Results 1 to 6 of 6

Thread: Чейнджър - инфо..

  1. #1

    Default Чейнджър - инфо..

    ....абе я ми обяснете като на прост човек - взех последната Алфа с някакъв чейнджър в багажника, Алпин надпис на него се мъдри, вързан с някакъв кабел, но само това - как се управлява тва чуда, колата е с оригиналния касетофон, имам и кода за него, но тоя чейнч нещо ме учудва, бос съм медиино, знам само да си бодна флашката и да ми свири нещо.....????
    Що за чудо са тия неща......някой ако иска и снимки можем да праснем.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    ....абе я ми обяснете като на прост човек - взех последната Алфа с някакъв чейнджър в багажника, Алпин надпис на него се мъдри, вързан с някакъв кабел, но само това - как се управлява тва чуда, колата е с оригиналния касетофон, имам и кода за него, но тоя чейнч нещо ме учудва, бос съм медиино, знам само да си бодна флашката и да ми свири нещо.....????
    Що за чудо са тия неща......някой ако иска и снимки можем да праснем.....
    Чейнджърът се управлява от касетофона Зареждаш го с дискове, избираш от юнита самия чейнджър и слушаш музика
    Чете ли МР3?
    Можеш да си го монтираш в твоята кола

  3. #3

    Default

    Май не чете, и ще го продавам......кви пари вървят?????
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4

    Default

    Ако можеш да разбереш дали на 166-ца става може да се разберем за някаква цена
    Мисля че на 166-ца е Алпин но не съм сигурен твоят дали ще стане за мен.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Ако можеш да разбереш дали на 166-ца става може да се разберем за някаква цена
    Мисля че на 166-ца е Алпин но не съм сигурен твоят дали ще стане за мен.
    Трябва да видиш дали музиката ти има изход за чейнджър. Ако имаш - нямаш ядове...
    П.С. Мисля, че повечето чейнджъри не четата MP3-ки...
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  6. #6

    Default

    ICS-са има изход явно в Италия или тук са го дръпнали заедно с навигацията.Знам че не четат мп3.Но имам доста дискове,а и някак си ми се иска да я направя в първоначалния си вид,преди да се намесят джамбазите
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •