Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 66

Thread: Тъмни джамци !!!

  1. #31
    нечлен на клуба ludkanar's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Перник
    Age
    35
    Posts
    1,455

    Default

    Quote Originally Posted by 50 cent View Post
    А за задния казаха ли ти нещо?
    задния при 2 странични огледала гък немогат да ти кажат
    Mercedes W202 - 200kompressor 99'
    Alfa Romeo 156 1.8 16V TS 99' - ex''
    Alfa Romeo 145 1.9JTD 99'

  2. #32
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    затъмних си вс странични с 40%, става бързо и е лесно, но гледах днес задното,треа да махан седалките,с тях ок, ама кората отзад ще боли яко като гледам,иначе дали ще стане без да ги махам, колегите с затъмнени задни стъкла вашите махахте ли ги??

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #33

    Default

    Ми махахме ги, иначе ще стане кофти.....не е сложно, но си е играчка.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #34
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    Не са ми махали седалките, но мойто ги правиха в студио срещу скромната сума от 120 лв. Човека се изкриви докато го слагаше.
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  5. #35

    Default

    120 много ми се вижда, ама щом си ги дал......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #36
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    120 много ми се вижда, ама щом си ги дал......
    Не са малко, но съм много доволен. А и като видях човека как се изкриви за да го направи, май си ги заслужи.
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  7. #37

    Default

    Едно приятелче прибегна до друг метод - пита колко ще му излезе сваляне и поставяне на заден джам - направи си сметката, свалиха му го, направи си го повече от тарикатски в хола, ся верно че от втория път щото първото фолио не му харесало, но все пак......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #38
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Аз ходих при колегата тошко69 от Плевен и ми направаи страничните + задното...Та той сподели, че на неговата 156 е бая филм докато се сложи отзад фолио...Бая разглабяне имало...Питай го него, той най-добре ще ти каже какво да правиш!
    А относно затъмняването на задния прозорец....все още не са ме спирали куките и не знам как ще реагират (дали ще се заяждат). Ако все пак го направят...кой член от закона да им цитирам ( мисля че Ферарист беше го извадил някъде....) ?!?
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  9. #39

    Default

    Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се
    ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на
    автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на
    прозрачността им.
    (2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките
    автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на
    огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #40
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    Мойте за 90 лв. задното и двете странични в стара загора.

  11. #41
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    за да го направя лесно мисля треа да махна кората, ясно как да махна седалката задната, но като гледах кората днес, тя за да излезе освен вс от вътрешата страна на магажника има едни винтове, който са на мн кофти място

    Gulfstream G650 with Italian design...

  12. #42
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    за да го направя лесно мисля треа да махна кората, ясно как да махна седалката задната, но като гледах кората днес, тя за да излезе освен вс от вътрешата страна на магажника има едни винтове, който са на мн кофти място
    Нали ти казах колега,развиваш коланите,после сваляш корите дето са на колонките,изключваш буксата на третия стоп през багажника/тези щипки дето си видял в багажника държат кората,която е в багажника/ако имаш тонколони отзад на кората ги сваляш и тях,и остана само задната кора от предната страна има щипки надигаш с отверка или с пръсти на горе и издърпваш напред,но пак ти казвам първо свали корите по колонките защото те стъпват в/у задната кора.Не е много сложно но си е завиране.Правило номер едно /щом става трудно не го правиш както трябва/придържаш се към него и ще се справиш.Аз така правя и успявам,примерно и 147-ца не бях правил но каквото ми пречеше свалих после съответно сглобих.Предполагам се справих добре,колегата ще каже
    Last edited by toshko69; 18-05-2009 at 22:40.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  13. #43
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Супер доволен съм!И от резултата и от внимателната работа по колата.... Няма какво повече да кажа!!!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #44
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Супер доволен съм!И от резултата и от внимателната работа по колата.... Няма какво повече да кажа!!!
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    има ли фолио дето не е тъмно? да си е безцветно? искам да си сложа просто за изолация

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •