Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 89

Thread: Изкажете мнение 156 1.6 ; 1.8 ; 2.4 JTD

  1. #46
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    хаха че те американците са свине и най-простата нация,мн са глупави,колите само се налива и се кара,а газари колкото искаш,но просто казвам че мнението ми е че вс е до човека,вс сам решава кога ще легне

    а за 500 коня, не всеки се качва, нормалното е около 200 коня, по-малко за тях е мърша, наричана икономична от тях , в някой голям град като NY е все едно софия...

    Gulfstream G650 with Italian design...

  2. #47

    Default

    Предлагам модераторите да извадят шорткътите на всички теми с подобни въпроси и когато се появи някой нов колега с такива въпроси да му ги дадат, или да се направи такава тема в някой от общите раздели. Най-добре е всеки да си вземе сам решението.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  3. #48
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    така, мойте авери не са фенове на дизели,и от 10 човека само аз карам дизел, ITS UP TO U MAN

    Gulfstream G650 with Italian design...

  4. #49
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    хаха че те американците са свине и най-простата нация,мн са глупави,колите само се налива и се кара,а газари колкото искаш,но просто казвам че мнението ми е че вс е до човека,вс сам решава кога ще легне

    а за 500 коня, не всеки се качва, нормалното е около 200 коня, по-малко за тях е мърша, наричана икономична от тях , в някой голям град като NY е все едно софия...
    Така е!
    А ние понеже сме много умни, големи сме пичове, уникални стратези, страшни красавци и т.н., винаги ядем лайна и ни ш***т отзад

    Типичен балкански синдром ...

  5. #50

    Default

    Колеги да знаете някой от форума да продава 156 1.9 ЖТД

  6. #51
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    пич dodo 155, имам свойте наблудения докато съм бил там, никой нищо не казва какви сме ние, но това е истина,какъв синдром ве хора...отиди виж живей с тях и сам ще се обедеш, не съм открил топлата вода аз!!

    можеш да завиждаш само на тези от по филмите в маями, калифорния, NY, мн се отклонихме от темата...
    колега виж в раздел продава дали ще си харесаш нещо, ако не почваш мобиле.бг, софия, дупница, варна и успех

    Gulfstream G650 with Italian design...

  7. #52
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    пич dodo 155, имам свойте наблудения докато съм бил там, никой нищо не казва какви сме ние, но това е истина,какъв синдром ве хора...отиди виж живей с тях и сам ще се обедеш, не съм открил топлата вода аз!!
    Ами живял съм, дори повече от теб
    И понеже ти, аз и всички останали, които сме видяли нещата с очите си там мислим, че са тъпи, а ни е умни - ще живеем като негри, а те като бели хора

    В "Продава" наистина има хубава, поне на снимки, 156-ца

  8. #53
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by stivkata View Post
    Колеги да знаете някой от форума да продава 156 1.9 ЖТД
    Аз, ама не знам дали имаш 12000 лева кеш
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  9. #54
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by stivkata View Post
    Колеги да знаете някой от форума да продава 156 1.9 ЖТД
    Пробвай в раздел "Продава" ... !

  10. #55
    Запален алфист ancho's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bulgaria
    Posts
    155

    Default

    Гледам спорите Дизел/Бензин вървене и разход. Няма лошо обаче ако сравните 2.4 дизелака с 2.0 бензиновия - то кой върви повече? Наистина незнам и ми мн интересно да разбера. Почти съм убеден че бензиновия, но все пак?

    Освен това знам че 2.4 на 156цата не е мн удачен варянт заради съотношението тежест мотор/автомобил. Окачването се разпрасква за нула време ?

  11. #56
    Запален алфист newuser's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Burgas
    Posts
    162

    Default

    за стокова 2.4-ка срещу 2.0 няма смисъл мисля някой да коментира.. за да има интрига трябва да е чипнато дизелчето иначе няма шанс. а това за окачването че се разпрасква за нула време няма да го коментирам.. не мисля че е по-слабо от конкурентните автомобили които съм карал.

  12. #57
    Запален алфист ancho's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bulgaria
    Posts
    155

    Default

    Quote Originally Posted by newuser View Post
    за стокова 2.4-ка срещу 2.0 няма смисъл мисля някой да коментира.. за да има интрига трябва да е чипнато дизелчето иначе няма шанс. а това за окачването че се разпрасква за нула време няма да го коментирам.. не мисля че е по-слабо от конкурентните автомобили които съм карал.
    Aми на 2.4 ако му се сложи чип отива на 160к.с. а 2.0 бензиновия е 155 - наистина е интересно.

    Колкото до окачването: имах предвид че 2.4 литровия е тежък за купето на 156цата и за това окачването бързо здава багажа, както при мареата

  13. #58
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Quote Originally Posted by ancho View Post
    Aми на 2.4 ако му се сложи чип отива на 160к.с. а 2.0 бензиновия е 155 - наистина е интересно.

    Колкото до окачването: имах предвид че 2.4 литровия е тежък за купето на 156цата и за това окачването бързо здава багажа, както при мареата
    и за 2.0 има чипове
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  14. #59

    Default

    Quote Originally Posted by ancho View Post
    Гледам спорите Дизел/Бензин вървене и разход. Няма лошо обаче ако сравните 2.4 дизелака с 2.0 бензиновия - то кой върви повече? Наистина незнам и ми мн интересно да разбера. Почти съм убеден че бензиновия, но все пак?
    Дизела ако се чипне, мое и да бие.....но пък ако 2.0 си фърли 4-те врати, предния капак, резервната гума, 3 седалки, и искам да видя 2.4 дето ще го бие....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #60
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    От къде тръгнахме къде отидохме... Някой с 2.0ТС от Бургас готов за тест с 2.4ЖТД ?
    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •