Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34

Thread: Тъмни стъкла и КАТ

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    едва ли заради фолиото е карал курсовете,имал е малко точки и са му ги взели с акта за фолиото.
    Надали е заради това.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #32
    Запален алфист EH4464's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Плевен
    Age
    37
    Posts
    375

    Default

    Бях с всичките тъмни без предното Спряха ме от движение и се наложи да разлепя двете предни за да я пререгистрирам Но наистина колата има коренно различен вид с тъмни стъкла + предните имам предвид Цял живот ще псувам този заради който се наложи да разлепя 2те
    Alfa Romeo 156 2.0 T.S

    Историята започва с това че Хенри Форд свалял шапката си когато виждал да минава Alfa Ромео , и това във времето, когато се стремял да победи Алфите, Enzo Ферари плачел като бебе

  3. #33
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by toshko69 View Post
    колите със специален режим имат право да нарушават всички правила от ЗДП и ППЗДП,а без познати в КАТ няма как да ти пишат стъклата в талона
    В закона пише че Колите с специален режим са равноправни участници в движението докато са без включени сигнализации !!! не се бъркайте моля !
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  4. #34

    Default

    Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.

    (2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.

    От тук става категорично ясно, че задните странични стъкла няма проблем за бъдат затъмнявани.
    Остават челното стъкло, задното панорамно и предните странични стъкла.
    Относно задното панорамно стъкло никъде не пише , че е забранено затъмняването му, следователно няма член в закона,
    на базата на който да бъдем глобявани, следователно и то отпада от притеснения

    някаде бях чел че ако колата се води на охранителна фирма е вазможно затамняването на всички стакла
    Last edited by stil124; 08-01-2011 at 09:54.
    ALFA ROMEO 156 2.0TS

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •