Results 1 to 4 of 4

Thread: Пиерджорджо Бедини- Alfa Romeo 147

  1. #1
    Respect Asho's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    42

    Default Пиерджорджо Бедини- Alfa Romeo 147

    Говори се, че тази година Пиерджорджо Бедини ще замени Audi-то си с.... Alfa Romeo 147. Човечеца нали си тича в нашия шампионат, пък и попринцип си кара за удоволствие и за тази година е решил да вкара Алфата си от Италия и да замени Аудито. Ако го направи ще бъде мнннн интересно за нас италиянските фенове да се наслаждаваме на бягаща Алфичка по трасетата . Само дано найстина си я вкара от Италия, че ако реши, че не му се занимава и си продължи с Аудито...., пак е интересно, но с Алфата си е друго. Охаааааа само като се замисля, дано стане верно!
    downhill

  2. #2

    Default

    Що се занимава с глупости ми не вземе едно интеграле и да миряса

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  3. #3

    Default

    и аз дочух такива неща... а и AR 147 SUPER 2000 e добър автомобил... но откак ЕН ТЕХНОЛОДЖИ фалира едва ли това ще се случи

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #4
    Respect Asho's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    42

    Default

    Това с фалирането съм го проспал засега нищо не се говори и изглежда, че ще продължи с RS-а, но ще поживееме и в края на март(ако не се лъжа) ще се разбере. Ама ми се иска Добра е спор няма!
    downhill

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •