Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 66

Thread: Тъмни джамци !!!

  1. #1
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Talking Тъмни джамци !!!

    Момчета и момичета, вече съм с тъмни джамци. Прилагам снимки и понеже доста потърсих и проучвах къде и как да се направи тази процедура пускам тази тема за информация който реши. Задния прозорец стана перфектно и човека може да се каже е експерт по 156 вече. Координати мога да дам на лично. Страничните не ми харесват изобщо, но за без пари толкова. Да поясня, че страничните бяха направени от приятел, а задния в студио. Цената за задното стъкло беше 120 лв., но смея да твърдя, че си заслужава всяка стотинка.
    P.S. Фолиото е LLumar.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Image034.jpg   Image033.jpg   Image032.jpg  
    Last edited by 50 cent; 13-03-2009 at 11:52.
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    МН Е ДОБРО КОЛЕГА, аз съм се замислил само за леко потамняване на задния и вс.странични,не толкова тъмно, а относно цената, в свищов за 20 кинта ти оправят задния прозорец и то идеално,още 30 и страничните четерите,без да се занимавам аз нито да му нося фолио. иначе е добре,на мен ми се иска 40% ДА СЛОЖА,ТВОЕТО КОЛКО Е?

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    МН Е ДОБРО КОЛЕГА, аз съм се замислил само за леко потамняване на задния и вс.странични,не толкова тъмно, а относно цената, в свищов за 20 кинта ти оправят задния прозорец и то идеално,още 30 и страничните четерите,без да се занимавам аз нито да му нося фолио. иначе е добре,на мен ми се иска 40% ДА СЛОЖА,ТВОЕТО КОЛКО Е?
    Е на мен ми взеха 120, но те хората се занимават само с това и са професионалисти. Фолиото е скъпичко до колкото знам.
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  4. #4
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    сигорно е така, в свищов сервиза само с това се занимава,фолиото е обикновено, с гаранция една година че няма да има изменения цвят и др, и го слагат идеално.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  5. #5
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Колега я кажи как се вижда през него ,баща ми има на неговата кола и честно казано не се вижда нищо. Иначе изглежда мнооо готино
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  6. #6
    Георги Пулев GoPlay's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Бургас
    Age
    38
    Posts
    172

    Default

    Много добре е станало честито, а иначе сваляха ли ти корите за да сложат фолиото ?
    Аlfa Romeo 156 2.4 10v JTD + Hybrid GT2260V + remap + K&N rerouted intake + straight pipe exhaust 76mm + FMIC - cat - EGR... + 19" OZ Superleggera + KONI FSD + 6speed gearbox

  7. #7

    Default

    Всичко се вижда, зависи как си свикнал ! Някой приятел като се качи да я кара винаги нему изнася, то и антикрилото много им пречи . Аз пък като се кача да карам друга 156 ми е много светло някакси ...
    Въпрос на свикване !

  8. #8
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    Всичко си се вижда перфектно през деня. Вечер трябва малко повече да се внимава, но пак се вижда. Хубавото е, че разни идиоти с вдигнати фарове не те заслепяват.
    Корите не ги сваляха, но човека се изкриви докато го сложи зад стопа.
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  9. #9
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    аз от 3 години слагам фолио на всиакакви модели коли и това с едната година гаранциа на фолиото каквото и да е то за една година ниама да изсветлее.А аз свалям и стъклата(само страницните разбира се) по перфектно изпълнение за мен няма .И цените са далеч по надоло аз взимам от 50 до 80 лв. за труд зависи от колата и от това дали ще правя и предните врати и дали е комби.За фолио идва от 24 до 36 лв. Наи често предпоцитат фолио от това в картонените кутии с американското знаме.От Плевен съм тук ме знаят как работя като качество направил съм страшно много коли ако ви интересува звънкаите 0886399217 Тошко.

  10. #10
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    аз от 3 години слагам фолио на всиакакви модели коли и това с едната година гаранциа на фолиото каквото и да е то за една година ниама да изсветлее.А аз свалям и стъклата(само страницните разбира се) по перфектно изпълнение за мен няма .И цените са далеч по надоло аз взимам от 50 до 80 лв. за труд зависи от колата и от това дали ще правя и предните врати и дали е комби.За фолио идва от 24 до 36 лв. Наи често предпоцитат фолио от това в картонените кутии с американското знаме.От Плевен съм тук ме знаят как работя като качество направил съм страшно много коли ако ви интересува звънкаите 0886399217 Тошко.
    Да но има фолио от което се слага на вратите и то не се драска при сваляне на просорците,ама въобще.
    Така че цената на фолиото е доста по-скъпа,а колегата мисля че е посочил цена с материал+труда.Ако е така значи е нормална.
    Има доста по евтино фолио и труда е надолу,но за двете качества възнаграждението не е малко.
    Без лоши чувства.
    Поздрави.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  11. #11
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    колега и с това което съм посочил също няма драскотини ама никакви ако искаш ги сваляи по 200 пъти на ден тиа стъкла.една ролка е 12 лв. по хебаво е само 3М фолиото което е 40 лв. на квадрат и се слага с машина която е бая скъпичка и ако е такова цената ще е далеч над тази която посочва колегата,а и гаранцията на 3М фолиото е 5 години. Написал съм от кога слагам фолио и мога много да споря и да оборвам мнения. С моето мнение исках да кажа че са му взели много пари а и те са го правили с такова което описвам аз хубаво е станало но не е с 3М то има малко по различен отенък защото е с ув защита
    Last edited by toshko69; 13-03-2009 at 21:18.

  12. #12
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    Това което ми го сложиха е със същите показатели като на 3М и пак е с УВ защита, но е по-еластично и податливо на обработка. Страничните ми са от това с американското знаме и ще ти покажа, че е надраскано. Пича като го питах дали ще ми сложи с мое и като чу, че е това хамериканското ми отказа. Не може да става и дума за сравнение между това и 3М или LLumar.
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  13. #13
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    ок правете си ги кадето и както искате аз не ги надирам а и не искам да споря и на фолиото пише произжедено за америка.пак казвам станало е добре но е много пари.но имал дал.

  14. #14
    Запален алфист adrian07's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pernik
    Posts
    149

    Default

    съгласен съм с колегата цената е много висока,моите един приятел ги затъмни,който от години само с това се занимава и взима 70лв. с работа и фолио американското ,за заднодото и двете странични задни,мога да кажа че вече доста време сум с него и няма драскотини а съм свалял стъклата много пъти,виж са ако с нещо ги надраскаш това е друго ..иначе повече от 70 80 лв. не е оправдано за затъмняване според мен
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 105hp

  15. #15
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    Супер е станало, поздравления

    А иначе скъпооо, евтинооо ... колкото-толкова. Кефа цена нямал
    146 1.6TS CF1 '98


Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •