  5. #20

    Default

    Жалко колега.
    Явно хората наистина не са се постарали! Ако старото покритие е само потъмняло няма нужда да се сваля и резултатите са много добри. Но ако покритието е почнало да пада тогава е наистина играчка и според мен за цената която са ви дали не може да стане. Затова са "били отбой" след като са видели рефлекторите иначе са си мислели че ще направят бързи пари! Знам че не Ви интересуват подобни съображения и сте абсолютно прав за себе си но...
    Както и да е, съжалявам, че и аз се опитах да Ви успокоя предварително!
    Have A Nice Day
    o/_______\o
    (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
    []=о===о=[]

  6. #21
    Алфист-газ в кръвта RaIDeR's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Велико Търново
    Posts
    603

    Default

    Бе как да е ! Вече ги монтирахме на фаровете , само дано са свалили старото покритие ,че предишното хич небеше здраво направо се лющеше половината рефлектор беше останал само по пласмаса ! Дайте някой оферта за втора пъка биксенон с два балона ,че да не ги пращам пак за метализиране !
    Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •