Results 1 to 9 of 9

Thread: Въпрос за включване на чейнджър

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    18

    Default Въпрос за включване на чейнджър

    Въпросът ми е следният: Каква според вас е разликата между продукт 1 на тази страница ( http://www.tme.eu/bg/katalog/interfe...ry%3D100608%26) и продукт 9?Дали е задължително присъствието на черният конектор или може да се мине и без него ,тъй като разликата в цената е значителна ,а на мен ми е все ено дали ще имам входове за SD карта и USB при условие ,че имам малко мп3 плеърче което мага да ползвам само за колата така или иначе!
    Благодаря предварително!

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    31

    Default

    първото ти е адаптор, разбирай преходник от 8пин на чинчове или 3,5жак. Същото може да си го направиш без пари, от един кабел от слушалки или хендсфрии, ако ще пускаш от телефон. Само трябва да си свалиш схемата с изводите на касетофона и да видиш кои пинове са външен вход - aux.
    второто е чейджър емулатор, като гледам аналог на http://www.xcarlink.bg/ и ти дава възможност да си ползваш функциите на радиото, компчетата от волана, не ти висят разни джаджи, да ги търсиш у тъмното къде са и кво си пуснал и т.н.

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    273

    Default

    Quote Originally Posted by НАСОО View Post
    второто е чейджър емулатор, като гледам аналог на http://www.xcarlink.bg/ и ти дава възможност да си ползваш функциите на радиото, компчетата от волана, не ти висят разни джаджи, да ги търсиш у тъмното къде са и кво си пуснал и т.н.
    само дето е на половин цена!!!
    Alfa Romeo 147 1.6 TS Distinctive

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    31

    Default

    по скоро на цената на xcarlink от ибей

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    18

    Default

    Въпроса ми е дали ако си купя преходния кабел и мп3 плеъра е организиран на папки с имена CD01...CD12 както пише в указанията на Xcarlink ще стане номера.Дали самото устройство на Xcarlink емулира системата или е без никакво значение и всичко зависи само от кабела и правилната организация на файловете.

  6. #6
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Danio View Post
    Въпроса ми е дали ако си купя преходния кабел и мп3 плеъра е организиран на папки с имена CD01...CD12 както пише в указанията на Xcarlink ще стане номера.Дали самото устройство на Xcarlink емулира системата или е без никакво значение и всичко зависи само от кабела и правилната организация на файловете.
    Не, самото устройство емулира юнита и той се "държи" като чейнджър.
    Подреждането на папките е такова, колкото CD-та може да поддържа чейнджъра - фабрично.
    Ако поддръжа 10, то значи максимума е 10 папки.
    Този кабел е пълен майтап.
    Един подобен, за щастие ми струваше 15 лв., събира прах някъде в къщи.

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    18

    Default

    Колега Dodo 155 мерси много за информацията.Сега остава като вариант да събирам пари и да взема Xcarlink ,колкото и да не ми се дават такива пари!!!

  8. #8
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Danio View Post
    Колега Dodo 155 мерси много за информацията.Сега остава като вариант да събирам пари и да взема Xcarlink ,колкото и да не ми се дават такива пари!!!
    Ами вземи си от посочения сайт, цената е на 1/2 от тази в БГ.

  9. #9
    започва да се пристрастява trace's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София, Бели Брези
    Age
    50
    Posts
    41

    Default

    Някой може ли да пусне схема на ка6ела за аудио вход.
    6ях я намерил в нета ама не си запаметих сайта и сега не мога да го намеря отново. Имам схемата за касетофона на Фиат 6раво и все си мисля, че е същата ама знам ли. И някой може ли да каже качеството как е - искам да си пускам мп3 от навигацията (външна)?
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC
    Ex Fiat 126p
    Ex Fiat Вravo 1.6
    Alfa Romeo 147 1.6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •