Results 1 to 6 of 6

Thread: Алфа Spider ?

  1. #1

    Default Алфа Spider ?

    Здравейте , имам интерес към Alfa Romeo Spider.Колата е в швейцария и в момента нямам конкретна информация за колата.Цената й е сравнително ниска поне от това което имам като информация как вървят тук.Имам няколко снимки които ще кача за да оцените поне на външен вид колата.Интересува ме как вървят цените на Алфа Ромео Spider 2.0 16V - 150коня тъй като вероятно въпросната ще е просто времено решение тъй като сърцето ми принадлежи на 147 поне теоритично
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.jpg   2.jpg   3.jpg   4.JPG  

  2. #2
    147 3.7 GTA Пепи's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Гара Елин Пелин
    Age
    33
    Posts
    92

    Default

    Най-добрата Справка за цените в България според мен е да се разходиш из автокъщите из София или където и другаде да е и да видиш какви са цените ..

    Другата опция е в http://mobile.bg

    .. и ти спестявам усилията.


  3. #3
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Добре дошъл във форума ! Тази кола на снимките е GTV ,a не Spider ,разликите са ,че едната е кабрио. На външен вид колата изглежда адски добре и доста пазена Веднага ти казвам това което ми прави впечатление ,отпред скудето (сърцето с емблемата) е сменяно ,възможно е емблемата да е избеляла което се среща доста често и заради това да е сменено Ако има начин да и провериш техническото състояние в някой сервиз ,направи го и я вземай
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  4. #4

    Default

    И аз малко се пообърках със spider защото така съм свикнал от едно време да ги наричам , но наистина след малко повече разглеждане видях че е GTV.Интересува ме как стоят нещата с поддръжката като цени виждам , че mochko1 има същата със същия мотор.Цената е в порядъка около 3400лв без докарване и регистрация.

  5. #5
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Подръжката не е от най евтините ,разгледай подфорума за GTV/Spider ТУК има доста инфо Първоначално обслужване - ремаци и ролки 450-550 лева без труд. На мен лично ми излезна всичко на 700 кинта с маслото ,ремъци ,ролки и труд. Ако има нужда от нови свещи хубавите са около 250 лева ,но имат преход 100 000 километра 3400 си е доста добра цена. В БГ вървят средно 5000-5500 сам си прави сметките на колко ще ти стъпи докарването.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  6. #6
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by Odlo View Post
    И аз малко се пообърках със spider защото така съм свикнал от едно време да ги наричам , но наистина след малко повече разглеждане видях че е GTV.Интересува ме как стоят нещата с поддръжката като цени виждам , че mochko1 има същата със същия мотор.Цената е в порядъка около 3400лв без докарване и регистрация.
    Колега, ако я вземеш от Швейцария, ще трябва да и плащаш и 400 кинта техно тест, ако пак не са повишили таксата, за да можеш да я регистрираш. Плюс основната смяна на консумативи и регистрацията, каско, гражданска, маркиране, аларма и т.н. Ще ти излезне толкова колкото вървят и тук. Аз си взех сегашната така от Швейцария и ми стъпи на горе-долу същите пари Ако намериш някоя запазена от тук ще ти отпаднат много ненужни глуспости от главата. Това е моят съвет, но ти сам си преценяваш. Надявам се поне малко да съм ти помогнал
    Last edited by D-I-V-A-K-A; 19-03-2009 at 00:45.
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •