Results 1 to 5 of 5

Thread: предърпване на 1.9JTD

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Plovdiv
    Posts
    13

    Default предърпване на 1.9JTD

    оборотите ми играят на свободен ход..и не само това.предърпва ми и то само като я карам на междинни обороти..в смисъл като потдържам скорост независимо на коя предавка. като дам газ е ОК като убивам скороста с предавките също. остав ли я на определена скорост и почва да се лашка....помагайте колеги

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    66

    Default

    Закчал ли си я на комп да видиш какви грешки излизат. Звучи ми като потенциометър на педала на газта.
    FIAT Bravo 1.9 JTD

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Plovdiv
    Posts
    13

    Default

    Quote Originally Posted by vsd View Post
    Закчал ли си я на комп да видиш какви грешки излизат. Звучи ми като потенциометър на педала на газта.
    да закачал съм я и не излизат никакви грешки а на свободен ход играят между 700 и 800 и в двежение на междинни предърпва

  4. #4
    започва да се пристрастява paco6676's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Ruse
    Posts
    46

    Default

    Не знам с каква нафта караш , но при моята се оказа че е от значение.Пробваи с някоя по-добра , ако не си пробвал вече ( препоръчвам ти да не е на ОМВ )
    Алфа 156 1.9 JTD

  5. #5
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by ggg1ggg View Post
    да закачал съм я и не излизат никакви грешки а на свободен ход играят между 700 и 800 и в двежение на междинни предърпва
    Понякога не излиза да е от потенциометъра, поне не дава грешка, докато не се скапе сериозно.
    Вероятно да е от гориво или "пикаещи" дюзи. Пробвай с някаква добавка и по-хубава нафта.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •